Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
FIGURKA ROKU 2013

Najlepsza figurka 2013 roku to:
Dermot Gallagher
6%
 6%  [ 2 ]
Hristo Stoiczkow
0%
 0%  [ 0 ]
Patrice Evra
0%
 0%  [ 0 ]
Ferenc Puskas
9%
 9%  [ 3 ]
Roberto Baggio
12%
 12%  [ 4 ]
Ronaldinho
6%
 6%  [ 2 ]
Ronaldo
6%
 6%  [ 2 ]
Maciej Żurawski
9%
 9%  [ 3 ]
Euzebiusz Smolarek
3%
 3%  [ 1 ]
Tomasz Kuszczak
9%
 9%  [ 3 ]
Michael Owen
15%
 15%  [ 5 ]
Petr Cech
9%
 9%  [ 3 ]
Jamie Carragher
12%
 12%  [ 4 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 14-01-2014, 16:30   FIGURKA ROKU 2013

Rozpoczynamy głosowanie na najlepszą figurkę roku 2013! Zgłoszenia odbywały się w innym temacie. 5 osób zgłosiło w sumie 13 figurek.
Zasady konkursu są takie:
- Głosowanie potrwa do niedzieli, 26.01. Skończy się równo o północy.
- Każdy może oddać głos na maksymalnie 3 figurki. Tu jest jednak 1 zastrzeżenie. Jeżeli ktoś wybiera więcej niż jedną opcję, to MUSI wybrać co najmniej jedną figurkę, której właścicielem jest ktoś inny. Nie można zagłosować na 2 lub 3 swoje figurki, nie dając innym żadnego głosu. Dlaczego? Żeby nie było durnego głosowanie na siebie, to i tak tylko zabawa więc wytrzymajcie ciśnienie :) Kto się nie dostosuje do tego punktu, tego głosy pominiemy przy ogłaszaniu wyników.
- Wszystkie głosy oddajemy, wybierając 1, 2 lub 3 opcje w ankiecie. Żadne głosy oddawane w napisanych postach się nie liczą. Można dodawać posty, komentując temat.

A więc przechodzimy do najważniejszego... Oto lista figurek, na które możecie zagłosować:
skuska napisał/a:
DERMOT O'GALLAGHER
Sędzia
Prostars
2000 CONVENTION

Z podpisem



HRISTO STOICHKOV
Bułgaria(dom i wyjazd)
Prostars
Elite Pack




PATRICE EVRA
Manchester United (wyjazd)
Prostars
Platinum

Sycyljczyk napisał/a:
Ferenc Puskas
Węgry
Prostars XL


Łukasz napisał/a:
NUMER 1. Baggio Select 500




Numer 2. Ronaldinho Ft Champs 30cm



Numer 3. Ronaldo AC milan Brazylijska seria

Adrianby napisał/a:
1. Maciej Żurawski
Wisła Kraków, legendarne czasy Henryka Kasperczaka, strój domowy
Prostars, 7 cm





2. Euzebiusz Smolarek
Reprezentacja Polski, legendarne czasy Leo Beenhakkera, w tym stroju strzelał 2 bramki Portugalii, strój domowy
Prostars, 7 cm




3. Tomasz Kuszczak
Manchester United , figurka w platynowym blistrze, numer 0079, strój domowy
seria 40 Prostars, 7 cm, platynowa podstawka


Maciex1995 napisał/a:
1. Michael Owen
Liverpool FC , 3. koszulka(alternatywna) 1999/2000
ProStars
ProStars Chaser
Jedna z 500 takich figurek na świecie. Chaser to moim zdaniem jedna z 3 najbardziej legendarnych(jeżeli nie najbardziej legendarna) seria ProStars, figurki są trudne do znalezienia i/lub bardzo drogie. Ten Owen do dziś jest moim najdroższym zakupem jeżeli chodzi o figurki.


2. Petr Cech
Chelsea 2008/2009
ProStars
Club Specific Blisters 2009
Jedna z najdroższych istniejących figurek ProStars. Obecnie cena waha się od ok. 500 do 700 złotych. Być może najlepszy biznes, jakiego dokonałem w życiu na jednej figurce.


3. Jamie Carragher
Liverpool FC 2010/2011
MicroStars Paint Master
Seria 20
Figurka miała być wydana w 20. serii MicroStars . Jak wszyscy wiemy, cała seria została anulowana i po 19 seriach nastąpił koniec. Figurka nie została więc nigdy wydana, a ja po latach stałem się posiadaczem jedynego prototypu. Dodatkowo, szczęśliwie udało mi się trafić właśnie na mojego ulubionego piłkarza w całej historii futbolu. Nikogo nie szanuję tak, jak Jamiego Carraghera, więc figurka jest dla mnie totalnie wyjątkowa.


Zachęcam wszystkich do głosowania!
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 04-08-2014, 17:00, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
  Wysłany: 27-01-2014, 14:47   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 04-08-2014, 17:00, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-01-2014, 14:47   

Zacięta rywalizacja zakończyła się dziś w nocy. Na czele finiszuje Michael Owen w barwach Liverpoolu, zaraz za nim Roberto Baggio z AC Milan i Jamie Carragher, ponownie zawodnik The Reds. Popularne były też figurki Puskasa, Ronaldo, Cecha, Żurawskiego, Kuszczaka.

Konkurencja była niewiarygodnie mocna - kiedyś to było nie do pomyślenia, żebyśmy wybierali spośród tylu mocnych kandydatów...
Rozmawiałem dziś z Łukaszem m.in. na temat konkursu i nagrody. Na początku obiecałem, że będzie nagroda dla zwycięzcy, jeżeli będzie 5 uczestników oprócz mnie(jako organizator, nie widzę sensu nagradzania samego siebie, więc nie zaliczam siebie przy liczeniu uczestników). Ten warunek nie został spełniony, a wygrana przypadła mojej figurce. Nagroda w tym konkursie nie będzie więc przyznana, ale nie wykluczam, że wkrótce pojawi się możliwość wygrania jakiejś innej figurki, którą przemaluję specjalnie dla zwycięzcy :)

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy oddawali głosy - 13 osób to dobry wynik jak na możliwości naszego forum. Gratulacje dla tych, których figurki zostały docenione głosami innych. Powodzenia w dalszym rozwoju kolekcji, może za rok znów pojawi się taki konkurs i konkurencja będzie jeszcze silniejsza?
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-01-2014, 19:20   

Gratuluję zwycięzcy i zachęcam wszystkich do ciągłego powiększania swoich kolekcji. Oby za rok rywalizacja była jeszcze większa ;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: