Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony piłkarz POL / Świat
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-02-2009, 21:30   Ulubiony piłkarz POL / Świat

Jacy są wasi ulubieni piłkarze i dlaczego?

Moim ulubionym piłkarzem z Polski jest Jakub Błaszczykowski. Jest bardzo dobry technicznie oraz świetnie spisuje sie w roli pomocnika.

Ze świata mam 2 faworytów obaj Włosi grający w tym samym klubie. Pewnie niektórzy już wiedzą o kogo mi chodzi ale dla formalności dodam że jest to Paolo Maldini oraz Gennaro Gattuso. Maldini moim zdaniem najlepszy obrońca. 41letni piłkarz który ma forme o wiele lepszą od niektórych obecnych piłkarzy. Od 1984r piłkarz AC Milanu. Reprezentant mojej ukochanej reprezentacji - Italii. Drugi faworyt to Gattuso. Istny gladiator. Zna wiele sztuczek które wykorzystuje w odbieraniu piłki. Również gracz ACM oraz reprezentacji Włoch...
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 23-02-2009, 18:48   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-02-2009, 18:48   

A mój ulubiony piłkarz to znany na cały kraj postrach ligowych bramkarzy - Tomaaasz! MOSKAL :!: A atak Jarka-Moskal, który musiałem niestety dość często oglądać przy Roosvelta, to był dopiero atak marzeń...
_________________

 
 
 
Juby
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2009, 20:13   

Cristiano Ronaldo. Fenomenalna technika, instynkt strzelecki... Bajka. Do tego dodać szybkość i można stwierdzić, że to najlepszy piłkarz na świecie. Na boisku staram się o naśladować. :mrgreen:
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 16:08   

Ja Crisa nie trawie, za dużo strzela, mało podaje, cały czas triki.
Napewno wole Fabregasa niż go.
Mój ulubiony piłkarz obecnie to chyba własnie Cesc, albo Henry.
Pozdro
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-06-2009, 12:43   

Kiedyś moim idolem był reprezentant Czech - Milan Baros. Lubiłem go za samą grę w Liverpoolu, a jak zdobył koronę króla strzelców Euro 2004 to jeszcze lepiej. Niestety, po tym turnieju przyszedł kryzys i przez kilka lat Baros nie potrafił się odnaleźć w każdej kolejnej drużynie. Jeszcze w 2005 roku w barwach Liverpoolu nie radził sobie źle, ale po przeprowadzce do Aston Villi było wręcz fatalnie. Dopiero w lidze tureckiej Milan się odnalazł.
_________________

 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 26-06-2009, 00:44   

rozumiem, że w tym temacie chodzi o czasy współczesne więc odpowiem w ten sposób (jak nie tylko o to co się dzieje teraz to mnie poprawcie.
Polska - Ireneusz Jeleń. Napastnik jakich lubię, szybki sprytny walczący. Po za tym skromny facet nie robiący z siebie gwiazdy ( choć ma do tego podstawy)
Świat- Kris Boyd. Od 2006 roku zawodnik Rangers zdążył już zdobyć dla The Gers 102 gole. Wygląda na to, że w końcu pojawił się snajper na miarę rekordu jaki ustanowił Ally McCoist.
 
 
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 04-10-2009, 11:16   

Moi ulubieni pilkarze to Buffon, Fabianski i SAPELA(żartowałem :mrgreen: )
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-04-2010, 19:29   

Według mnie I. Jeleń, sam prowadzi Auxerre do LM.
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-04-2010, 10:21   

Bez Pedrettiego i Niculae gówno by zdziałał. Rozgrywają piłki idealnie na Jelenia, Xavi, Iniesta i Xabi Alonso by się nie powstydzili takich zagrań. Oczywiście to nie umniejsza klasy Jelenia, który po transferze z Wisły Płock stał się wielkim piłkarzem i jedną z wielkich gwiazd Ligue1.
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 23-10-2011, 17:17   

Moim ulubionym polskim piłkarzem jest Robert Lewandowski. To obecnie najlepszy polski piłkarz grający w polu, chyba jedyny pewny punkt ofensywy na Euro2012. On może być światową gwiazdą jak nie zaszumi mu w głowie po dobrych meczach w lidze niemieckiej.
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 23-10-2011, 18:53   

Z polskich piłkarzy zawsze lubiłem Boruca :)
Ze świata natomiast, od jakiś 14 lat jestem wielbicielem Roberto Carlosa!

Nie iwem, ale tacy piłkarze jak Messi, C. Ronaldo i inni już mi nie podpadają do gustu na miano 'ulubiony', chyba jestem starej daty ;p
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-10-2011, 10:36   

U mnie bywało różnie. O ile z polskich piłkarzy najwspanialszym zawsze dla mnie był Maciej Żurawski, to z zagranicznych zmieniałem swoje upodobania. Zawsze lubiłem Arjena Robbena, Javiera Saviolę i Alberto Gilardino. Dzisiaj mogę się cieszyć wszystkimi figurkami wymienionymi wyżej ;)
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-10-2011, 10:13   

POL PIECH albo ĆWIELONG; ŚWIAT oczywiście DROGBA ;d

Rozwiń swoją wypowiedź i nie używaj skrótów.
Bubul
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony przez Adrianby 31-10-2011, 17:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 30-10-2011, 10:30   

Polski piłkarz to Wojtek Szczęsny świat to sam nie wiem


Rozwiń swoją wypowiedź i używaj interpunkcji.
Bubul
Ostatnio zmieniony przez Adrianby 31-10-2011, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 20-01-2012, 22:59   

Mam kilku ulubionych zawodników. Jednym z nich jest między innymi Gennaro Gattuso. Jak dla mnie nie ma chyba piłkarza na świecie wkładającego tyle serca i przede wszystkim zdrowia i walki w gre dla swojego klubu niż on sam. W Milanie występuje od 1999 roku. Walczak jakich mało.
Obecnie zmaga się z kontuzją co może być dla niektórych dziwne - oka.
Ma tzw miastenie oczną. Czas powrotu być może marzec.
Drugim z kolei grajkiem,którego lubię jest Filippo Inzaghi. Wiele osób powie,że to słaby zawodnik itp. Przyznam się osobiście wiele razy na niego narzekałem , że jest wolny i nie potrafi dryblować jak na napastnika przystało. Lecz jest on takim cwanym lisem,że zawsze się znalazł w polu karnym gdzie najczęściej spadła piłka i ją sobie dobijał. Strzelił mnóstwo bramek w których wystarczyło tylko dołożyć noge lub czasami się piłka o niego odbijała i wpadała do bramki. Lecz strzelił wiele pięknych bramek z trudnych pozycji itp itd. Jest zawodnikiem, który potrafił wsadzić głowę tam gdzie nie jeden by nie wstawił nogi.
Obecnie jest rezerwowym Milanu. Bliżej mu do zawieszenia butów na kołku niż o jakimś ostatnim sukcesie w jego życiu. Ma już bodajże 37 czy 38 lat. Nie został nawet zgłoszony do Ligi Mistrzów a marzy mu się ukłuś jeszcze choć 1 bramke w Europejskich Pucharach...
Najważniejszym zawodnikiem,którego szanuje najbardziej jest Paolo Maldini. Spędził całą swoją piłkarską kariere w AC Milan która trwała 25 lat !!!! Mało jest na świecie takich zawodników grający całe życie w jednym klubie. Jeden z najlepszych obrońców na świecie jak już wiemy w stanie spoczynku...

PS: Małe info. Numer 3 który miał Maldini został zastrzeżony. Może go przejąc tylko któryś z synów...Obaj są w szkółce Milanu..Więc kto wie co przyniesie los...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: