Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Ligi europejskie
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-05-2009, 22:21   

A ja gdzieś słyszałem, że jedni to uznają, a drudzy nie...
Ale nie będę się sprzeczał, jeżeli chodzi o zgody i kosy Rangers to nie będę ufał samemu sobie, bo nie znam się na tym klubie.
Możliwe, że zgoda z Celtikiem nie wydaje ci się tak oficjalna, bo na Wyspach ogólnie zgody nie są tak klarowne jak w Polsce, gdzie dany klub kogoś lubi albo nie. Tam jest większa domieszka własnych poglądów, każdy może uważać jak chce, choć większość sugeruje się tym, co jest ustalone.
_________________

 
 
 
REKLAMA

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wysłany: 31-05-2009, 14:38   

 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 31-05-2009, 14:38   

maciex1995 napisał/a:
am jest większa domieszka własnych poglądów,


i to właśnie łączy Rangers, Chelsea i Linfield kibice tych 3 ekip to lojalisci i unioniści. Łączą ich poglądy polityczne a konkretniej mówiąc oddanie koronie brytyjskiej.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-06-2009, 10:52   

Odnośnie zgody Liverpool - Celtic...
Kod:
http://www.kerrydalestreet.com/page/1989-04-30%3A+Celtic+1+5+Liverpool+-+Tribute+Banners








Na stronie, którą podałem można zobaczyć więcej zdjęć.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-11-2009, 19:52   

Temat powinien być podporą forum, a nie jest...

Juventus powrócił na boiska Serie A z kolejnym pogromem. Tym razem 5:2 z Atalantą w Bergamo. I dobrze, mam dość katastrof takich jak ta z Palermo, Napoli czy niewiarygodna bezsilność w meczu z Bayernem.

Ogólnie o Serie A:

Pozycja Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) Inter Mediolan 26 11 8 2 1 24:7 17
2 (2) Juventus Turyn 24 12 7 3 2 25:13 12
3 (4) AC Milan 22 12 6 4 2 14:12 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
18 (16) Atalanta Bergamo 9 12 2 3 7 11:20 -9
19 (18) Livorno 9 12 2 3 7 4:13 -9
20 (20) Siena 6 12 1 3 8 11:20 -9

No tak się prezentuje czołówka i spadek. Milan w końcu jakoś wykorzystał potencjał jaki drzemie w nogach piłkarzy i skorzystał na klęsce Sampdorii. Cóż, teraz pozostaje czekać na 13 kolejkę, która raczej obejdize się bez sensacji. Hitów nie ma, aczkolwiek mecze Napoli z Lazio czy Juve z Udine mogą być ciekawe. Moje typy:

Bologna FC - Inter 2
Fiorentina - Parma 1
Juventus - Udinese 1
Livorno - Genoa x
AC Milan - Cagliari 1x
Napoli - Lazio 1
Palermo - Catania 1
Roma - Bari 1
Sampdoria - Chievo x
Siena - Atalanta x
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-11-2009, 22:05   

HugoL3 napisał/a:
Temat powinien być podporą forum, a nie jest...


Dokładnie...

We Włoszech ostatnio na szczycie tabeli usadowił się Inter i to mi się bardzo nie podoba - niech będzie Juventus , niech będzie Milan , może być nawet Roma , ale nie Inter - to wg mnie najmniej konkretna drużyna z wielkich ekip we Włoszech ;)


Liverpool w Premiership prezentuje ostatnio równą formę. Szkoda, że ta równa forma nie oznacza zwycięstw. Piłkarze pod wodzą Beniteza notorycznie gubią punkty, a z powodu kontuzji zaraz będziemy mieli więcej chorych, niż zdrowych graczy. W zeszłym sezonie wszystko się dobrze układało i gdyby nie kiepskie wyniki w styczniu, prawdopodobnie byłoby mistrzostwo, a półfinał LM też nie jest jakąś porażką(chociaż 7 goli w 180 minut nie jest powodem do chluby dla naszej defensywy). W tym roku szanse na tytuł mistrzowski maleją już na starcie i wydaje się, że czeka nas fatalny sezon w Europie i w kraju :angry:
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-11-2009, 10:26   

Podobno zamierzacie wymienić trenera, nie wiem ile jest w tym prawdy, ale chyba czas najwyższy. Benitez już za długo siedzi moim zdaniem w Liverpoolu a ostatni sukces przecież klub zanotował w 2005 roku. Oczywiście należy pamiętać o finale w 2007 roku, ale moim zdaniem Liverpool w pierwszej kolejności powinien zmienić władzę, trener to nie jest na tyle poważny problem.

Nani na celowniku Juve i Milanu. Ferguson chce pozbyć się portugalczyka, kwota waha się w granicy 15-18 mln funtów. Brać go :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-11-2009, 14:35   

Tak tak Milan brać go! :mrgreen:
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-11-2009, 14:59   

HugoL3, ja wolałbym zostawić Beniteza na jego stanowisku.
To nie jego wina, że z drużyny uciekli niektórzy dobrzy gracze, jak Xabi Alonso albo Alvaro Arbeloa.
Sprowadził Johnsona, który w tym sezonie gra dobrze, można mu zarzucić, że transfer Aquilaniego nie był dobrym posunięciem, ale pomyślmy trzeźwo - czy zamiana Xabiego Alonso na jakiegokolwiek innego gracza na tej pozycji to byłoby dobre posunięcie? Niewielu może się z nim równać. A zatrzymanie Baska na Anfield było zadaniem po prostu niemożliwym.
W tym sezonie The Reds grają kiepsko, ale to również nie jest "zasługą" Rafy. Mając w drużynie taki szpital, nikt nie byłby w stanie zrobić tam dobrych wyników. Trzeba grać zawodnikami z akademii, którzy nie są w stanie walczyć o mistrzostwo. Fowler, Owen czy Carragher to niestety tylko "rodzynki".
Kiedy Benitez miał dobre warunki do pracy, wyniki również były dobre. Puchar Europy, Superpuchar Europy, Puchar Anglii, Tarcza Wspólnoty, finał LM w 2007 roku, półfinał LM w 2009 roku, w zeszłym sezonie również wicemistrzostwo - Hiszpan zdołał wywalczyć tutaj aż tyle i wydaje mi się, że to dobry rezultat. Który manager Liverpoolu mógł ostatnio pochwalić się równie wielkimi osiągnięciami?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2009, 18:36   

Cytat:
Tak tak Milan brać go! :mrgreen:



Wow, co za wyczerpująca wypowiedź! Pomysleć, że jesteś tu adminem... :roll:

Kolejne info o Liverpoolu - Javier Mascherano podobno uzgodnił warunki kontraktu na jaki miałby się zgodzić w Barcelonie. Kolejnym zakupem Dumy Katalonii miał by być Robinho. Ciekawe...

W Juventusie sporo mówi się o kupnie ofensywnego pomocnika. Poza Nanim i Van Der Vaartem głośno jest o transferze Aguero, albo Riberyego. Właściwie z każdego transferu bym się cieszył, Juventusowi brakuje typowego skrzydłowego z najwyższej półki. Aguero dodatkowo mógłby grać w ataku, a Ribery w środku pomocy. Wszystko git, narazie nie mam zastrzeżeń co do posunięć Juve na rynku transferowym.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 15-11-2009, 20:56   

HugoL3 napisał/a:
Pomysleć, że jesteś tu adminem... :roll:

Modem jak coś...


Czytałem ostatnio że Ebi Smolarek który od dłuższego czasu nie może znaleźć sobie klubu ma porozumieć się z CSKA Sofia. Byłoby wspaniale gdyby doszło do transferu. Ebi mógłby odzyskać dawną formę i pokazać co potrafi.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2009, 21:11   

Mazi1899 napisał/a:
Modem jak coś...


No teraz to już dałeś czadu. Przecież widze, że masz pod nickiem wpisane "Administrator"...

Z tego co się orientuję w sprawie Smolarka, to i tak największe szanse na jego pozyskanie mają niemieckie kluby m. in. Hertha Berlin. Pamietajmy, że Ebi ma niewiarygodnie wysokie ambicje i dla niego gra w CSKA Sofia jest plamą na honorze...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-11-2009, 15:44   

HugoL3 napisał/a:
Mazi1899 napisał/a:
Modem jak coś...


No teraz to już dałeś czadu. Przecież widze, że masz pod nickiem wpisane "Administrator"...


Popatrz na kolor nicku. Zielona barwa oznacza moderatora. A to, że taki napis widnieje to raczej pamiątka po przeszłości ;)

Co do Smolarka - słyszałem o zainteresowaniu nim CSKA, ale przecież wcześniej zainteresowane były Hertha, Hannover, Borussia czy Feyenoord, a zawsze wychodziło z tego zainteresowania tyle samo. Poza tym nie wiem, czy Ebi będzie zainteresowany grą w Bułgarii, przecież tamtejsza liga nie jest zbyt silna.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-11-2009, 19:52   

Maciex1995 napisał/a:
Popatrz na kolor nicku. Zielona barwa oznacza moderatora. A to, że taki napis widnieje to raczej pamiątka po przeszłości ;)


Nie patrzę na kolory, bo na różnych forach często się zmieniają i wtedy można naprawdę wprowadzić kogoś w błąd. Widzę, że ma napisane "administrator" to pomyślałem, że pełni taką funkcję, moja pomyłka.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 16-11-2009, 19:54   

Maciex1995 napisał/a:
Popatrz na kolor nicku. Zielona barwa oznacza moderatora. A to, że taki napis widnieje to raczej pamiątka po przeszłości ;)


Dawno nie uaktualniałem swojego konta. Pewnie jak będę zmieniał ava, to ten napis również zginie.

HugoL3 napisał/a:
Pamietajmy, że Ebi ma niewiarygodnie wysokie ambicje i dla niego gra w CSKA Sofia jest plamą na honorze...


CSKA Sofia nie jest taka zła.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-11-2009, 20:04   

Cytat:
CSKA Sofia nie jest taka zła.


No nie powiem, wypowiedź wyczerpująca. Liga nie jest zbyt atrakcyjna, a druzyna występująca w lidze bułgarskiej to chyba nie szczyt marzeń Ebiego. On woli grać w Holandii albo w Hiszpanii, na bezrobociu jest mu całkiem dobrze, więc nie spieszno mu z powrotem na boisko.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-11-2009, 21:07   

Mazi1899 napisał/a:
Pewnie jak będę zmieniał ava, to ten napis również zginie.


Już zginął :evil:

Myślę, że dobrym kierunkiem dla Smolarka będą Niemcy. Ma tam wyrobioną jako taką markę, więc o angaż nie będzie aż tak ciężko. Może być też Holandia, bo wybił się, grając w Feyenoordzie, ale to coraz odleglejsze czasy.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 17-11-2009, 19:48   

HugoL3 napisał/a:
No nie powiem, wypowiedź wyczerpująca.

Powoli zaczyna mi to działać na nerwy. Nie każdy post musi być wypracowaniem.

HugoL3 napisał/a:
Liga nie jest zbyt atrakcyjna, a druzyna występująca w lidze bułgarskiej to chyba nie szczyt marzeń Ebiego.

Liga nie ale kilka klubów m.in CSKA mają dobrą markę w Europie.

Co do Ebiego to lepiej byłoby, gdyby znalazł się w podstawowym składzie może nieco gorszego klubu, niż na ławce Borussi czy Feyenoordu
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-11-2009, 20:01   

Słyszałem, że Smolarek nie może dogadać się z CSKA z prostej przyczyny: zarobków. CSKA może mu dać 7-10 tys. euro miesięcznie, tymczasem Ebi oczekuje pensji wysokości 40 tysięcy euro za miesiąc. Sami widzicie, że różnica jest ogromna, więc kompromis wydaje się bardzo mało prawdopodobny.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-11-2009, 20:07   

Mazi1899 napisał/a:

Powoli zaczyna mi to działać na nerwy. Nie każdy post musi być wypracowaniem.


Rozumiem to, ale jest sens pisać takie bzdety na 5-6 wyrazów?

Mazi1899 napisał/a:
Liga nie ale kilka klubów m.in CSKA mają dobrą markę w Europie.

Co do Ebiego to lepiej byłoby, gdyby znalazł się w podstawowym składzie może nieco gorszego klubu, niż na ławce Borussi czy Feyenoordu


Tak, CSKA jest super marką w Europie, nie wiem czy ten zespół się załapał do Ligi Europejskiej, nie mówiąc już o lidze mistrzów... Na jakiej podstawie sadzisz, że to dobra marka?!
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-11-2009, 20:20   

Chyba kiedyś zostaniesz modem :mrgreen: Widzę, że rozmowa się tutaj nieźle rozwinęła, ale proponuję kontynuować w innym temacie:
Kod:
http://mycorinthian.jun.pl/viewtopic.php?t=217
TRANSFERY
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: