Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
25-07-2010, 12:17
Święta coraz bliżej!
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 22-11-2009, 13:28   Święta coraz bliżej!

Już za niecały miesiąc, dokładnie za 4 tygodnie, usłyszymy po raz ostatni dzwonek szkolny w roku 2009. Przeszło dwa tygodnie wolnego pewnie wniesie to coś na forum. Ale nie o tym tu mowa. Co chcielibyście dostać od "św. Mikołaja"? Gdzie balujecie na Sylwestra? Jakie macie plany spędzenia świąt? Gdzieś wyjeżdżacie - a może ktoś przyjeżdża do was? Zachęcam do dyskusji...
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 27-11-2009, 19:21   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-11-2009, 19:21   

Mazi1899 napisał/a:
Już za niecały miesiąc, dokładnie za 4 tygodnie, usłyszymy po raz ostatni dzwonek szkolny w roku 2009


To fajnie macie, bo w moim Gimnazjum ostatni dzień szkoły przypada na 22-go, a więc dokładnie miesiąc(tzn. dokładnie miesiąc był w momencie, gdy to pisałeś, teraz rzeczywiście 4 tygodnie :) )

Mazi1899 napisał/a:
Przeszło dwa tygodnie wolnego pewnie wniesie to coś na forum


Tak, wniesie unowocześnienie w postaci padającego śniegu i zimowego logo :)

Mazi1899 napisał/a:
Co chcielibyście dostać od "św. Mikołaja"?


3 użytkowników chciałoby dostać śnieg na forum, taka sama liczba chciałaby dowiedzieć się trochę o historii tego forum, a po 2 osoby chcą zmianę wyglądu, konkurs i nowy dział na forum :D

Mazi1899 napisał/a:
Jakie macie plany spędzenia świąt?


Będę wprowadzał te dodatki, które wybierzecie :mrgreen:


Szyderczy palec ludzi humoru :evil:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-11-2009, 21:02   

Maciex1995 napisał/a:
To fajnie macie, bo w moim Gimnazjum ostatni dzień szkoły przypada na 22-go, a więc dokładnie miesiąc(tzn. dokładnie miesiąc był w momencie, gdy to pisałeś, teraz rzeczywiście 4 tygodnie :) )


Kurde pomyłka - też zaczynam święta dopiero 22 XII. Tego dnia mam ostatni sprawdzian :/ :angry: :Oo: :roll: . Coś mi się przestawiło ale to wina tylko i wyłącznie mojego aktywnego udziału w lekcjach z wychowawcą ;)
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 16-12-2009, 20:34   Re: Święta coraz bliżej!

Mazi1899 napisał/a:
Już za niecały miesiąc, dokładnie za 4 tygodnie, usłyszymy po raz ostatni dzwonek szkolny w roku 2009. Przeszło dwa tygodnie wolnego pewnie wniesie to coś na forum. Ale nie o tym tu mowa. Co chcielibyście dostać od "św. Mikołaja"? Gdzie balujecie na Sylwestra? Jakie macie plany spędzenia świąt? Gdzieś wyjeżdżacie - a może ktoś przyjeżdża do was? Zachęcam do dyskusji...


Święta tradycyjnie - w domu z rodzicami ,siostrą i babcią. Wieczerza, prezenty i o północy na pasterkę ,a potem świętowanie do rana (kurcze prawie jak w sylwestra :D ) .Co do prezentów to chciałbym zegarek do biegania ,żeby wreszcie przeprowadzać porządny monitor serca i znać szczegóły biegów. Na 2, dzień świąt pewnie wpadnę do Działdowa i Lidzbarka (tak Mazi ,właśnie tam) do cioci i wujka. Na sylwka trudno powiedzieć gdzie pojade - ja bym chciał na dyche do Krakowa , tata gdzieś za granice ,mama do Mikołajek ,a sisotra do rodziny, Najprawdopodobniej , jak co roku ,zaśniemy prze z północą w domu. pozdro
 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-12-2009, 20:17   

W domu z rodzicami, siostrą i babcią. W 1 dzień świąt jadę do rodzinki, w drugi oni przyjeżdżają, będę oglądał Arsenal -Aston Villa. Elegancki mecz na święta, oby Kanonierzy sprawili mi ładny prezent. Na sylwka będę pewnie siedział w domu albo wyjdę sobie na dwór i popatrzę i sobie popatrzę na fajerwerki :) .
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2009, 12:49   

Jutro przypuszczalnie będą znacznie lżejsze lekcje, niż zwykle, a we wtorek 2 pierwsze godziny(matematyka i godzina wychowawcza, obie z tą samą nauczycielką), podczas których prawdopodobnie będą już przygotowania do klasowej wigilii i potem już luz. Łamanie opłatkiem, trochę kolęd, jakieś jedzenie, prezenty(oczywiście pół klasy już zdążyło się pochwalić, kogo wylosowało i powymieniać się :mrgreen: ), oczywiście ostatnie rozmowy z kolegami i koleżankami przed okresem świątecznym i wolne; mam nadzieję, że do stycznia wielu osób ze szkoły już nie zobaczę :evil:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 19-12-2009, 15:22   

Maciex1995 napisał/a:
Jutro przypuszczalnie będą znacznie lżejsze lekcje, niż zwykle


To Ty w niedziele chodzisz do szkoły :P ?
U mnie w LO wygląda to troszku inaczej - CO NIE OZNACZA LEPIEJ :P Sprawdzian z chemii (tlenki, wodorki, wodorotlenki, kwasy i sole), sprawdzian z informatyki (nauczyciel nigdy dotąd nie robił sprawdzianów a na koniec roku mu się zachciało - chyba to przez siedzenie na NK zamiast słuchanie co ma nam do powiedzenia :P ), nie wiem czy nie będzie nas pytała nauczycielka od bio. We wtorek nieco lżej (nieco) - 8 lekcji (w tym godzinna wigilia) czyli w chacie (odjąć dojazd autobusem) około godziny 17 :/ No ale żyję nadzieją że wytrwam :)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-12-2009, 17:37   

Znowu mi się pojebało :lol:
Nie zazdroszczę ci tych dwóch ostatnich dni szkoły, ja chyba nie mam już nic do napisania, odpowiadania ani innej formy zdawania na jakąś ocenę. Albo będzie nicnierobienie na lekcji, bo nauczyciel odpuści i nie będzie prowadził jakiejś ciężkiej lekcji, albo będzie nicnierobienie na lekcji, bo ci, którzy muszą jeszcze powalczyć o oceny będą odpytywani. A więc wygląda na to, że poniedziałek i wtorek będą lekkie, a potem ferie świąteczne i "+10 do masy ciała" :)
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 19-12-2009, 17:51   

u mnie w szkole w poniedziałek normalny dzień(nie wiem czy coś piszemy najwyżej jakaś słaba ocena),a we wtorek mamy skrócone lekcje więc każda lekcja ma 35 minut :)
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 21:32   

Ja wam jeszcze nie opowiadałem o swojej babce od polaka, która zna tylko dwa stopnie - jedynkę i dwójkę. Taka jest norma, owczem trafi się bardzo rzadko 3 albo 4 z odpowiedzi/dyktanda ale jest to naprawde mega rzadkosc! Normalnie babka pyta co lekcje z całego semestru, a jest mega szansa ze w poniedzialek padnie na mnie. Nie dosc ze mam sranie, to jeszcze mi kazala przepisac 100 stron zeszytu na poniedzialek. Zobaczymy, mam nadzieję, że jeszcze dzis dopisze z 10 i jutrzejszy dzien poswiece na polski i dalsze przepisywanie... byle do wtorku, potem git bedize.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 19-12-2009, 22:08   

U mnie jest takie coś jak jedno "darmowe" nieprzygotowanie na semestr. Jeżeli masz taką możliwość to możesz z niej skorzystać :)

Mam podobnego nauczyciela od historii. Jego nie obchodzi czy umiesz, czy nie umiesz i tak dostaniesz 2 :P . Przykładowo - kumpel poszedł do odpowiedzi - gadał jakby za chwilę miał zemdleć (prawie nic nie mówił tylko myślał :) ) i dostał 2. Na następnej lekcji nauczyciel wziął dziewczynę do odpytki - mówiła wszyściuśko co było w książce. Na koniec tekst - nie mam żadnych zastrzeżeń bardzo ładnie podobało mi się - 2 :mrgreen:
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 19-12-2009, 22:13   

u mnie w budzie jest też nieprzygotowanie ale z polaka 2 a najwięcej z anglika 3 w semestrze ja jeszcze nie odrobiłem zadań na poniedziałek ale git jest bo z polaka musze tylko o słoniu napisać jaką ma długość trąby i go narysować albo wydrukować u nas pani od matmy daje nam czas ja dostałem 3 bo myślałem nad zadaniem i nie dokończyłem go pisać(żal)
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2009, 00:21   

Cytat:

Mam podobnego nauczyciela od historii. Jego nie obchodzi czy umiesz, czy nie umiesz i tak dostaniesz 2 :P


Nieporozumienie. U mojego nauczyciela 2 to jest jak 5, co nie znaczy że 2 stawia za byle co. Z tego co Ty napisales kumam ze typek od histry kazdemu na luzaku stawia 2, a u mnie tak nie ma... Albo lacha za nic, pół wiedzy, albo 2 za calość :P różnie bywa.

Ja mam z kazdego przedmiotu 2 npki, tylko z takich co sa raz w tyg. mam po jednym.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 20-12-2009, 10:05   

Ja mam w pn i wt jebitny lajcik ;p u nas semestr trwa jeszcze jutro ,i 5 dni po świętach ,a mam jeszcze cały full nieprzygotowań ,więc na jutro nic nie robie ,a we wtorek to są tylko jasełka i wigilia życzneia itp. :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2009, 10:37   

Ludzie, przenieście te rozmowy do tematu "Szkoła" :!:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 20-12-2009, 14:26   

Ale Maciek - poniedziałek i wtorek to dni "przedświąteczne" :P - czyli co nas czeka jeszcze przed świętami. Przynajmniej temat się rozwinął więc nie kończmy go w taki sposób. Mnie sama nazwa tematu (szkoła) doprowadza do szału...
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 20-12-2009, 15:00   

wracając do tematu-u mnie już choinka ubrana,w kuchni świąteczne zapachy,prezenty już kupione,już nic tylko czekać,czekać i czekać :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2009, 15:22   

Przemek - fajnie, że tematy się rozwijają i że w końcu piszecie, ale pomyśl - po co robić burdel, pisząc nie na temat, skoro wiadomość o takiej samej treści można wysłać w odpowiednim temacie i w ten sposób uniknąć przykrych konsekwencji, oszczędzić nerwów administratorowi i zachować tu jako taki porządek?

Co do świąt - u mnie tradycyjnie choinki jeszcze nie ma i będzie na ostatnią chwilę. Boże Narodzenie za pasem, a wszystko wygląda tak, jakby zostało jeszcze kilka tygodni. W ostatnie dni jak zwykle będzie przygotowywanie wszystkiego prawie od zera, ale zawsze jakoś się zdąża.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 20-12-2009, 20:28   

W świętach lubie to ,że wszędzie jest pełno lampek ,choinek i dekoracji i mimo że to straszna tandeta to buduje to niesamowitą atmosferę ,a to się w świętach liczy ! Jeszcze eraz jak jest śnieg ,fajnie się chodzi po mieście .
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-12-2009, 18:28   

Już pojutrze Boże Narodzenie, a jutro pewnie nie będę przeglądał forum, więc już teraz napiszę:
Wszystkiego Najlepszego

Dla wszystkich użytkowników forum, wszystkich kolekcjonerów Corinthian i wszystkich, którym zależy na MyCorinthian!
Wesołych świąt.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: