Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
02-03-2015, 23:14
Plany na 2013
Autor Wiadomość
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 19-12-2012, 17:14   Plany na 2013

Jakie macie plany na nadchodzący rok?
Ja w tym roku nie kupiłem tego co chciałem.Autografy zeszły na boczny tor troche sprzedałem troche doszło,ale nic pozatym.Figurki tu akurat tylko ok.30 figurek ale za to całkiem niezłych typ RVP black,jak już chciałem kupić replike pucharu świata to nie było gdzie.
Plany na 2013:
Dobić wkońcu do 200 figurek
przynajmniej 4 nowe blacki
kupić figurkę która wyróżniała by się w całej kolekcji
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 19-12-2012, 19:58   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2012, 19:58   

Tak! Tak, tak, tak! Nareszcie na forum jest sensowny temat, którego nie jestem autorem!
Kup ode mnie Terrego, Reinę albo Johnsona z SoccerStarz(lub wymień za Aggera :D ), będą się wyróżniali tym, że są dużo nowsi!

Ja w 2013 roku:
- Przejdę przez barierę 1000 figurek. O to jestem spokojny.
- Zbuduję nową trybunę albo zorganizuję jakieś wyjątkowe miejsce dla figurek, żeby ponownie wszystkie dobrze się mieściły,
- Zrobię odpowiednie miejsce dla blistrów SoccerStarz, bo na razie po prostu stoją tu, gdzie jest jakieś wolne miejsce,
- mam ok. 45 platyn, więc może dojdę tak do 60. Dobrze byłoby przekroczyć też 30 MicroStars na czarnych podstawkach(jest ok. 20)
- wykonam kilka(naście :mrgreen: ?) unikalnych figurek Liverpoolu, dopracuję pomysł figurek Polaków, który zacząłem w tym roku,
- zbliżę się do uzbierania wszystkich MicroStars Liverpoolu(a może wykonam ten cel w całości?) i od razu postaram się być na bieżąco z "Czerwonymi" wydawanymi w SoccerStarz, w wolnych chwilach dokupię naszych w innych koszulkach, tzn. Aggera, Poulsena(Dania), Adama(Szkocja i prawdopodobnie Stoke), Torresa(Chelsea), Cisse(QPR), Alonso, Arbeloę(Real) i innych, jeżeli się pojawią w "obcych" drużynach,
- Poprawię swoją kolekcję ProStars Liverpoolu, bo wygląda żałośnie, kiedy patrzę na listę "do kupienia",
- Oczywiście nie zapominam o Polakach, brakuje Iwana i kilka sztuk Dudka,
- Postaram się kupić jakiś duży zestaw, oczywiście w 1. kolejności rozejrzę się za Liverpoolem,
- Wreszcie kupię coś z Select500

Ambitnie, jak zwykle ambitnie... A potem 50% na koniec roku niezrealizowana, jak co roku.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-12-2012, 19:36   

No to teraz ja :

W roku 2013:

-> Przejść przez barierę 1000 figurek, więc rzucam pewnego rodzaju wyzwanie Maćkowi :D
- > Zrobić nowe miejsce dla figurek, bo już się nie mieszczą
- > Zdobyć figurki SoccerStarz Realu Madryt , FC Barcelony, i inne, m.in. Ivanovic, Essien, Lapmard, Sagna, Hernandez, Ferguson
- > zdobyć brakujące figurki Fiorentiny, te które się da
- > zdobyć brakujące MicroStars Chelsea, Manchesteru United i FC Barcelony
- > zdobyć brakujących Polaków: Dudek z boxu CL, Dudek Fans Favourite, Iwan
- > zebrać całą serię 39 Prostars
-> minimum 1 figurka Ballon D'or
- > zdobyć MicroStars : Xabi Alonso, Reina, Valdes, Van Der Sar brakujący, Walcoott Saviola z Barcelony i inne
- > Zdobyć figurki Wisły Kraków, które będą zwieńczeniem kolekcji i jednocześnie jej zakończeniem
- > zdobyć mały model repliki pucharu Champions League
- > zakończyć kolekcjonowanie na liczbie 1000 figurek
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2012, 19:47   

To w końcu zdobyć ponad 1000 figurek czy stanąć na tej liczbie :D ?

A wyzwania sobie rzucaj, ja to robię w swoim tempie, na Śląsku czas zawsze płynie inaczej w wielu aspektach :P Poza tym - nie idź w ilość figurek, kup lepiej mniej, ale kozaków.
Zamiast kupować jakichś bolków i lolków z Blackburn(przepraszam obydwu kibiców tego klubu w Polsce), Boltonu i Moenchengladbach, poszukaj np. któregoś zestawu Chelsea - jeżeli nie masz ochoty wydawać 400-500 zł na ten nowy z SoccerStarz, to znajdź zestawy ProStars z 1999-2000, 2005-2006 lub 2007-2008.
A jeżeli chodzi o Ballon D'Or - szukasz konkretnych graczy czy po prostu chcesz coś mieć z tej serii?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-04-2013, 15:04   

Cytat:

- Przejdę przez barierę 1000 figurek. O to jestem spokojny.
- Zbuduję nową trybunę albo zorganizuję jakieś wyjątkowe miejsce dla figurek, żeby ponownie wszystkie dobrze się mieściły,
- Zrobię odpowiednie miejsce dla blistrów SoccerStarz, bo na razie po prostu stoją tu, gdzie jest jakieś wolne miejsce,
- mam ok. 45 platyn, więc może dojdę tak do 60. Dobrze byłoby przekroczyć też 30 MicroStars na czarnych podstawkach(jest ok. 20)
- wykonam kilka(naście :mrgreen: ?) unikalnych figurek Liverpoolu, dopracuję pomysł figurek Polaków, który zacząłem w tym roku,
- zbliżę się do uzbierania wszystkich MicroStars Liverpoolu(a może wykonam ten cel w całości?) i od razu postaram się być na bieżąco z "Czerwonymi" wydawanymi w SoccerStarz, w wolnych chwilach dokupię naszych w innych koszulkach, tzn. Aggera, Poulsena(Dania), Adama(Szkocja i prawdopodobnie Stoke), Torresa(Chelsea), Cisse(QPR), Alonso, Arbeloę(Real) i innych, jeżeli się pojawią w "obcych" drużynach,
- Poprawię swoją kolekcję ProStars Liverpoolu, bo wygląda żałośnie, kiedy patrzę na listę "do kupienia",
- Oczywiście nie zapominam o Polakach, brakuje Iwana i kilka sztuk Dudka,
- Postaram się kupić jakiś duży zestaw, oczywiście w 1. kolejności rozejrzę się za Liverpoolem,
- Wreszcie kupię coś z Select500


Pogrubienie - cel wykonany
Kursywa - cel bliski wykonania

Trzeba dołożyć sobie jeszcze 1 cel - uzupełnić serię legend MicroStars (Bubul, pomożesz mi w tym :mrgreen: ?). Na bok odkładam za to plan związany z repaintami, bo pochłonęła mnie praca związana z zamówieniami na inne kluby :P Na razie zrobiłem Rodgersa i Beniteza(ale w szaliku Chelsea , czyli ta figurka będzie aktualna jeszcze przez 2 miesiące, potem można go zmienić :D ), więc za mało. Na marginesie - żart z Rodgersem wydawał mi się diabelnie śmieszny, co o nim myślicie :D ? Niektórzy dali się szybko nabrać. https://www.facebook.com/...&size=590%2C640

Ostatnio na bok odłożyłem też zbieranie Polaków, ale wrócę niedługo z hitem, sami zobaczycie :) Tylko muszę znaleźć trochę wolnego czasu, żeby się tym zająć.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-12-2013, 12:14   

Pora na ostatnie podsumowanie, do którego zachęcam też innych użytkowników!
Cytat:
- Przejdę przez barierę 1000 figurek. O to jestem spokojny.
- Zbuduję nową trybunę albo zorganizuję jakieś wyjątkowe miejsce dla figurek, żeby ponownie wszystkie dobrze się mieściły,
- Zrobię odpowiednie miejsce dla blistrów SoccerStarz, bo na razie po prostu stoją tu, gdzie jest jakieś wolne miejsce,
- mam ok. 45 platyn, więc może dojdę tak do 60. Dobrze byłoby przekroczyć też 30 MicroStars na czarnych podstawkach(jest ok. 20)
- wykonam kilka(naście :mrgreen: ?) unikalnych figurek Liverpoolu, dopracuję pomysł figurek Polaków, który zacząłem w tym roku,
- zbliżę się do uzbierania wszystkich MicroStars Liverpoolu(a może wykonam ten cel w całości?) i od razu postaram się być na bieżąco z "Czerwonymi" wydawanymi w SoccerStarz, w wolnych chwilach dokupię naszych w innych koszulkach, tzn. Aggera, Poulsena(Dania), Adama(Szkocja i prawdopodobnie Stoke), Torresa(Chelsea), Cisse(QPR), Alonso, Arbeloę(Real) i innych, jeżeli się pojawią w "obcych" drużynach,
- Poprawię swoją kolekcję ProStars Liverpoolu, bo wygląda żałośnie, kiedy patrzę na listę "do kupienia",
- Oczywiście nie zapominam o Polakach, brakuje Iwana i kilka sztuk Dudka,
- Postaram się kupić jakiś duży zestaw, oczywiście w 1. kolejności rozejrzę się za Liverpoolem,
- Wreszcie kupię coś z Select500


1000 figurek dawno zaliczyłem, dzisiaj policzyłem wszystko, co stoi na trybunach, wisi wokół półek itd. i wyszło mi ok. 1300 figurek. Do tego jakieś 100 schowanych w pudełkach na sprzedaż, trochę starych repaintów, które stoją w szafce i czekają na "rearanżację", dużo Beckhamów, z których niedługo zrobię unikalną serię przedstawiającą praktycznie całą karierę tego piłkarza. Jakby wszystko podsumować, to może być ok. 1500 sztuk.
Na święta do pokoju dostawiłem szklaną witrynę, gdzie umieściłem Master Modele i najciekawsze figurki.
Jeżeli chodzi o SoccerStarz, to jest "jako-tako", tzn. bez szału :) Przydałoby się je lepiej wyeksponować.
Platyn jest ok. 65, czarnych podstawek z 50, czyli znowu cel wykonany z nadwyżką.
Liverpool dominuje w mojej serii "World Greats 2013", gdzie zmieściłem Toure, Aggera, Alberto, Lucasa, Suareza, Sturridge'a, Aspasa, Sterlinga i Rodgersa, a w WG2014 będą na pewno Henderson, Moses czy wyjazdowy Gerrard. Jeżeli chodzi o Polaków, to zrobiłem blisko 70 figurek rep. Polski i Wisły Kraków, chociaż te figurki wcale nie są dla mnie :D
Jeżeli chodzi o MicroStars , to porażka... Nie tylko nie uzbierałem wszystkich, ale jeszcze zorientowałem się, że brakuje mi o 1 Carraghera więcej, niż przypuszczałem. Teraz nie mam jeszcze 2 figurek - Carra i Hyypia. SoccerStarz z zeszłego sezonu skompletowałem, w tym sezonie nabyłem tylko wyjazdowego Gerrarda i nowe modele: Mignolet i Coutinho. O reszcie pomyślę, jak rozjaśni się sprawa tego, kogo wydają, a kogo nie. Jeżeli chodzi o "naszych" z innych klubów, to połowiczny sukces. Mam Xabiego i Sturridge'a na złotych, ale brakuje mi kilku sztuk z poprzednich sezonów, a łącznie z figurkami z 2013/2014, to lista robi się dłuższa.
Kupiłem kilka super trudnych i kilka zwykłych ProStars(Evans, Owen, Litmanen, Torres, Mascherano, dużo Fans Favourites itd.), ale dalej nie jestem zadowolony.
Oprócz wielu repaintów, skupiłem się też na oryginalnych figurkach Polaków. W tej chwili brakuje mi już tylko 1 Dudka, za to od czasu do czasu kupowałem Master Modele i mam już 5 takich figurek Polaków - Żurawski, Iwan i 3 różne figurki Dudka.
Fans Favourites z 2003 i zwykły 12-pack ProStars z 1999/2000. Zostały mi tylko małe zestawy Fans Favourites(w tym 4-pack legend z mega rzadkimi figurkami) i 16-pack z 2005 przedstawiający triumfatorów LM. Jestem zadowolony, a w przyszłym roku postaram się kontynuować :)
Mam Ronaldo w koszulce Interu z S500, czyli cel wykonany, chociaż przydałoby się kupić ich więcej
Serię legend prawie uzupełniłem - brakuje mi tylko Schmeichela(ma go ktoś z forumowiczów?).

Generalnie - to był naprawdę udany rok, dużo się zmieniło na lepsze. A jak wy możecie podsumować swoje "dokonania" w 2013?
_________________

 
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 29-12-2013, 19:42   

Ja zbieram nie cały rok, planów na 2013 nie miałem więc nic pisać nie będę. Dopiero wypowiem się w temacie Plany na 2014 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: