Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 08-12-2011, 15:10   

Wydaje mi się , że Apoel awansował z drugiego.Pierwsze miejsce zajął Zenit ;) Ponieważ maja taka samą liczbę pkt.A Zenit ma lepszy bilans bramkowy 2 na plusie. Apoel ma bilans równe 0.Ale może to ja sie myle bo mogą być brane pod uwage wyniki meczów z bezpośrednich konfrontacji tych drużyn.Tym i m kibicujesz,a oni Wisłę wyeliminowali:).
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 08-12-2011, 15:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 08-12-2011, 15:33   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 08-12-2011, 15:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2011, 15:33   

Gracjan - chyba właśnie dlatego im kibicuje. Bo odpaść z outsiderem to wstyd, a odpaść z ćwierćfinalistą LM już nie. Dobry wynik APOEL-u będzie dla Białej Gwiazdy usprawiedliwieniem.

Żałuję Borussii, Ajaxu i Porto. Chciałem też, żeby awansowała Valencia , ale tylko z jednego powodu - bo wtedy Chelsea by odpadła :) Chciałbym, żeby wiosną rozgrywki nie były zdominowane przez Real i Barcelonę, ale nie mam swojej wybranej drużyny, która moim zdaniem musi wygrać.
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 08-12-2011, 15:48   

Cieszy mnie odpadnięcie ManU i ManC :) Nie przepadam za tymi drużynami, zwłaszcza za tą drugą.

Real.... hmmmm.... nie uznali Ajaxowi dwóch słusznych bramek, szkoda bo lubię Ajax i chciałbym ich awansu, a zwycięstwo w tym spotkaniu Królewskim nie było potrzebne ;]
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-12-2011, 16:30   

Gracjan Apoel awansował z pierwszego miejsca. W LM zawsze liczą się mecze bezpośrednie, a te między Nikozją i Zenitem są na korzyść Apoelu. Kibicuję im dlatego, że podoba mi się ich styl gry, fajnie gra Manduca, i grali tu byli Wiślacy: Kamil Kosowski i Jean Paulista. Ale przede wszystkim dlatego, że ( to co powiedział Maciek).
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 16-12-2011, 12:23   

Znamy pary 1/8 finału tej edycji LM :


Lyon - Apoel Nikozja

Napoli - Chelsea (kozacki meczyk ja za Napoli :D )

AC Milan - Arsenal

FC Basel - Bayern Munchen

Bayer Leverkusen - FC Barcelona

CSKA - Real Madryt

Zenit - Benfica

OM - Inter


Który dla was najciekawszy ? Dla mnie najciekawszy Napoli - Chelsea a najmniej ciekawy Zenit - Benfica.Milan Arsenal jeszcze zasluguje na uwagę ale to może być taki mecz ,że wynik dwumeczu bedzie np. 2-1 więc nuda :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 16-12-2011, 12:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-12-2011, 14:44   

Na jednym biegunie mecze Arsenal -Milan i Napoli -Chelsea. To będą hity. Na drugim Bayer-Barcelona i OL-Apoel, które moim zdaniem zapowiadają się nudno.. Emocje mogą też być w meczach Marsylii z Interem. Dwumecz Zenit-Benfica będzie wyrównany, ale nie będzie to tak wysoki poziom jak reszta dwumeczów. Moje typy:
Lyon
Chelsea
Milan
Bayern
Barcelona
Real
Benfica
Marsylia?

Najmniej pewien jestem dwóch ostatnich dwumeczów.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 16-12-2011, 14:55   

To ja też się pobawie w "typera" moje typy to:

Lyon
Napoli
Milan
Bayern
Barca
Real
Zenit
Inter

Inter powoli wychodzi z dołka i myśle,że w lutym będą w optymalnej formie.Co do finału jeśli los nie skojarzy tych dwóch drużyn wcześniej obstawiam Real -Barca.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 16-12-2011, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-12-2011, 18:41   

No to również przedstawię moje typy:

Apoel Nikozja
Chelsea Londyn
Arsenal Londyn (???)
Bayern Monachium
Bayer Leverkusen ( wiem, ze pewnie przegrają, ale mocno im kibicuję w tym meczu)
Real Madryt
Benfica Lizbona
Inter Mediolan


Dla mnie mecz Chelsea - Napoli nie będzie aż takim hitem, jaki zapowiadacie. Dużo bardziej ciekawe będą mecze Arsenalu z Milanem i Bayeru z Barceloną. Liczę też na APOEL Nikozja.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-12-2011, 22:26   

Spójrz na tabelę Serie A. Tam już dawno skończył się układ wielkiej trójki na górze i Romy albo kogoś w tym stylu zaraz pod nimi. Napoli w tym sezonie radzi sobie dobrze, a w tamtym było wielką sensacją we Włoszech. Takie gwiazdy jak Lavezzi, Hamsik czy Cavani to ich wielki atut.
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 17-12-2011, 12:57   

Hitem będzie Milan -Arsenal. Napoli-Chelsea nie ma takiej "mocy" jak ten dwumecz! Ciekawie też będzie w meczach Marsylia-Inter.
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 18-12-2011, 09:28   

Moje typy to:
Lyon
Chelsea(sercem za Napoli ,rozumem za Chelsea :D )
Arsenal
Bayern
Barcelona
Real
Zenit
Inter

Najciekawsze będą mecze Napoli -Chelsea i Milan -Arsenal.Arsenal powoli zaczyna wracać do swojej optymalnej formy po tym,co prezentował na początku sezonu.Myślę,że mecz Lyon-APOEL będzie najmniej interesującym spotkaniem.Pomimo,że Cypryjczycy awansowali do fazy pucharowej,nie mają jeszcze na tyle optymalnego składu,żeby zawojować w Europie(przynajmniej ja tak myślę).Mają kilku dobrych zawodników,np. Manduca,ale to chyba nie wystarczy na Lyon.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 23-01-2012, 00:17   

Fajne są parki w 1/8 LM:
Bayer 04 Leverkusen - FC Barcelona - wiadomo,że mecz będzie raczej grany na jedną bramkę zwłaszcza na Camp Nou. Barcelona powinna wygrać dwumecz z Niemcami palcem (wiecie gdzie)
Olympique Lyonnais - Apoel Nicosia - to spotkanie może być interesujące. Nie tylko mecze wielkich drużyn typu Real .Barcelona Manchester itp są ciekawe. Takie zespoły też mogą stworzyć widowisko. Apoel to rewelacja grupowych rozgrywek LM. Wogóle piłka Cypryjska zrobiła wielki krok w przód. Apoel gra ciekawą piłke. Strzelali bramki po akcjach, których sama Barcelona by się nie powstydziła) Wyróżniającym zawodnikiem według mnie jest brazylijczyk Ailton. Atak Lyonu też niczego sobie Gomis Lisandro Lopezem to groźna dwójka.
Milan-Arsenal- takie samo spotkanie było w sezonie 2007/2008 w tej samej fazie co teraz czyli w 1/8 i wtedy w Londynie było 0-0 a w Mediolanie Milan przegrał 2-0 i odpadł. W następnym sezonie Milanu nawet w Lidze Mistrzów nie było,a ostatnie 2 lata również odpadał w 1/8 z drużynami z Anglii (Manchester Utd. i Tottenham ). Więc i w tym roku gra z Anglikami hehe...Mecz będzie na pewno ciekawy i awansować mogą obydwie drużyny. Podział szans według mnie jest 50/50.
FC Zenit St Petersburg - Benfica Lissabon - w tym spotkaniu stawiałbym na Benfice, która gra ładny futbol dla oka kibica i nie jest złą drużyną. Zenit to solidna drużyna zwłaszcza na własnym boisku , która w tym sezonie w meczach zarówno Ligi Mistrzów jak i Ligi Rosyjskiej przegrała tylko 1 mecz!!! I grając u siebie dodatkowym plusem będzie pogoda w Rosji o tej porze roku.
SSC Napoli - Chelsea FC - Spotkanie jedno z najciekawszych w tej fazie rozgrywek. Drużyna z Neapolu ma przede wszytkim groźne trio czyli Hamsik,Lavezzi,Cavani. Jeżeli Ci zawodnicy będą w dobrej formie Napoli może być czarnym koniec tej edycji. Wyszła z grupy eliminując Manchester City, który jak wiemy w składzie ma zawodników fenomenalnych i prowadzi w tabeli Premier League. W Serie A Napoli nie gra tak jak w tamtym sezonie lecz i tak jest groźnym i liczącym się zespołem. Ograła takie zespoły jak Milan ,Inter ,Udinese i zremisowała z Juventusem 3-3 prowadząc 3-1. Spotkanie na pewno będzie ciekawe i trzymam za Napoli w tym meczu.
CSKA Moskwa-Real Madryt -Tutaj nie ma się co rozpisywać.Faworytem są królewscy. CR7 i spółka ze swoim wszechstronnym wodzem Mourinho gra bardzo dobrą piłke. Mogą mieć małe kłopoty w Moskwie jak pisałem już ze względu na ziomową pore roku. Lecz u siebie powinna wygrać spotkanie gładko.
Basel-Bayern - Drużyna ze Szwajcari to niespodzianka tej edycji...Wyeliminowała wielki Manchester United Sir Alexa Fergusona. Remisując na Old Traford 3-3 a na własnym boisku w ostatniej kolejce grupowej rozstrzygającej o wyjściu z grupy pokonała czerwonych diabłów 2-1. Natomiast drużyna z Niemiec Bayern Monachium na czele z Mario Gomezem, Robbenem i Riberym spokojnie powinna ich ograć.
Marsylia-Inter Mediolan - oba zespoły zaczęły sezony w swoich ligach bardzo słabo. Lecz teraz wyszły z dołka. Marsylia na ostatnie 10 meczy ligowych przegrała zaledwie raz natomiast Inter jest nie pokonany w Serie A od 7 spotkań. Zapowiada się ciekawe widowiko.

Moje typy na awans:
Barcelona,Lyon,Milan,Benfica,Napoli,Real,Bayern,Inter
_________________
FORZA Milan !!!
Ostatnio zmieniony przez snajperxxx 23-01-2012, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 23-01-2012, 00:25   

Myślę ,że Napoli będzie czarnym koniem tej edycji i dojdą dość wysoko.Chelsea nie jest ,że tak powiem w swojej najlepszej formie,a pierwszy mecz grają na wyjeździe gdzie punkty gubił np. Manchester City .
Napoli - Chelsea i Arsenal - Milan według mnie dwa najciekawsze spotkania w których obstawiam wygraną włoskich ekip po dwumeczach.
_________________

 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 23-01-2012, 00:42   

Osobiście jak napisałem w swoich typach stawiam na wszystkie włoskie drużyny bo chcę, aby doszły jak najdalej (nawet rywal zza między Inter ) bijąc tym samym punkty do rankingu klubowego, ponieważ Włochy są na 4 miejscu za Niemcami, którzy zabrali 1 miejsce drużyną Włoskim w Lidze Msitrzów.Teraz 3 wchodziły do LM a 4 grała w eliminacjach. A od któregoś sezonu nie wiem czy nie od następnego z Włoch będzie tylko 3 miejsca na LM.
A jako fan Serie A nie chcę tego...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-01-2012, 18:40   

Nie napalajcie się tak na sukces Napoli , bo możecie się mylić. Chelsea to wciąż markowa drużyna i jest groźna nawet wtedy, gdy ma kryzys. Dla mnie hitem będzie mecz Milanu z Arsenalem, ciekawy też jestem jak poradzi sobie Ballack w starciu z Barceloną.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 23-01-2012, 19:58   

Wyrażam swoje zdanie na ten temat. Nie pisałem nic ,że Chelsea jest słaba...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-02-2012, 21:59   

Lyon 1:0 APOEL
Bayer 1:3 Barcelona
Milan 4:0 Arsenal
Zenit 3:2 Benfica

Niespodzianki? Porażka Benfiki(niewielka, ale niespodzianka) i katastrofalna postawa Arsenalu. O meczu londyńczyków już rozmawialiśmy, ja odniosę się do pozornie najnudniejszego meczu. Lyon wygrał u siebie z APOEL-em, ale tylko 1:0. W rewanżu na Cyprze może zdarzyć się bardzo wiele, dlatego przewaga Lyonu może okazać się bardzo złudna.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-02-2012, 22:13   

Benfica to obroni, dwie bramki na wyjeździe to dobra rzecz. Wynik 1-0 w Lizbonie jest do osiągnięcia. Oczekiwałem więcej od Leverkusen, szczególnie, że grali na własnym boisku, ale już brak starego Ballacka dał się we znaki. Na Cyprze jest po prostu piekło, wiem coś o tym, zaliczka 1:0 to za mało :D U nich zawsze jest komplet, do tego wysokie temperatury. Francuzi mogą się nieźle zdziwić, uwierzcie mi. Arsenal pozostawię bez komentarza.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 20-02-2012, 17:46   

Ja wiem czy porażka 3-2 Benfici to aż taka niespodzianka...Zenit przecież to nie są jakieś ogóry. Na własnym boisku są bardzo groźni. Przegrali tylko 1 mecz w tym sezonie.
Milan rozbił Arsenal nie da się ukryć. I można powiedzieć,że są już w następnej rundzie jedną nogą. Nie wiem czy dobrze rozumiem o co ci chodziło z tym pozornie najnudniejszym meczu. Czy mecz Lyon-Apoel jest nudny bo graja słabsi od Barcelony czy Realu?
Mecze wielkich też nie raz są nudne jak flaki z olejem. A właśnie mecze takich zespołów mogą być ciekawsze.
Lyon miał dużą przewage u siebie , ale wygrał tylko 1-0 co może się zemścić na Cyprze bo tam Apoel spisuje się bardzo dobrze.
Barcelona wygrała zgodnie z planem.

We wtorek i środę kolejne spotkania.
Patrząc na ostatnie wyniki Interu Mediolan oceniam na chwilę obecną ,że w Marsyli polegną. Oglądałem ostatni mecz Marsyli ligowy z Valecjanes (1-1) i grali bardzo dobrze.
Wiem , że Inter to nie jest Valecjanes. Ale patrząc na ich gre myśle ,że dostaną w pałe.
Real powinien wygrać z CSKA u nich lecz nie będzie to łatwe spotkanie typu ligowego z jakimiś ogórami. Awansować awansują.
Następne spotkanie to Basel-Bayern,. Bayern jakoś tak dziwnie gra. Wygrywa z lepszym , a za chwile wtapia z jakimś dziadem. Ten mecz stoi pod znakiem zapytania jak dla mnie. Basel gra u siebie i to jest jego atutem w tym spotkaniu.
Napoli-Chelsea. Licze na Cavaniego, że coś łupnie i , że Napoli wyeliminuję ostatnią angielską drużyne z LM.
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-02-2012, 12:18   

Ja dalej trzymam się tego,że najciekawszym spotkaniem będzie Napoli -Chelsea i mam też nadzieję,że powtórzy się wynik z meczu Milan - Arsenal :D
Co do Bayernu wydaję mi się, że rozwali te Basel z 2-0.Lyon myślę ,że bez problemu awansuje, jeśli ktoś oglądał pierwszy mecz to wie jakich setek nie wykorzystywali piłkarze Lyonu i na Cyprze wystarcza im remis przy wyniku 1-0 u siebie.
Ja dziś seans rozpoczynam od 18 na nsport gdzie w do Moskwy wpada Real ,który pewnie już dziś zapewni sobie awans :P A na koniec retransmisja o 23 30 również na nsport Napoli - Chelsea.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 21-02-2012, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: