Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Derby i mecze na szczycie
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-08-2011, 14:08   

Grał jako prawy pomocnik, ale sam widzisz, że swoje umiejętności najbardziej rozwinął w ataku. Może dać go do kadry jako bocznego napastnika i dostawić do niego w tej samej linii 2 partnerów, a w pomocy dać nominalnych pomocników, a nie kombinować?

Chciałbym, żeby w tym sezonie ktoś wybił się na tyle, żebyśmy przestali ograniczać dyskusję o najlepszym graczu świata do tej dwójki.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 09-08-2011, 18:14   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-08-2011, 18:14   

Też mnie to dziwiło. W sumie pomoc Holendrów: Sneijder- Robben i spółka czasami wydawała mi się najlepsza na świecie. Tak, obecnie Messi jest najlepszy na świecie, jednak duży na to wpływ ma na pewno Barcelona . Co do Messiego, obecnie nie ma lepszego zawodnika, lecz kiedyś byli. Zawsze będę uważał, że obecnie Leo brakuje jeszcze dużo do osiągnięcia formy Ronaldinho w tych jego pamiętnych latach w Barcelonie (obecnie to już nie on, ale wtedy był nie do zatrzymania), sam Cristiano Ronaldo potrafił nieraz robić takie rzeczy, o których Messi nawet by nie pomyślał. Co do Villi, że jest on najlepszym piłkarzem świata to zupełna pomyłka ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-08-2011, 11:45   

Widzieliście wczorajszy mecz Barcelony i Realu? Wielki kontrast po spotkaniu Wisła-APOEL, co :) ?

Gol Ronaldo ze spalonego, Benzemy wyglądał na przypadkowy, ale bramki Barcy - cuda. W pierwszym świetne podanie Messiego, w drugim genialne zagranie Pique, wreszcie w trzecim Messi pez przyjęcie strzela z powietrza i weszło mu perfekcyjnie... Mourinho klasycznie bezmyślny, Pepe klasycznie idiotyczny, Marcelo w ostatniej minucie jak Desperado.
Przyzwyczailiśmy się już do tego, że mecze tych 2 drużyn są pełne prowokacji, aktorstwa, chamstwa...
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 18-08-2011, 12:40   

Ronaldo w sztange jak strzelł :D
_________________

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 18-08-2011, 14:06   

A casillas jak w pape wyłapał ;)
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 28-08-2011, 18:57   

Dzisiaj ogladalem mecz kolejki angielskiej premier league i Manchester United u siebie pokonał Arsenal ... 8:2.Rooney ustrzelil hat-trick Szczesny natomiast przy wiekszosci bramek nie mial nic do powiedzenia , taki wynik na tym poziomie przy takich druzynach to na prawde rzadkość...Dodam ze przy stanie 1-0 Van persie nie strzelil karnego,albo inaczej De gea obronil jegos trzal.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 28-08-2011, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-08-2011, 19:34   

Szczęsny obronił 6 strzałów i spuścił 8. Nie ma prawa być zadowolony z tego występu, ale koledzy bardzo mu pomogli w wyśrubowaniu tego rekordu życiowego. Takie wyniki nie zdarzają się w meczach drużyn takiej klasy.
Jestem już pewien, że Arsenal nie będzie naszym rywalem w walce o miejsce na podium. Boję się o rywalizację z Manchesterem City , który rośnie w oczach, tym razem wyróżnili się Dzeko, Aguero i Nasri - odpowiednio 4 gole, 1 gol, 3 asysty! City rozbiło 5:1 silną drużynę Tottenhamu i to na White Hart Lane.

Arsenal tydzień temu przegrał inny bardzo prestiżowy mecz - 0:2 z Liverpoolem. Dobrze, że chociaż Udinese pokonali i będą grali w LM.

Dobrze, że nie wybrałem Szczęsnego do Fantasy Premier League, bo weekend skończyłbym z minusowym dorobkiem :D
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 23-09-2011, 20:27   

Dzisiaj moj klasyk dla mnie osobiscie lepszy niz tam jakies Barca Real :D Oczywiscie chodzi mi o mecz Porto Benfica polecam kazdemu mecz zaczyna sie o 20 45 daje link gdzie mozna obejrzec w zajebistej jakosci.

http://www.norwaysport.co.uk/Norgeidrett3/
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-10-2011, 13:29   

W ostatnich dniach w lidze angielskiej miały miejsce 2 arcyciekawe pojedynki.
W pierwszym Manchester City rozbił Manchester United aż 6:1. To zdecydowanie najboleśniejsza porażka w karierze Alexa Fergusona. United zostali dobici w ostatnich minutach, bo w 81. minucie przegrywali tylko 3:1 po golu Fletchera, jednak finisz ich rywali był zabójczy. Tym samym City zdystansowali United w ligowej tabeli. Stało się to, czego obawiali się wszyscy w momencie przejęcia drużyny przez Arabów - pieniądze triumfowały nad historią i tradycyjną potęgą.
W ten weekend Arsenal Londyn podejmował Chelsea . Mecz skończył się wynikiem 5:3 dla "Kanonierów" po Hat-Tricku Robina Van Persiego. Szczęsny zaliczył słaby występ, ale liczy się zwycięstwo.

Chyba nikt nie spodziewał się takich wyników w żadnym z tych dwóch meczów!
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 30-10-2011, 13:37   

Akurat po meczu Arsenalu z Chelsea , spodziewałem się wielkiego spektaklu i wielu bramek (ale nie aż tylu). Cieszy mnie zwycięstwo ekipy Szczęsnego, bo wolę ją zdecydowanie od Chelsea .

Co do meczu ManU vs ManC.... dramat, tego chyba nikt sie nie spodziewał, a żaden z zawodników i trenerów nie przewidywał tego nawet w najczarniejszych snach. KLĘSKA! BLAMAŻ!

Sir Alex ponoć wyklnął wszystkich w szatni, a w kolejnym meczu wystawił sporą rezerwę.

COś mi sie również obiło o uszy, że Rooney po meczu zrobił impre (chyba urodzinową) i zaprosił kumpli z City ;d;d
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2011, 20:37   

W niedzielę 6 listopada odbędą się 184 Wielkie Debry Krakowa, trwające już 105 lat, dzięki czemu są jednymi z najstarszych derbów na świecie. Jaki typujecie wynik ? Dla mnie oczywiście wysokie zwycięstwo gości ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-11-2011, 10:47   

Może nie bardzo wysokie, ale na pewno zwycięstwo Wisły.
Obstawiam 2:0 dla Wisły, chociaż wynik nieznacznie wyższy nie zdziwiłby mnie. Niespodzianką będzie remis albo coś od 4:0 w górę :)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 29-11-2011, 19:41   

Dzisiaj ćwierćfinal pucharu ligi angielskiej obydwa mecze pokazuja na sportklubie w tv o 20 start.
Pierwszy mecz Arsenal -Man.City a zaraz potem retransmisja meczu Chelsea -Liverpool.Ja na bank bede ogladal bo mam obstawione.Obstawilem ze Liverpool strzeli gola The Blues a teraz dowiedzialem sie ze Liverpool wychodzi drugim skladem no ale zobaczymy jak to bedzie.Natmiast pierwszy mecz typowalem Arsenal 1x wiec mysle ze bedzie dobrze.
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 30-11-2011, 11:44   

No i wtopiłem Arsenal mimo lepszej gry stracil gola po fenomenalnej kontrze w 83 min i po strzale Aguero Fabiański byl bez szans mimo ze z gry Arsenal mial wiecej to jak wiecie piłka nie jest sprawiedliwym sportem.Natomiast Liverpool na wyjezdzie pokonal Chelsea 2-0 (po pierwszej polowie 0-0 a Carrol nie strzelil karnego).W pólfinale mamy juz trzy druzyny Liverpool ManCity Cardiff a dzis dolaczy do nich ktos z pary ManUtd-Crystal Palace.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 10:03   

Chelsea 0:2 Liverpool :!:
Arsenal 0:1 Manchester City
Cardiff 2:0 Blackburn
Manchester United 1:2 Crystal Palace

ManUtd odpadł po dogrywce ze słabym Crystal Palace i to jest zdecydowanie największa niespodzianka tej rundy.
Najbliższy weekend w silnych ligach będzie pełen meczów pomiędzy drużynami z czołówki. Feyenoord-PSV, Newcastle-Chelsea, Bayern, Werder, Borussia M'Gladbach-Borussia Dortmund, CSKA-Zenit, Standard Liege-Gent... Przed nami weekend hitów lig z prawie najwyższej półki.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 10:55   

Ogladalem wczoraj mecz Manu z Crystal na sportklubie zaraz po meczu Legii.Na Manu przełaczylem sie w 78 min i od razu zobaczylem jak Ferguson lekceważąco podszedl do meczu.Ze składu który grał znałem tylko 3 zawodników - Park,Macheda,Smaaling...Manu w 100 % zasluzyli na ta porażke nie potrafili nawet zdobyć gola z akcji pomieważ 4 minuty po straconej bramce Manu wyrównalo z rzutu karnego...Bramke Crystal zaczeli atakować dopiero w 25 min dogrywki,ale było juz za pozno.Swoja droga nie wiem co jeszcze Kuszczak tam robi bo stal drugi bramkarz a na ławce siedzial tez jakis ktorego pierwszy raz widzialem -prosty wniosek Kuszczak jest mniej wiecej 5 bramkarzem.Ciekawe jakie będą pary półfinałowe ja bym chciał zobaczyć finał City -Liverpool.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 14:10   

Carling Cup jest olewany przez trenerów, dlatego wielu wystawia rezerwy. Nie tylko Ferguson lekceważy ten puchar. To najmniej prestiżowy puchar z 3 głównych rozgrywek w Anglii - za ligą i FA Cup.

Kuszczak gra w rezerwach, bo wszyscy wiedzą, że ogrywanie go w United nie ma już sensu - gra tylko w rezerwach i Alex nie chce go przerzucać wyżej, żeby nie konkurował z tymi, którzy są przyszłością United . Tomek jest przeszłością, bo wszyscy są przekonani, że przy pierwszej dobrej okazji odejdzie.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 01-12-2011, 22:39   

Ulubione derby to Anwil-Prokom byłem już chyba z 7 razy na tym meczu w przeciągu 2 lat
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-12-2011, 19:27   

Tyle razy derby w dwa sezony ? Ciekawe, ale nie bardzo interesuję się koszykówką ;) Wygrywał chociaż ten twój Anwil ? Co do Carling Cup- to u nas był to poziom Pucharu Ligi, gdzie jako napastnik we Wiśle grał w sezonie 2007/2008 (chyba) Łukasz Jarosiński -czwarty bramkarz Wisły. No i coś tam strzelił ;) Szybko wycofali u nas ten puchar, ponieważ był bardzo mało prestiżowy.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-12-2011, 20:10   

U nas był Puchar Ekstraklasy. Ciekawe mecze były na Górniku, czasem po 2000 kibiców i odświeżanie przyśpiewek z lat 90. albo spontan przy wymyślaniu nowych.
Ale dla mnie niezapomniane będą derby z Ruchem w PE... Chyba najwyższa frekwencja w grupowym meczu Pucharu Ekstraklasy - ok. 10 000 kibiców, kiedy pół Polski całkowicie olewało ten puchar :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: