Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Derby i mecze na szczycie
Autor Wiadomość
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 02-12-2011, 20:56   

No żebys wiedział i to przez 2 2009,2010,2011 a jak jest np półfinał MP itp.
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 11-12-2011, 10:37   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-12-2011, 10:37   

W największym piłkarskim klasyku w Hiszpanii Real Madryt przegrał u siebie z FC Barceloną 1:3. Gole strzelili: Beznema, Sanchez, Xavi i Fabregas. Benzema strzelił gola po 20 sekundach gry, co jest najszybszym golem w historii 'El Clasico'.
Jose Mourinho skomentował to w tradycyjny sposób. Barcelona nie wygrała, bo była lepsza, tylko dlatego, że miała szczęście. Wszyscy przecież wiemy, że nie ma teraz większej drużyny niż Real , że to oni mają najlepszego piłkarza na świecie w każdej formacji, że te wszystkie Barcelony, Manchestery, Milany, Liverpoole, Arsenale i Bayerny to tylko przykrywka, tak naprawdę dobrze gra tylko jeden klub.
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 12-12-2011, 08:37   

Szkoda tego meczu... Valdes zasponsorował nam bramkę, ale niestety tylko na tyle był stać Real .
CR7 nie wykorzystał dwóch sytuacji, które w innym meczu z pewnościa by wykorzystał (ale nie od dzis wiadomo, że Portugalczyk sobie nie radzi w takich spotkaniach i tyle). Druga bramka dla Barcelony.... ogromne, przeogromne szczęscie....

Gol na 1-3 wyjaśnił wszystko i na tym mogę zakończyć ;]
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-12-2011, 11:18   

Real od wielu lat ciągle przegrywa z Barceloną i fani Realu nie mają się co zastanawiać, kto jest lepszy. Przynajmniej nie przegrali już 2-6 lub 0-5, tylko 1-3. Valdes zagrał fatalnie, ale gdyby nie on Barca wygrałaby wyżej.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 12-12-2011, 12:46   

Dziś dwa dobre spotkania.Jedno w Premier League drugie w Seria A.Chelsea u siebie podejmie Man City a Juventus w delegacji zagra z AS Roma .Jestem za Chelsea i Juve jakos nie lubie City a do Juve mam sentyment jeszcze z lat 90 ;)
_________________

 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 12-12-2011, 13:02   

Fakt faktem, Real ostatni raz wygał z Barcą w sezonie 2007/08... trochę dawno (niestety)
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-12-2011, 19:08   

Chelsea jest pierwszym klubem w tym sezonie, który pokonał City w Premier League. Co prawda po golu z karnego, ale liczy się sam tego fakt. Walka więc o tytuł mistrza Premier League staje coraz bardziej zacięta, a klubów mających chęci do wygrania tych prestiżowych rozgrywek jest coraz więcej.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 16-12-2011, 12:40   

Niedziela 11:20 TVP Sport na żywo - mecz finałowy klubowych mistrzostw świata FC Barcelona - Santos.Całym sercem życzę Barcelonie porażki.W Santosie występuje Neymar,Ganso i inni którzy już nie długo będą grali w najmocniejszych klubach europy.Neymara bramką w półfinale tych rozgrywek zachwyca się już pół świata,mam nadzieje,że przyćmi Messiego w tym meczu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 16-12-2011, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-12-2011, 18:43   

Wątpię, aby tak się stało. Najprawdopodobniej Santos coś strzeli, powalczy, ale ostatecznie nie wytrzyma presji i przegra. Nie takie mecze Barcelona wygrywała. Dla mnie będzie coś koło wyniku 4-2 dla Barcy.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2011, 10:27   

Santos nawet nie podjął walki. Za duże oczekiwania... Wielu liczyło może nie na zwycięstwo Brazylijczyków, ale chociaż na wyrównany mecz, ale skończyło się grą praktycznie na jednej połowie boiska. 4:0 to i tak nie jest najwyższy wymiar kary.

W ten weekend oglądaliśmy też ciekawy mecz Arsenalu z Manchesterem City , ale już podjęliśmy ten wątek gdzieś indziej.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 07-01-2012, 18:10   

Dziś o 21:15 zapowiada się bardzo interesujący mecz na szczycie w Portugalii.Sporting Lisbona podejmie na swoim terenie FC Porto.Polecam każdemu obejrzeć ten meczyk.Tu macie link gdzie można obejrzeć mecz z polskim komentarzem i w bardzo dobrej jakości.


http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=68
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-01-2012, 18:58   

III runda Pucharu Anglii:
Manchester United 3:2 Manchester City
Rooney(2), Welbeck - Kolarov, Aguero

Rewanż za ligowy pogrom, chociaż w znacznie mniejszych rozmiarach. Do przerwy grający w przewadze gracze United prowadzili 3:0, po zmianie stron goście 2 razy pokonali Andersa Lindegaarda.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 09-01-2012, 16:57   

Już za pare dni w niedzielę DERBY Mediolanu...Ac Milan -Inter Mediolan ...Zapowiadają się ciekawe Derby bo Inter po słabym początku sezonu od paru kolejek gra jak na nich przystało i wygrywa...Jest w gazie...
Będzie ciekawie...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 09-01-2012, 22:53   

Dziś oglądałem na sportklubie na żywo meczyk Arsenal - Leeds.Arsenal grał nieporadnie , aż do 65 min. kiedy na boisku pojawił się Henry i strzelił bramkę.Gdyby nie ta bramka mecz najprawdopodobniej zakończył by sie remisem i musial by być powtarzany,a tak Arsenal dzięki bramce Henrego gra dalej w FA CUP i nastepny mecz zagrają z Aston Villą.Jednak gracz jego pokroju robi widoczną różnicę i jednym słowem zaliczył udany powrót.
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 16-01-2012, 13:48   

W środę ćwierćfinałowy mecz pucharu króla Real - Barcelona.Mecz będzie można obejrzeć na sportklubie , na żywo o godzinie 22:00.Ja osobiście jestem za Realem i myśle ,że historia z przed roku się powtórzy i w tych rozgrywkach Real pokona Barcelonę.
_________________

 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 17-01-2012, 19:03   

A ja napiszę kilka słów na temat Derbów Mediolanu,które osobiście są dla mnie najważniejsze ze wszystkich rozgrywanych na całym świecie...Otóż moja drużyna AC Milan przegrała z Interem Mediolan 0-1. Mecz ogólnie nie zachwycał (nie był taki jakiego się spodziewałem). Katastrofalny błąd popełnił obrońca Milanu Ignazio Abate,który minął się z piłką,którą przejął Diego Milito i chwilę później strzelił bramkę jak się okazało jedyną w tym meczu...Wkurzyłem się bo zawalił już 2 raz taką bramkę i dokładnie to samo było w derbach w sezonie 2009/2010...I również Diego Milito wpakował bramkę..
Ogólnie Milan jak narazie przegrał 3 mecz ligowy ,ale z zespołami liczącymi się czyli Juventusem,Napoli i Interem który wraca do walki o Scudetto...
Takie mecze trzeba wygrywać a nie przegrywać...
FORZA!!!

Gracjan no Real Madryt-Barcelona w pucharze Króla napewno sobie pooglądam...
Typowałbym w tym spotkaniu: Obie drużyny srzelą lub ilość bramek 3 lub więcej...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-03-2012, 23:15   

Dzisiaj Porto pokonało w Lizbonie Benficę 3:2, w ten weekend zobaczymy jeszcze mecze Liverpool -Arsenal i Tottenham -Manchester Utd. Liczę na Liverpool i, wyjątkowo, na Manchester - musimy gonić Spurs, dlatego wygrana Czerwonych Diabłów byłaby nam na rękę, choć to odwieczny rywal.
Dzisiejsza bramka Hulka wygląda bardzo ładnie. Uderzenie ponad 100 km/h, żaden bramkarz by tego nie złapał. Porto zasłużenie zdobyło 3 pkt na trudnym terenie.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-04-2012, 20:35   

już w niedzielę Wielkie Derby Śląska; Ruch Chorzów- Górnik Zabrze .

[ idę, mam już bilety. :D ]
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-04-2012, 00:04   

Dzisiaj po emocjonującym meczu Borussia pokonała w Dortmundzie Bayern 1:0 po ładnej bramce Lewandowskiego w 2. połowie - Polak zmylił Manuela Neuera uderzeniem piętą, zmieniając tor lotu piłki po strzale Grosskreutza.
W innym prestiżowym meczu, który zakończył się chwilę temu - Atletico 1:4 Real . Hat-Trick Ronaldo, gol Callejona, Atletico odpowiada golem Radamela Falcao.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 19-12-2012, 11:24   

Dziś równo o północy Nsport transmituje mecz towarzyski: Przyjaciele Ronaldo - Przyjaciele Zidane'a , ( do młodszych użytkowników - nie chodzi o Cristiano Ronaldo ) . Spotkanie ma ponoć sędziować Pierluigi Collina.Nie mogę się doszukać składów więc jak ktoś znajdzie dajcie tu znać.Ostatnio taki mecz zakończył się wynikiem Zidane – Ronaldo 4:2.Grali min.Dimitar Berbatov ,Oliver Pocher – postać z niemieckiej telewizji,Philip Cocu ,Aboutarika , Rivaldo,Kluivert więc dziś pewnie też zobaczymy mnóstwo gwiazd z lat 90tych ;)Trenerami drużyn, które zmierzą się w Porto Alegre, będą Mano Menezes i Luiz Felipe Scolari - obecny i były szkoleniowiec reprezentacji Brazylii. Na kapitanów zespołów wybrano Ronaldo i Zidane'a.Zagra też Neymar .
I szybka poprawka hehe oto link z nazwiskami :

http://faulem.pl/2012/12/...utbolu-dzisiaj/


Transmisji LIVE na otwartym Nsport o 00:00. Co myślicie ? Ja obejrzę bankowo.Tyle nazwisk ze starych dobrych czasów ;) Do tego zagra ze 20 moich figurek ... :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 19-12-2012, 14:19, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: