Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
SoccerStarz w polskich sklepach!!!
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-03-2014, 14:03   

Ja nie planuję, bo to się za bardzo nie kalkuluje. Ja muszę zapłącić ponad 15 zł za figurkę, dodaj wysyłkę z Anglii - każdy płaciłby z 20 zł za figurkę, dużo.
Jeżeli czujesz się tym faktem lekko zawiedziony, to mam coś na pocieszenie. Zapraszam na Facebooka grupy MyCorinthian, żeby przeczytać najnowsze dobre wieści:
https://www.facebook.com/groups/333527473349169/
_________________

 
 
 
REKLAMA

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Wysłany: 21-08-2014, 13:37   

 
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 21-08-2014, 13:37   

I kolejna dobra informacja jaką dostałem od SoccerStarz:
Cytat:
Hi Patryk, SoccerStarz should be available in Polish stores this Autumn.

;)
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 21-08-2014, 16:02   

OOOOO jak miło.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-08-2014, 17:08   

I dobrze!
Cieszę się, że wrócą. Nareszcie będzie szansa dorwać coś aktualnego u nas...
No i cieszę się, że coś udało się zdziałać, chociaż nie przejmowałem żadnego przewodnictwa nad akcją... Da się? A jednak się da!
_________________

 
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 21-08-2014, 17:57   

Teraz tylko mieć nadzieję że nie będzie to jednak Tesco. Poprzednim razem u mnie w mieście nie było nigdzie figurek(parę sklepów, ponad 200.000 mieszkańców i nic...).
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-08-2014, 18:20   

Tesco wydaje mi się najbardziej prawdopodobne. Już raz mieli figurki w sprzedaży, w Anglii ciągle je sprzedają, a do tego brytyjskiej firmie łatwiej się dogadać z brytyjską siecią niż np. z Biedronką.
Fajnie by było, gdyby figurki były tak łatwo dostępne jak np. naklejki albo karty Panini, ale na to bym nie liczył.
_________________

 
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 21-08-2014, 18:57   

Wątpię, że Spccerstarz będą w każdym kiosku jak Panini. TESCO lub Biedronka i będzie super.

Ciekawi mnie, czy zostali zasypani prośbami o nową serię w Polsce.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-02-2015, 12:52   

Sami widzieliście, że już dwukrotnie udało się pozyskać dla nas SoccerStarz i to do dużych sieci, a nie pojedynczych sklepików(niektóre pojedyncze sklepiki mają je cały czas, ale nikt nie będzie jeździł z Gdańska do Gliwic po 1 figurkę :D ).
Co byście powiedzieli na ponowną WSPÓLNĄ akcję, w której pisalibyśmy maile do SoccerStarz, żeby sprzedawali figurki w supermarketach w Polsce? Jak ktoś słabo zna angielski, to pomożemy mu napisać wzór, który uzupełni tylko swoim imieniem, wiekiem czy ulubionym klubem. Warunek jest taki, że to nie mogą być 3 maile, tylko każdy musi wysłać, a jak zrobicie to z kilku różnych adresów, to już zupełnie super :) Napiszcie, co o tym sądzicie i dlaczego.
_________________

 
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 03-02-2015, 21:49   

Oczywiście, że warto, żeby Soccerstarz były dostępne w sklepach w Polsce. Zimą dostaliśmy mało zawodników, ale jednak się udało. Więc na pewno warto spróbować.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-02-2015, 22:57   

Ostatnio informowaliśmy o akcji sprowadzania do Polski figurek SoccerStarz. Pora na informację, co trzeba zrobić, żeby figurki rzeczywiście mogły się u nas pojawić.
Chciałbym, żeby każdy napisał e-maila, w którym poprosi o wprowadzenie figurek do sprzedaży w naszym kraju. Mile widziane kilka zdań o sobie - imię, wiek, ulubiony piłkarz, ulubiona drużyna itd.
Można zaznaczyć, w jakich sklepach/supermarketach widzielibyście figurki. Przy tym warto pamiętać, że supermarkety jak Tesco i Real mają regularne działy z zabawkami, a Biedronka lub Lidl jeżeli wprowadzą figurki, to znowu tylko chwilowo, bo tam zawsze oferta szybko się zmienia.
Jak ktoś chce pisać kilka e-maili, to niech użyje kilku adresów lub przynajmniej nie wysyła tego naraz, a np. dziś jedną wiadomość, jutro drugą, pojutrze trzecią.
Podaję adres e-mail, na który trzeba wysyłać wiadomości: info@soccerstarz.com
Jeżeli ktoś ma problem z j. angielskim, to niech napisze w komentarzu(lub niech wyśle nam wiadomość jeżeli się wstydzi ;) ) - napiszemy jakiś szablon, który trzeba będzie wypełnić swoim imieniem i klubem i wysłać!
Nie mogą zignorować kilkudziesięciu e-maili z tą samą prośbą!
Panowie, do dzieła!
_________________

 
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 07-02-2015, 14:47   

Popieram, ja już wysłałem jednego email.
Mam jeszcze pytanie techniczne. Czy w jakimś kraju oprócz Anglii figurki soccerstarz są sprzedawane na stałe?(nie chodzi mi o klubowe sklepy, tylko normalne sklepy jak Tesco itp.)
 
 
PatrychoO
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: FC Barcelona
Zbierasz od: roku
Dołączył: 30 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 19-02-2015, 20:37   

Świeże informacje od SoccerStarz:

We are aware that there is a big following of SoccerStarz in Poland and
demand for them. We are working on leads we have in Poland to get them sold
in more places but it is as not as straightforward as you may think.

To nie takie proste :chlip: Dobrze, że chociaż mają świadomość, że zainteresowanie jest duże.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-02-2015, 23:28   

Ja też dostałem taką odpowiedź, ale dodali jeszcze to zdanie:
Cytat:
We will of course make an announcement and I will inform you personally if we manage to get SoccerStarz on sale in other retailers in Poland so you can spread the word!


Nie wiem czy jestem dla nich taką szychą, czy co... ale to dalej jak "informacja o tym, że nie ma żadnej informacji". Bez zmian, ale mam też dobrą wiadomość: kiedy wyjdzie figurka Lewandowskiego, ponownie będziemy zamawiali figurki razem z FFANem, w cenie niższej niż na Allegro. Wybieramy wszystko, co w danej chwili będzie dostępne z SoccerStarz, czyli od Arsenalu po West Ham Utd i od Adryana po Zarate. Tylko kiedy wyjdzie "Lewy"? To jest trudne pytanie.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-09-2015, 15:08   

Uwaga, ruszamy jeszcze raz z akcją sprowadzania SoccerStarz do polskich sklepów! W zeszłym sezonie dostaliśmy kolekcję 11 wielkich gwiazd najlepszych lig świata, może i w tym coś nam się trafi? Ja najchętniej widziałbym w sprzedaży saszetki z figurkami, bo to gigantyczna ilość różnych figurek, a nie niewielka ilość popularnych graczy. Miło byłoby jednak dostać od nich cokolwiek, prawda?
Co trzeba zrobić? Podobnie jak rok temu, piszemy e-maile na adres: info@soccerstarz.com
Niestety, sprawę utrudnia fakt, że maile muszą być po angielsku. Z tego powodu, zamieszczę ściągę. Kto potrafi sam sobie zredagować wiadomość, niech najlepiej zrobi to sam, żeby nie wszystko było "na jedno kopyto", ale ci, którzy nie czują się pewni swoich zdolności językowych, niech przekopiują i uzupełnią podany szablon:

Hello,
My name is (imię) and I'm (wiek). I live in (miasto) in Poland. I collect football memorabilia and SoccerStarz are one of my favourites. My favourite team is (ulubiony klub) and I want to have as many players related to this club as possible! I saw announcements about new SoccerStarz 2016 edition and I would like to see them available in shops in Poland. I would be delighted to find some Foil Bags of the new edition! I'm pretty sure loads of football fans would love them. Is it possible that the new figures will be on sale here soon? Please, take it into consideration.
Best regards,
(imię)

Mile widziane pisanie z kilku kont e-mail, ale np. 1 raz dziennie, żeby nie było, że 5 maili pod rząd to Jan Kowalski, tylko inna końcówka maila ;) Do roboty!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: