Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-08-2011, 15:56   

Liczą się gole strzelone na wyjeździe, nie u siebie!

Ty piszesz to na serio czy tylko prowokujesz?
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Wysłany: 20-08-2011, 16:10   

_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 20-08-2011, 16:10   

Mowie Ci powaznie przy 2-0 dla Kopenchagi dunczycy maja awans
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-08-2011, 17:17   

Kopenhaga przy 2:0 ma 2 strzelone gole na wyjeździe. Viktoria ma 3. Decyduje ilość strzelonych goli NA WYJEŹDZIE, nie U SIEBIE. Od zawsze tak jest. Kopenhaga dała dupy u siebie, musi strzelić minimum 3 gole na wyjeździe.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-08-2011, 01:19   

No mówie Ci serio przy 2-0 Kopenchaga ma awans.
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-08-2011, 21:31   

Chyba jednak masz racje bo przypominam sobie mecz Porto z ligi europy gdzie Porto pierwszy mecz na boisku sevilli wygralo 2-1 a pozniej w rewanzu przegrali u siebie 1-0 a mimo to awansowali.Nie wiem ostatnio jakis przemeczony jestesm...
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-08-2011, 13:46   

Nie prawda Gracjan, posłuchaj Admina bo dobrze mówi. Jeżeli Kopenhaga wygra 2-0 awans uzyska Viktoria ;) Przy remisie 3-3 bierzemy pod uwagę bramki strzelone na wyjeździe, wyjdzie wtedy 3-2 dla Viktorii.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-08-2011, 10:53   

Wisła nigdy nie miała tak łatwego rywala w ostatniej rundzie eliminacji do LM. APOEL Nikozja okazał się jednak kolejną barierą nie do przeskoczenia... Wiślacy zagrali katastrofalny mecz i nie ma nic dziwnego w tym, że odpadli, ale pozostaje ogromny niedosyt. To smutne, ale odpadli na własne życzenie. Znowu zabrakło kilku minut, ale mecz był praktycznie w jedną stronę... Możemy być wściekli.

Teraz można sobie gdybać do woli, ale gdyby kilka lat temu w Atenach Wisłą nie odpadła(a nie wiem, czy pamiętacie, sędzia nie uznał wtedy prawidłowej bramki Marka Penksy, która całkowicie ustawiłaby rywalizację - Panathinaikos musiałby strzelić 5 goli w 90 minutach!), z pewnością cała dalsze historia potoczyłaby się inaczej. Myślę, że później choć raz Wisłą znów by trafiła do LM ze względu na potężny zastrzyk gotówki, który można byłoby zainwestować w budowę silnej drużyny...

Doskonale rozumiem, co teraz czuje Bubul(może również Mazi), bo nie tak dawno byłem świadkiem degradacji Górnika z Ekstraklasy, co dla kibica jest równie ciężkim doświadczeniem.
Nieco mniejszy, ale również zawód, przeżyłem po którymś z ostatnich meczów wyjazdowych zeszłego sezonu, kiedy dobrze spisujący się Górnik właśnie stracił szansę na puchary, ale to już nie ta skala. Temat o kibicowskich rozczarowaniach mógłby być bardzo długi, ale z pewnością ten przegrany dwumecz i gwałtownie zamknięte bramy do raju oraz mecz Górnika przegrany w 89. minucie, który nas zdegradował, to te najpotężniejsze ciosy.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-08-2011, 13:29   

Warto dodać cios,w którym Wisła straciła Mistrzostwo Polski w 94 minucie (choć sędzia doliczył 3 minuty) po samobójczym trafieniu Mariusza Jopa (który nie wiadomo czemu wygryzł ze składu Clebera, może gdyby grał Brazylijczyk tego samobója by nie było). Na dodatek było to w meczu derbowym z odwiecznym rywalem. Około 5,6 sekund po tym golu Robert Lewandowski trafia do siatki Ruchu Chorzów, zapewniając Lechowi wynik 2-1 i tytuł ...
Warto dodać, że gdyby nie bramka Lewego, to Wisła cieszyłaby się z tytułu. W chwili również gdy Lewandowski strzelił bramkę, na boisku zwijał się z bólu obrońca Ruchu ... Tak dziwnego dramatu jeszcze chyba w piłce nie było. Chociaż gdyby nie te dramaty, to Wisła miałaby dziś z 16 tytułów Mistrza Polski i minimum 3 fazy grupowe LM na koncie. Więc już się przyzwyczaiłem i dzień depresji po meczu z APOELEM mi już minął ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-08-2011, 21:37   

Rozlosowano grupy pierwszej fazy LM. Oto one:

Grupa A:

1. Bayern Monachium
2. Villarreal CF
3. Manchester City
4. SSC Napoli

Grupa B:

1. Inter Mediolan
2. CSKA Moskwa
3. OSC Lille
4. Trabzonspor

Grupa C:

1. Manchester United
2. Benfica Lizbona
3. FC Basel
4. Otelul Galati

Grupa D:

1. Real Madryt
2. Olympique Lyon
3. Ajax Amsterdam
4. Dinamo Zagrzeb

Grupa E:

1. Chelsea Londyn
2. Valencia CF
3. Bayer Leverkusen
4. Genk KRC

Grupa F:

1. Arsenal Londyn
2. Olympique Marsylia
3. Olympiakos Pireus
4. Borussia Dortmund

Grupa G:

1. FC Porto
2. Szachtar Donieck
3. Zenit Sankt Petersburg
4. APOEL Nikozja

Grupa H:

1. FC Barcelona
2. AC Milan
3. BATE Borysów
4. Viktoria Pilzno



Czyli Wisła trafiłaby do słabej grupy w porównaniu z innymi, ale zdecydowanie odpadłaby i dużym sukcesem byłoby 3. miejsce dające awans do dalszej rundy, ale tylko Ligi Europejskiej. Ten Wisła może wywalczyć jesiennymi starciami w słabszej fazie grupowej...
Ciekawie będzie w grupach A, F i G.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-08-2011, 23:32   

Warto dodać, że w tegorocznej LM zagra 12 Polaków (to więcej niżby awansowała Wisła). Ja będę śledził losy Borussii i Trabzonsporu. Będę równiez bardzo ciekawie emocjonował się grupą E oraz (może to absurd) kibicował APOELOWI ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-08-2011, 14:44   

Szczęsny uratował dupę Arsenalowi i jego zasługą jest gra Arsenalu w LM. Polska trójka to podpora Borussii. Mierzejewski ma być silnym punktem w Trabzonie, gdzie są już bracia Brożkowie, a dobrze radzi sobie również Głowacki. Jest szansa, że w podstawowej 11 Genk będzie bronił Sandomierski. W mistrzu Francji Lille gra Obraniak.
Nareszcie Polacy mogą coś znaczyć w Lidze Mistrzów!
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 19-09-2011, 17:19   

Powstała ciekawa sonda na oficjalnej stronie UEFA z okazji wydania 50 Champions oficjalnego magazynu rozgrywek.Kazdy moze zaglosowac na 5 z 20 eybranych momentow LM narazie prowadzi Jerzy Dudek :P

http://pl.uefa.com/uefach...olls/index.html
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-09-2011, 19:30   

Ja głosowałem m.in. na Prso i ze zdziwieniem zobaczyłem, że jest on na ostatnim miejscu. Wszystkie moje głosy: Abidal, Dudek, Prso, Solskjaer, Keane.

A jak nastroje po pierwszej kolejce LM?
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 06-12-2011, 16:10   

Dziś i jutro ostatnia kolejka fazy grupowej LM.Jest parę niespodzianek np. w grupie A jeśli Napoli pokona Villareal na wyjeździe to Man.City jest za burtą rozgrywek.W trudnej sytuacji jest również Chelsea jeśli na własnym boisku zremisują bądź przegrają z Valencią również The Blues są za burtą.Trochę łatwiej ma natomiast Man.Utd który do awansu potrzebuje 1 pkt.na wyjeździe z Basel.BVB ma jeszcze matematyczne szanse,awans mają gdy Arsenal (który ma pewny awans) ogra Olimpiacos,a BVB w takie sytuacji bedzie musiało pokonać bardzo wysoko u siebie OM przynajmniej różnicą 4 bramek.No i na koniec PORTO które również gra u siebie o być albo nie być.Muszą u siebie pokonać Zenit.Jeśli PORTO nie podoła zostaje LE.Mój dzisiejszy plan z LM to 20:45 BVB -OM na Nsport i 00:15 również na nsport retransmisja PORTO.Oj bedzie się działo...
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-12-2011, 16:13   

Wydaję mi się, że Valencia zremisuje z Chelsea i londyńczycy będą poza fazą pucharową rozgrywek, jak również Manchester City. Dawno z angielską piłką nie było tak źle. Na Polaków z Dortmundu był raczej nie liczył, bo może i owszem ograją OM, ale nie różnicą czterech bramek. Dla mnie najciekawszy mecz to Chelsea - Valencia, gdzie nieoficjalnie będę kibicował piłkarzom z Hiszpanii, bo dzięki temu (według mojego scenariusza) Chelsea będzie mogła zagrać w tym sezonie na Reymonta ;)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 06-12-2011, 16:26   

Oj będzie ciężko Wiślacy będą musieli pokonać u siebie Twente a Fulham i tu są schody przegrać lub zremisować na własnym terenie z Odense...
_________________

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-12-2011, 16:41   

Ja tam wierze w Wisłe i bardzo im kibicuje żeby wyszli z grupy,chociaz jest to mało możliwe.

Jedyny post z twoich postów, który mi się bardzo podoba ;) Przybij piątkę ;)
Ostatnio zmieniony przez Adrianby 06-12-2011, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 07-12-2011, 11:46   

No i dziś ostatni dzień rozgrywek fazy grupowej tej edycji LM.Wczoraj BVB po kapitalnej pierwszej połowie gdzie prowadzili już 2-0 (na 1-0 debiutancka bramka Kuby) stracili gola do szatni w 49 min.(Howard Webb doliczył 5 min bo po nokautującym ciosie dość dlugo w polu karnym leżał kapitan BVB ).Na druga połowe wyszli przy wyniku 2-1 i dali sobie wbić jeszcze dwa gole i w rezultacie przegrali 3-2 co oznacza,że piłkarzy BVB nie zobaczymy nawet w lidze europy :D Natomiast Chelsea pewnie wygrała z Valencia 3-0 i zapewniła sobie awans.PORTO zremisowało 0-0 i nie awansowali do dalszych gier LM z czego o dziwo się ciesze,ponieważ nie mają tak mocnej ekipy jak rok temu ale koniec końców bedą grali w LE i tam mają jakieś szanse.Myśle nawet ze gdyby wyszli do fazy pucharowej to by odpadli dość szybko jak to będzie najprawdopodobniej z Zenitem a tak w LE mają realne szansę.Może trafią na Legie...
Dziś o awans będzie grało Napoli z Villareal na wyjezdźie.Pilkarze żółtej łodzi podwodnej w tej edycji nie zdobyli nawet punktu.Jeżeli Napoli pokona ich na ich terenie awansuje kosztem Man.City :D O awans również graja "czerwone diabły" im natomist wystarczy 1 pkt.na wyjeździe z FC Basel...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 07-12-2011, 11:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 07-12-2011, 22:40   

Jest niespodzianka ! Manchester Utd. przegrał na wyjeździe z FC Basel 2-1 i odpadł z LM ;) Drugi klub z Manchesteru również za burtą LM :) Czyżby w lidze europy w tej edycji angielski finał ? W tamtym roku jak pamiętamy był portugalski...z Polskich "akcentów" tylko Trabzonspor w LE (nie licząc Legii no i Wisła ma matematyczne szanse ale awans nie zależy tylko od nich).
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 07-12-2011, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-12-2011, 12:07   

To jakie kluby odpadły w tej fazie LM robi wielką furorę. Lider i wicelider Premier League odpadają, ale odpadło również FC Porto, Ajax Amsterdam i Valencia . Za to awans z pierwszego miejsca uzyskał APOEL Nikozja i to tej drużynie będę kibicował podczas dalszej Ligi Mistrzów.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: