Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-08-2011, 22:49   

Jutro gra Górnik. Trzeba być pojebem, że ustalać terminarz tak, żeby mecze w sierpniu odbywały się o 13:30! Liczę na potężną ulewę pod koniec meczu, na którą będzie się zbierało bardzo długo, bo inaczej padniemy tam wszyscy, co do jednego kibica.
A dziś już zaopatrzyłem się w podwójną rację picia na mecz, żeby tam nie uschnąć. Nie kupuję go jak zwykle po drodze na stadion, żeby zabrać je ze sobą prosto z lodówki, inaczej będzie bezwartościowe.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 22-08-2011, 15:29   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-08-2011, 15:29   

To kibicom Górnika wolno wnosić picia lub pokarm na stadion ? Na Wiśle to nie przejdzie, nie ma mowy. Picie muszę kupować po wejściu na teren stadionu, a ceny są bardzo zawyżone (np. Pepsi 5 zł)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-08-2011, 20:35   

Jedyne dozwolone picie to soki w kartonikach 0,2 L, z tego, co wiem, to prawo nie zabrania wnoszenia takich opakowań na stadion, ale zabronione są butelki i puszki, a nawet większe kartony. Z tego powodu wszystkie ekipy jadące na Legię strasznie się burzyły, gdyż przy wejściu trzeba było oddawać nawet te małe soki, które dla niektórych były jedynym piciem podczas kilkunastogodzinnego wyjazdu!
Na stadionie też kupisz Pepsi, wodę, napoje Górnika, kawę, herbatę, ale oczywiście znacznie drożej niż w sklepie. Klub musi mieć z tego jakiś profit.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-10-2011, 12:14   

A ja w ten weekend po raz pierwszy od blisko 4 lat odpuściłem z własnej woli mecz Górnika... Górnik grał w meczu ligowym z Ruchem Chorzów. Grupy kibicowskie zawiesiły działalność, w związku z czym dopingu miało nie być, a tak naprawdę zabawa na trybunach to był jeden z niewielu atutów tych meczów, bo na boisku zawsze było co najwyżej przeciętnie. Jeżeli dodamy jeszcze fakt, że można dostać wysoką grzywnę za przekleństwa, zajęcie złego miejsca, śmiecenie itd., to wniosek był prosty - trzeba odpuścić i oglądać w domu :/
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-10-2011, 10:10   

a jak malina zepsuł po podaniu piecha to po prostu poezja ;d
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 30-10-2011, 10:34   

Wczoraj byłem na mecz Włocławia włocławek-legia chełmża obecnia 4 liga ale raczej będzie awans do 3,sam byłem zaskoczony 60 osób z Bydgoszczy kibice Zawiszy.Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ekipa legii wywiesili 2 flagi oraz odsadzili 2 petardy i zasłona dymna która wyszła beznadziejnie.Pod sam koniec meczu zaczeło się około 50 osób podleciało do barierki i zaczeli się wyzywać ale bójki nie było.Mecz zakończył sie wynikiem 2-0 dla gospodarzy mogło być 3-0 a nawet 4-0 raz był słupek a za drugim razem był spalony.
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 18-11-2013, 20:27   

ok.70 meczy zaliczyłem w swoim życiu :)
w tym 4 wyjazdy na Anwil
kilka wypadów na żużel czy inne tego typu rzeczy
ok.60 meczów swojego kluby do wakacji chce dobić do 90 8)
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-11-2013, 21:52   

Ile jest meczów w sezonie PLK?
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 19-11-2013, 18:41   

11 meczy u siebie w całym sezonie,6-tki na zasadzie każdej z każdym no i wiadomo play off
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-11-2013, 19:45   

Ja straciłem rachubę w liczeniu, ale licząc razem piłknę nożną, koszykówkę kobiet, futsal i koszykówkę mężczyzn to będzie tego dość sporo. Mogę się za to pochwalić, że od 6 lat nie przegapiłem żadnego meczu z Legią, co na mój niewielki wiek jest dość ciekawym wyczynem. Dwa poprzednie sezonu miałem karnety na Wisłę, ale teraz mam zbyt dużo nauki, zbliżają się matury itd., żeby być na każdym meczu, więc już z karnetów nie korzystam, aczkolwiek w sezonie bywam na 90 % wszystkich spotkań.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-11-2013, 22:02   

Matura, którą piszesz za półtora roku, jest aż taką przeszkodą :) ?
Ja tylko liczę na to, że 2 pierwsze kolejki tej rundy finałowej zagramy na wyjeździe, bo jak w niedzielę byśmy mieli np. Legię(a może nawet jakieś derby?), a w poniedziałek maturę z polskiego, to na bank nie umiałbym się odpowiednio przygotować :) A pozostałe terminy mnie nie interesują, zawsze jestem i tak od dobrych kilku lat. Od początku 2008 roku(czyli praktycznie 6 lat) ominąłem chyba z 6 meczów, z czego część(większość?) dlatego, że kibice na Górniku mocno protestowali przeciwko temu, jak u nas traktowano kibiców.
Ile tego było? Licząc na szybko... 6 lat, każdy po 15 meczów = 90. Wcześniej pojedyncze mecze, można zaokrąglić do 100. Puchar Ekstraklasy albo Puchar Polski to jakieś następne 10, do tego jakieś sparingi, 2 razy byłem też na meczach zgody - ROWu Rybnik. Obydwa były... na wyjeździe, w Rybniku jeszcze nie byłem :) Raz "wyjazd" na Walkę Zabrze , jej stadion był maksymalnie 2 km od mojego mieszkania, a w tym sezonie byłem w Katowicach na GKS-ROW.
Walkę Zabrze też liczymy? Kiedy grali w 3. lidze, często oglądałem ich mecze, czasem trafiali się renomowani przeciwnicy. Ze 20-25 meczów mogło być, nie pamiętam dokładnie.

Rezerw Górnika w ostatniej lidze albo Młodej Ekstraklasy chyba nie ma po co doliczać, ale to i tak tylko kilka meczów. Oprócz Górnika, za dużo meczów na żywo się nie naoglądałem, czasami może to i dobrze - chciałem jechać do Wrocławia na kadrę, ale wszyscy widzieliśmy, że utopiłbym na tym pieniądze i tyle. Na piłkę ręczną, mimo że w Zabrzu jest Ekstraklasa, leję ciepłym moczem. Rozumiem, że lokalny patriotyzm, ale nie będę się na siłę ekscytował dyscypliną, która mnie nie interesuje.
W sumie - nie da się policzyć dokładnie, ale szacowałbym, że zaliczyłem tak minimum 140 meczów, może 150.

Adrianby, długo można wymieniać, jakich przeciwników ja nie przegapiłem od 6 lat :)
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 23-11-2013, 00:55   

Jaki najciekawszy mecz zaliczyliście?
Nie chodzi oczywiście o poziom spotkania :)
Śląsk-ANWIL wyjazd na który tyle czasu chciałem jechać,chyba od pierwszego meczu jaki zaliczyłem czyli mecz z WKS,jakieś 7 lat temu.Warto dodać że udało mi sie zaliczyć w tym sezonie 90% meczów bo jak narazie wszystkie wyjazdu opróćz(Zgorzelca,Zielonej Góry)udało mi się zaliczyć.
Mecz wyjazdowy ze Śląskiem to mobilizacja 2-miesięczna pierwszy w historii wyjazd w 3 autokary i kilka osobówek
Jak było u was?
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-11-2013, 11:52   

Utkwił mi w pamięci mecz z Widzewem Łódź w 2009 roku. Przed meczem duża awantura przed kasami stadionu, po meczu awantura na bocznym boisku(jest za młynem i można przez nie przejść w kierunku sektora gości, nie wysypując się na bieżnię i murawę głównego boiska), w ich wyniku kilkanaście osób wylądowało w szpitalu. Na płotach u nas pojawiło się kilka koszulek, smyczek, szali Widzewa, które chyba "pogubili" w zamieszaniu przed stadionem, część fantów spłonęła. Spalono też "dywan" ze skrojonych szalików Ruchu i Widzewa. Na początku meczu rzucamy mnóstwo confetti i serpentyn. Widzew na dole sektora miał jakieś problemy z ochroną stadionu. Później prezentujemy jeszcze 2 oprawy - jedną z gigantyczną ilością pirotechniki i transparentem "Zabrzańska Masakra Pirotechniką" i dużą ilością flag na kijach, a druga z najlepszą 11 w historii klubu i tłem z zielonych folii oraz z transparentem na dole "Zagraj, zagraj jak za dawnych lat"(jedna z najbardziej rozpoznawanych przyśpiewek Górnika w tamtym czasie). Widzew też zaprezentował oprawę - gość w szaliku w barwach Górnika i drugi, który się głośno śmieje, do tego transparent "Ludzie honoru z poczuciem humoru". Dupy nie urwało, nie oszukujmy się.

Wtedy popularne były u nas czapki tzw. "derbowe"(bo zaprezentowano je na derbach z Ruchem na Stadionie Śląskim, kiedy wszyscy kibice Górnika mieli ubrane jednakowe czapki), więc nasz młyn wyglądał dość ciekawie:
http://www.torcida.eu/200...s/image107.html

Po meczu awantura z bocznego boiska zamieniła się w walkę z policją przy bramie stadionu, w wyniku której jeden z kibiców stracił oko po postrzale z broni gładkolufowej.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 24-11-2013, 19:12   

Bywają na meczach waszej drużyny jakieś ciekawe akcje?
Na jednym?meczu wybranej kolejki Ekstraklasa t-mobile coś tam organizuje coś takiego słyszałem.
U nas na meczach bywają konkursy dokładnie 3 na meczach,czasem sponsor (Tauron)
rozdaje maskotki,gwizdki,futerały na telefon.
Jak jest u was?
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-11-2013, 22:08   

Kiedyś w przerwie meczu 5 wylosowanych kibiców brało udział w konkursie rzutów karnych, ich strzały bronił rezerwowy bramkarz drużyny. Zwycięzca dostawał pakiet gadżetów, pozostali - symboliczne upominki. Teraz ta zabawa jest już, niestety, nieaktualna. Strefa kibica też się kiedyś pojawiła, raz albo dwa razy, ale z reguły wybierają liczniej odwiedzane stadiony.
Obecnie nie ma więc praktycznie nic. Atrakcją ma być sam mecz, a klub i tak wyprzedaje komplet 3 tysiące biletów. Czekamy na zmianę po otwarciu nowych trybun!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: