Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Komunikat ws. przyszłości MyCorinthian
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-06-2011, 15:22   Komunikat ws. przyszłości MyCorinthian

W związku z niepowodzeniem poszukiwań nowego administratora forum, przekazuję wam informację dotyczącą dalszych losów forum i strony.
Jak wiecie, firma Corinthian prawdopodobnie zakończyła działalność. Nie będzie więc żadnych nowych edycji figurek, które podtrzymałyby zainteresowanie kolekcjonerów. W związku z tym wątpliwe jest, żeby w przyszłości powstawały nowe strony i fora o Corinthian. MyCorinthian jest w tym momencie jedynym działającym polskim forum poruszającym tematykę figurek ProStars i MicroStars .
Uznałem, że lepiej będzie, jeżeli forum nadal pozostanie otwarte. W przeciwnym wypadku prawdopodobnie nie udałoby się jeszcze raz zebrać kolekcjonerów na jedno forum, by umożliwić im dalsze dyskusje na temat ich hobby.
Forum pozostaje więc otwarte ze względu na ostatnie wydarzenia związane z marką Corinthian. Nadal będę jednak starał się o kogoś zaufanego na stanowisko administratora.

Ostatnio informowałem o możliwości wznowieniem prac nad stroną. Ponieważ jednak nie udało mi się znaleźć nowego administratora dla forum, prace nad stroną nadal pozostaną wstrzymane. Możliwe, że ulegnie to zmianie w drugiej połowie czerwca bądź w lipcu. Po wznowieniu prac w pierwszej kolejności zostanie ukończona galeria, której część już jest w bazie danych strony.
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 08-12-2011, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 02-06-2011, 22:39   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 08-12-2011, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-06-2011, 22:39   

Fajnie, że forum nadal będzie kontynuowane. Co do strony, jeżeli ta nie będzie się rozwijać, nie wykluczone, iż ja założę swoją o corthinian :) Albo mógłym pomóc w kontynuowaniu już powstałęj strony.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-06-2011, 13:45   

Bubul napisał/a:
Albo mógłym pomóc w kontynuowaniu już powstałęj strony.


I to jest dobre myślenie :piwo: Jak się ostatecznie zdecydujesz to ruszamy z budową galerii. Napisz do mnie na GG, to opiszę ci, jak miała by wyglądać współpraca i jakich zadań bym od ciebie oczekiwał.
W zamian mógłbym umieścić np. button twojej strony na stronce albo forum MyC.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-07-2011, 11:50   

I znowu forum do zamknięcia ? To nie jest dobry pomysł. Ci co tak sądzą niech się pode mną podpiszą. Tu jest tyle wiedzy dla kolekcjonerów (np. dla mnie), że głupio by było, aby to się zmarnowało i aby godziny poświęcone temu forum przez użytkowników zostały stracone :(
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 24-07-2011, 12:06   

Ja sie pod tobą podpisze ale nic wiecej nie moge zrobic poniewaz nie mam czasu aby przejac forum a po drugie umiejetnosci i doswiadczenia w prowadzeniu tego typu stron.Pozostaje nam czekac moze ktos zaopiekuje sie forum lub Maciek pozostanie w roli admina do konca a grozby o zamnknieciu okaza sie tylko motywacja dla nas zebysmy czesciej sie udzielali...pozdro
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 24-07-2011, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-07-2011, 15:27   

Też mi z tym ciężko, ale sami widzicie, że od blisko roku sytuacja jest bardzo słaba. Jeszcze w maju i w czerwcu jakoś to szło, ale wkurwiam się, wchodząc tu i widząc, że po raz kolejny nic nowego! Myślałem nad utworzeniem osobnej kategorii o Corinthian an forum PROFootball i tam przenieść się na dobre, ale widzę, że tam niechętnie wchodzicie. Jeżeli aktywność wróci do normalnego poziomu, to jak najbardziej będę za pozostawieniem forum otwartego! To wszystko zależy od was.

BTW, na PROFootball jest temat o Corinthian, więc jak się wypowiecie, to może uda się wkręcić kogoś nowego.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: