Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomość
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-02-2012, 12:38   

W dzisiejszych meczach myślę, że tylko jedna rzecz jest pewna. Awans Realu Madryt , bo wątpię, żeby Rosjanie zdołali coś zrobić. Napoli- Chelsea to mecz, gdzie nie sposób zgadnąć wynik, będzie więc ciekawie. Sprawa awansu jest tutaj otwarta. Basel wyeliminował już United , więc nie skreślałbym go tak szybko. Bayern gra w kratkę, a jak im się jutro słabszy mecz trafi to Basel to wykorzysta. Mecz Marsylii ze słabo grającym Interem również będzie ciekawy, choć myślę, że mecz we Francji może zakończyć się zwycięstwem Olympique, ale w ostatecznym rozrachunku awansuje Inter . Mylisz się do Cypryjczyków, Wisła też w Krakowie wygrała 1-0 i nie wykorzystała kilku dobrych sytuacji, wydawało się, że mamy zespół na miarę LM, ale na Cyprze nie jeden zespół połamał już sobie zęby.

Kto awansuje ?

- APOEL
- Barcelona
- Milan
- Benfica
- Real Madryt
- Chelsea lub Napoli
- Inter
- Bayern
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Wysłany: 21-02-2012, 14:25   

_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 21-02-2012, 14:25   

Gracjan, a nie wolisz sobie pooglądać po meczu Realu na żywca Napoli jak masz nsport. Real gra o 18 a Napoli o 20 45.
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-02-2012, 15:44   

Nie ma na nsport właśnie na żywo i jestem zdziwiony bo zawsze było.O 18 masz na nsport Real live,później o 20 są jakieś lipne programy typu przesłuchanie i dopiero retransmisja o 23 30 :/
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 22-02-2012, 11:27   

Po wczorajszym meczu CSKA-Real i Napoli -Chelsea zapowiada się kolejny wieczór z LE i LM.Na początek o 18:00 na polsacie sport na żywo oglądam City -Porto (2-1),później 20:45 na nsport Bayern -Basel i retrnasmisja o 23:30 OM-Inter.

Bayern myślę ,że bez problemu zapewni sobie awans w pierwszym meczu, a w przypadku Interu stawiam na bezbramkowy remis lub porażkę "włochów" 1-0.
Mam nadzieję,że City będzie miało zły dzień i będę mógł jechać niebawem do W-wa na mecz Porto - Legia...
_________________

 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 23-02-2012, 10:00   

Inter przegrał w Marsylii 1:0 po golu w ostatniej akcji... Bramkę strzelił Andre Ayew. Brawo dla Olympique za determinację! Wydawało się, że nie dadzą już rady, ale przycisnęli w końcówce i udało się im.
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-02-2012, 14:20   

Bubul napisał/a:


Basel wyeliminował już United , więc nie skreślałbym go tak szybko. Bayern gra w kratkę, a jak im się jutro słabszy mecz trafi to Basel to wykorzysta.


Gracjan napisał/a:


Bayern myślę ,że bez problemu zapewni sobie awans w pierwszym meczu


FC Basel - Bayern Monachium 1:0

Liga typerów zapowiada się ciekawie :D Brawa dla Bazylei, bo pokazali, że niesą na straconej pozycji.

Bubul napisał/a:

Mecz Marsylii ze słabo grającym Interem również będzie ciekawy, choć myślę, że mecz we Francji może zakończyć się zwycięstwem Olympique, ale w ostatecznym rozrachunku awansuje Inter .


Tak jak pisałem zwycięstwo marsylii nie zmienia faktu, że twierdzę iż awansuję Inter . Włosi pokazali, że nie są wypaloną drużyną.

Olympique Marsylia - Inter Mediolan 1:0 (0:0)

LM w tym sezonie zapowiada się emocjonująco. Finał Basel- APOEL ? Czemu nie 8)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-02-2012, 22:06   

Wielkie firmy zawiodły. Pełnię możliwości pokazał Milan , z niezłej strony pokazały się Lkyon i Barcelona , a pozostali - przeciętnie lub słabo. Real nie wygrywa w Rosji, Bayern dostaje z Basel, Inter przegrywa mecz w Marsylii, Arsenalu i Chelsea nie ma co komentować... W tej chwili wróżę awans tym zespołom:
Olympique Lyon
SSC Napoli
AC Milan
Bayern Monachium
FC Barcelona
Real Madryt
Benfica Lizbona
Olympique Marsylia

Bayern i Benfica odrobią jednobramkowe straty w rewanżach u siebie(tym bardziej, że Benfica zdobyła 2 gole na wyjeździe), czego nie wróżę Interowi ani Apoelowi. Napoli musiałoby wyjść w bardzo słabej dyspozycji, żeby stracić to, co ugrało w pierwszym meczu.
Czyli tak właściwie po pierwszych meczach zmieniam tylko jeden ze swoich typów, które podałem przedtem...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-03-2012, 16:44   

Arsenal Londyn 3:0 AC Milan
Benfica Lizbona 2:0 Zenit Sankt Petersburg
FC Barcelona 7:1 Bayer Leverkusen
APOEL Nikozja 1:0 Olympique Lyon

Świetna pogoń Arsenalu w pierwszej połowie nie dała awansu. W drugiej części piłkarze z Londynu nie zdobyli bramki, która doprowadziłaby przynajmniej do dogrywki. Dodatkowy czas to zawsze lepsza opcja dla gospodarzy, na dodatek Milan byłby rozbity tymi 4 golami i grający praktycznie samymi defensywnymi piłkarzami - miałby niewielkie szanse na zdobycie zwycięskiej bramki.
Benfica u siebie pokonała Zenit, to nie jest niespodzianka. Rosjanie wygrali u siebie 3:2, ale to nie jest wcale takie wygodne zwycięstwo - piłkarzom z Lizbony wystarczyłoby skromne 1:0 lub 2:1. Zenit obie bramki stracił tuż przed zakończeniem gry - w 45. i 90. minucie. Pech? Może, ale Benfica zasłużyła na awans.
Mecz Barcelony to totalna dominacja Katalończyków i popis Lionela Messiego, który ma teraz wielką przewagę w klasyfikacji strzelców. Czy ktoś jeszcze zdoła go dogonić? Barca już w pierwszym meczu nie pozostawiła większych szans drużynie Bayeru, wczorajszy mecz to niemal tylko formalność.
Pisałem, że na Cyprze może wiele się wydarzyć? Pisałem. Bubul wspominał, że APOEL zrobi kolejną niespodziankę? Owszem. Piłkarze APOEL-u w tym sezonie zrobili już sensację w europejskich pucharach. Ciekawe, na kogo trafią w ćwierćfinałach...

W ćwierćfinałach(tzn. w losowaniu) już nie ma podziałów typu "rozstawieni"/"nierozstawieni", prawda?
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 08-03-2012, 17:37   

Chyba są bo gdzieś słyszałem , że Barca zagra z Milanem,ale to nic pewnego obiło mi się tylko o uszy.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-03-2012, 17:34   

Ja myślę, ze już nie ma czegoś takiego w ćwierćfinałach, ale też słyszałem, ze Barca ma zagrać z Milanem. Co do meczów w 1/8- sensacją było dla mnie to, co pokazał Bayer, Rozumiem, że to była Barcelona , ale w Lidze Mistrzów grają zespoły, które coś muszą potrafić, a stracenie 7 bramek, co było najniższym wymiarem kary, bo było więcej sytuacji i przy większej skuteczności Katalończyków skończyłoby się 11-0 ... to jest totalne upokorzenie Bayeru ! Co do awansu APOELU i Benfici byłem przekonany, a pozytywnie rozczarował mnie Arsenal , który nie poddał się i walczył o awans.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-03-2012, 15:29   

Wylosowano pary ćwierćfinałowe, oto one:
I APOEL Nikozja - Real Madryt
II Olympique Marsylia - Bayern Monachium
III Benfica Lizbona - Chelsea Londyn
IV AC Milan - FC Barcelona

Półfinały:
I - II
III - IV

Hitem oczywiście będzie dwumecz Milanu z Barceloną, ale najbardziej wyrównanego pojedynku spodziewam się w parze OM-Bayern. Jakie są wasze typy na pierwsze mecze i na to, kto awansuje?
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 17-03-2012, 07:32   

Szkoda, że Real trafił na Apole, chociażz drugiej strony jest murowanym faworytem do półfinału!

Liczyłem, że trafi na: OM, Benfikę, Milan, ewentualnie Chelsea .

W tej fazie rozgrywek nie chciałem, aby moja drużyna grała z Bayernem, czy też z Barceloną.

Moje typy do awansu:
Real, Bayern, Chelsea, Barca.
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 20-03-2012, 12:38   

Ja obstawiam finał Chelsea - Bayern.Chelsea jest w gazie i gra z meczu na mecz o niebo lepiej i według mnie jest w stanie wyeliminować nawet Barcelone.Bayern natomiast powinien pokonać OM i gdy już to zrobi najprawdopodobniej w półfinale nie da sobie odebrać tak łatwo finału na rzecz Realu .Finał przypomne odbywa się na Alianz Arena.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-03-2012, 12:58   

I APOEL Nikozja - Real Madryt
II Olympique Marsylia - Bayern Monachium
III Benfica Lizbona - Chelsea Londyn
IV AC Milan - FC Barcelona


Real - Bayern
Chelsea - Barcelona

Real - Barcelona

Moim zdaniem tak to wygląda na papierze, może okazać się, że czeka nas nudna wiosna w LM... Może Marsylia wyeliminuje Bayern , ale oni też zatrzymają się na Realu.
Milan albo Chelsea mogą powstrzymać Barcelonę? Bardziej liczyłbym na tych pierwszych, bo Barca już z nimi nieźle się namęczyła :) Z drugiej strony - w dwumeczu z Arsenalem pokazali, że mogą zaprzepaścić niemal wszystko, dlatego nawet dobry wynik w jednym meczu może pójść na marne. Za to nie widzę triumfu Chelsea nad Barcą. Londyńczycy w tym sezonie mieli wreszcie osiągnąć szczyt, ale ciągle zawodzą. Muszą ratować sezon i bić się o miejsce na podium w Anglii i o FA Cup. to chyba za mało jak na ten klub.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-04-2012, 20:43   

Dziwne, że nie ma jeszcze komentarzy nt. meczów z ostatniego tygodnia.
Obie wielkie hiszpańskie potęgi poległy w starciu ze skazanymi na pożarcie Bayernem i Chelsea . W rewanżach w Madrycie i Barcelonie znowu Hiszpanie będą faworytami, jednak Bayern już pokazał, że potrafi poradzić sobie z Realem, a Chelsea już udowodniła, że umie skutecznie obezwładnić Barcelonę.
Jakie wyniki typujecie w rewanżach? Czy faworyci odrobią straty w meczach u siebie?

Ja myślę, że Real odbije się i pokona Bayern , awansując do finału, jednak mam obawy o Barcelonę... Finał Real -Chelsea?
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 25-04-2012, 21:40   

BARCA ODPADŁA :/ Na Camp Nou remis 2:2 dał awans Chelsea . Piękny autobus w bramce!
Gole Ramiresa i Torresa dały londyńczykom finał LM.
Teraz po pierwszej połowie Real odrobił stratę z Monachium . W ostatniej minucie Robben mógl strzelić z wolnego 2:2, Casillas z trudem odbił piłkę. Po tym strzale Pepe odbił piłkę ręką! Ale tak, tak, to Barcelona ma przychylność wszystkich sędziów,a Real jest w każdej akcji krzywdzony.
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 26-04-2012, 12:17   

Finał LM

Chelsea- Bayern

Wszyscy sądzili, że kolejne Gran Derbi, tym razem w finale Ligi Mistrzów jet tylko kwestią czasu. Oprócz mnie i Gracjana na forum nikt nie wierzył, że oba hiszpańskie zespoły mogą odpaść, ale tak się jednak stało. To drugi finał Bayernu w Lm w ciągu ostatnich dwóch sezonów, dla Chelsea kolejna próba. Poprzednim razem Londyńczyków eliminowało poślizgniecie się Terrego, czy 3 niepodyktowane rzuty karne i bramka w końcówce Iniesty. Mieli pecha, ale przyszedł ich czas. Barcelona nie jest nieśmiertelna, Guardiola nie jest najzajebistszym trenerem, a Messi jest tylko człowiekiem. W pierwszym meczu, nie potrafili trafiać na pustą bramkę, większość strzałów była niecelna, jakby nie kazano im strzelać. Efekt ? Pierwszy mecz na korzyść The Blues, i gol starego już Drogby, który jest fenomenem, bo na swój wiek, to nie grali tak ani Del Piero, ani Inzaghi, ani Ronaldo ( brazylijczyk). Drogba jednak wciąż imponuje świetnymi zwodami, strzałami z niczego, które zawsze są groźne ( bomba z połowy boiska w rewanżu i interwencja Valdesa- ale nie każdy bramkarz by to obronił). W drugim meczu Barcelona od początku gra dobrze, jest 2-0 i dostają super prezenty ( zasłużone oczywiście ), które mogą ich przybliżyć do finału, albo nawet im ten finał zagwarantować. Tylko dlaczego, jak Terry, kapitan zespołu, i najważniejszy stoper, zarazem obrońca dostaje czerwoną kartkę, a później Barcelona otrzymuje rzut karny- nie są w stanie dobić Chelsea ? Nie potrafią strzelić bramki, mimo takich atutów, gra w przewadze, podyktowany karny. Chelsea natomiast potrzebowała tylko 1 bramki do awansu. Zadanie wykonała z nadwyżką, strzelając dwie- Ramires i Torres, na którego może zaczniemy inaczej patrzeć, bo pięknie sam rozegrał całą akcję i strzelił bramkę w tak ważnym momencie. Chociaż gdyby jej nie strzelił, jestem pewnie, ze i tak to Chelsea byłaby w fiale. Hiszpanowi zapisuje się jednak przypieczętowanie awansu. Według mnie awans Londyńczykom się należał, trzy lata temu w polu karnym padali Drogba, czy Malouda, a z tego pola rękami wybijali piłkę Hleb i ktoś jeszcze ( nie wiem czy to był Alves czy może Yaya Toure ). Mimo to Chelsea miała wynik, dający im awans- 1:0- i wtedy geniusz Iniesty ( podobnym geniuszem pochwalił się w finale Mistrzostw Świata) i bramka na 1:1, Londyn tonie we łzach, Barca w finale. W innym meczu Terry podchodził do piłki ze świadomością: strzelę, wygraliśmy finał LM. Nie strzelił, a Chelsea przegrała. Co prawda Anelka też nie strzelił, ale to Terrego będziemy pamiętać. Terrego, który w tegorocznym finale nie zagra. Chelsea miała więc swoje traumy, wreszcie jednak mogą wygrać LM- wszystko zależy od nich. A Bayern ? Też miał pecha. Camp Nou i 1999 rok, pamięta ktoś ? Puchar w kieszeni, który jakoś im wypadł, nikt nie wie do końca jak, i jak piłkarze Manchesteru zdołali wygrać ten mecz. Rok 2010- Bayernowi wychodzi każdy mecz, wirtuozi Robben i Ribery ogrywają każdego, w ekspresowym tempie zdobywają Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec i wchodzą do finału Lm, z lekką pomocą sędziego w pojedynkach z Fiorentiną, ale nie będę się w to teraz zagłębiał. Niemcom wychodziło w tamtym sezonie wszystko, ale nie wyszedł jeden mecz. jeden mecz zagrali zdecydowanie słabo, poniżej oczekiwań. Pech chciał, że to był finał Champions League. Teraz zagrają jednak na swoim stadionie i mają ogromną szanse sięgnąć po puchar. Alaba i Badsduber nie będą tak strasznymi osłabieniami, gdy popatrzymy na Chelsea . Brak Ivanovica, Terrego ( mamy pewność, ze nie będzie strzelał żadnego karnego i nie dostanie czerwonej kartki), Ramiresa czy Raula Meirelesa. czy wobec tych wykartkowanych graczy swoja szansę dostanie Essien ? Ten Essien, który swoją piękną bramką ( pod porzeczkę, Valdes nie miał szans) prawie wprowadził Chelsea do finału. Doznał jednak strasznej kontuzji i fenomen Essiena się skończył,a le może za zasługi podniesie puchar Mistrzów ? Czy cała Chelsea gra jednak w tym meczu za zasługi ( gol Iniesty, słupek terrego itd. ) ? Niekoniecznie- bo Barca strzeliła mniej bramek niż Chelsea iw żaden sposób nie potrafiła tego zmienić. Guardiola bowiem nie jest najlepszym trenerem Świata, Messi nie jest najlepszym piłkarzem świata, a Barca nie jest najlepszym klubem. Nie jest trudno mając takich piłkarzy, zdobywać trofea i wygrywać mecze ( Guardiola > Barcelona). Trenerem jest dobrym, ale najlepszym jest Mourinho ! To on wygrał Lm z Porto, choć nikt nie stawiał an porto i to on wygrał LM z Interem Mediolan , choć nikt nie stawiał na Inter . A najlepszy piłkarz ? Messi od dziecka gra w Barcelonie, nauczony jest tajników taktyki Barcy od małego, nie musiał zmieniać środowiska. Do tego był faszerowany tabletkami i sterydami, żeby osiągnąć wzrost, który pozwoli mu stać się piłkarzem. Choć i mali też są wielcy ( Andre grający w Wiśle Krakbet ). Ale gdyby dać na Messiego podwójne, potrójne krycie to ten piłkarz by po prostu nie istniał. A Ronaldo ? Codziennie zostaje po treningach, Ćwiczy dużo więcej niż przeciętny piłkarz. Rewelacyjne warunki fizyczne, sam sobie jednak je wypracował. Gdzieś widziałem filmik o fenomenie Ronaldo, jak go znajdę, to tu wrzucę. I to Ronaldo jest według mnie bezkrytycznie najlepszym piłkarzem świata. To dlaczego zespół z najlepszym trenerem i najlepszym piłkarzem nie gra w finale LM ? Fenomen Bayernu, tyle powiem.

W finale za Bayernem będzie przemawiał własny stadion. Jak to jednak będzie z kibicami na nim, i czy to nie będą przypadkowi kibice- tego nie wiem. Wiem, ze oba zespoły bardzo będą osłabione, zawodników wyżej już wymieniałem. Obu zespołom ten puchar się bardzo należy, ale jest tylko jeden, więc według mnie trafi do Chelsea . Mój typ to 3:1 dla The Blues, a jak ten mecz będzie wyglądał w waszych oczach ?


PS:

Obiecałem filmik o fenomenie Ronaldo, więc wrzucam link, gdzie można go obejrzeć:

http://sport.tvp.pl/pilka...liwosci/6019980
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 26-04-2012, 22:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2012, 15:59   

Dokonano losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Niewątpliwie największym hitem będzie dwumecz Realu Madryt z Manchesterem United . Ciekawie zapowiadają się też mecze Milanu z Barceloną i Arsenalu z Bayernem.
Pary 1/8 finału Ligi Mistrzów:
Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen
Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Arsenal Londyn - Bayern Monachium
Szachtar Donieck - Borussia Dortmund
AC Milan - FC Barcelona
Real Madryt - Manchester United
Valencia CF - Paris Saint-Germain
FC Porto - Malaga CF

Moje typy:
Schalke
Juventus
Bayern
Borussia
Barcelona
Real
PSG
Porto

Zgadzacie się z takim osądem? Które mecze będziecie śledzili z największym zainteresowaniem? Dyskusję nt. LM czas zacząć :)
Dorzucam jeszcze coś:
Program 1/8 finału piłkarskiej LM (wszystkie mecze o 20.45):
wtorek, 12 lutego

Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Valencia CF - Paris St. Germain

środa, 13 lutego
Szachtar Donieck - Borussia Dortmund
Real Madryt - Manchester United

wtorek, 19 lutego

Arsenal Londyn - Bayern Monachium
FC Porto - FC Malaga

środa, 20 lutego
Galatasaray Stambuł - Schalke 04 Gelsenkirchen
AC Milan - FC Barcelona

Rewanże
wtorek, 5 marca

Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Manchester United - Real Madryt

środa, 6 marca
Juventus Turyn - Celtic Glasgow
Paris St. Germain - Valencia CF

wtorek, 12 marca
Schalke 04 Gelsenkirchen - Galatasaray Stambuł
FC Barcelona - AC Milan

środa, 13 marca
Bayern Monachium - Arsenal Londyn
FC Malaga - FC Porto
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 20-12-2012, 16:58   

Real - Manchester to będzie starcie. Za pewne pokażą BVB dla tego trzeba będzie czekać na retransmisje Realu ;p
Moje typy to :

Schalke 04 Gelsenkirchen
Juventus Turyn
Arsenal Londyn
Borussia Dortmund
FC Barcelona
Manchester United
Valencia CF
FC Porto
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-12-2012, 19:19   

http://sport.tvp.pl/pilka...probnym/9490726

Moje chęci, niekoniecznie typy xD :

Galatasaray
Celtic Glasgow
Arsenal Londyn
Borussia Dortmund
AC Milan
Manchester United
Malaga CF
FC Porto
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: