Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasz Bramkarz
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-01-2009, 11:22   Wasz Bramkarz

Jakiego Bramkarza polskiej piłki najbardziej doceniacie?

Jak dla mnie - Boruc oraz Załuska. Prezentują sobą wiele i napewno wiele potrafią. Przed tym drugim kariera prawdziwego Goalkipera jeszcze sie nie rozwineła ale jeżeli bedzie grał tak jak dotychczas to zapewne trafi do wielkiego klubu. Dla Króla Artura lepszy klub byłby rozkwitem umiejetności... Uwielbiam także obecnego bramkarza GKS Bełchatów - Zbigniewa Małkowskiego i to nie dlatego że pochodzi z miasta niedaleko mojej miejscowości x) Ten chłopak jest naprawde świetny i wiele potrafi. Mam nadzieje że pobyt w Bełchatowie sprawi że załapie sie on do reprezentacji narodowej. A wy jak sądzicie? kto jest waszym idolem?
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 26-02-2009, 17:14   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2009, 17:14   

Bardzo podobały mi się wyczyny Kuszczaka w bramce United w zeszłym sezonie. Włąściwie w każdym meczu się wyróżniał. Wtedy widziałem w nim kandydata na pierwszego bramkarza reprezentacji. Niestety, w tym sezonie nie błyszczy nawet w tych meczach, w których dostaje szansę, a tak daleko od pozycji bramkarza nr 1 w United i reprezentacji naraz chyba jeszcze nigdy nie był.
_________________

 
 
 
Juby
[Usunięty]

Wysłany: 26-02-2009, 19:40   

Według mnie Boruc. Zdecydowanie najlepszy polski bramkarz. Jego wyczyny w bramce Celtiku, a także EURO 2008 były niemożliwe! W tym sezonie dzięki wielkim gazetom na Wyspach, które chcą go zniszczyć gra troszkę słabiej. Presja, kłopoty rodzinne robią swoje. Mam nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać. ;]
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 16:10   

Najlepszym Polskim bramkarzem jest zdecydowanie Boruc.
Na 1000% przejdzie jeszcze do jakiegoś wielkiego klubu.
Poza nim lubię jeszcze Kuszczaka i Dudka mimo tego, że teraz mało gra.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-03-2009, 16:55   

melo_sopot napisał/a:
Najlepszym Polskim bramkarzem jest zdecydowanie Boruc.
Na 1000% przejdzie jeszcze do jakiegoś wielkiego klubu.


Może gdzieś w 2006 i 2007 roku mógłbyś tak mówić; teraz Boruc pzrechodził ciężko okres iciężko będzie mu trafić do jakiegoś giganta. Prędzej średniak Premier League.
_________________

 
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 16:57   

Przechodził ciężki okres fakt, ale przynajmniej według mnie się jeszcze podniesie i trafi do szlagierowego klubu.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-04-2009, 20:02   

Załuska super bramkarz a zmiennik Króla Artura... Jak dla mnie Boruc powinien trafić do klubu gdzie zagrzeje 1 skład... Po co mu jakiś wielki klub w którym będzie zmiennikiem... Tylko straci formę i skończą się piękne dni... Jak dla mnie niech wejdzie w jakiś klub w Europie typu portugalski Sporting, włoska Sampdoria czy nawet jakiś mniej znany ale szanowany w Europie.
_________________
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2009, 23:21   

hehe boruc... co on takiego wygrał i czego takiego dokonał, żeby go uznawać za najlepszego to nie mam pojęcia. w lidze szkockiej przez 4 lata jego gry władze ligi oraz sędziowie faworyzują jego klub, w reprezentacji zabłysnął raptem w 4 meczach i to na dodatek przegranych lub zremisowanych. jeśli odejdzie ze szkocji na co się zanosi to z tego co piszą szkockie media przeniesie się na 90 % do potężnego klubu tak jak piszecie. tą potęgą co chce go ściągnąć jest Sunderland ...
Dla mnie bramkarzem numer 1 za osiągnięcia jest Jurek Dudek, który odchodząc z Realu będzie grać regularnie i automatycznie staje się faworytem do reprezentacyjnej bramki. Po za tym młody duet Fabiański - Kuszczak, bramkarze nie mający nadwagi w porównaniu z tym co "broni" obecnie.



jeszcze słowo odnośnie załuski. przed minioną niedzielą głośno szczekał, że zatrzyma Rangers w drodze po tytuł. wynik meczu można przełożyć też na puszczone gole - wybronione groźne sytuacje. to że się nie skończyło co najmniej 5-0 dla The Gers załuska może zawdzięczać tylko i wyłącznie swoim obrońcom...
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-05-2009, 23:34   

Boruc w sezonie 2008-2009 to komediodramat. Kuszczak też jakby się zagubił, prawie wcale nie gra. Dudek? Emerytura w Madrycie, choć np. w Feyenoordzie(słyszałem o zainteresowaniu tego klubu Jurkiem) jeszcze by się przydał. Załuska mnie jakoś nie przekonuje. Malarz zabłysnął w Grecji i szybko zgasnął. Kowalewski też coraz ciszej. Co się dzieje z tą "polską szkołą bramkarską"? Tylko Fabiański trzyma jeszcze poziom...
_________________

 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2009, 23:37   

polska szkoła bramkarska to wymysł. kilka sezonów udanych za granicą w wykonaniu kilku bramkarzy to nie jest wielka i slynna szkola. kto broni w czołowych klubach naszej ligi ? w poznaniu chorwat turina na zmianę z człowiekiem niespodzianką kotorowskim w warszawie słowak mucha a w wiśle obrońcy bo co leci w bramkę to ultra słaby pawełek puszcza.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-05-2009, 23:44   

W naszej lidze jest dziwna moda na bramkarzy z zagranicy, niekoniecznie lepszych od Polaków. Z tego, co wiem(wiem za mało?), to Kotorowski radził sobie w Lechu nieźle, ale Smuda postanowił go zastąpić Turiną. I o ile Turina zachowuje poziom, to OK. Ale to, co wyprawiali na początku sezonu trenerzy Górnika, to wręcz przesada. Mieli do dyspozycji Vaclavika i o 20 cm wyższego Nowaka. Postawili na Vaclavika i pierwsze mecze Górnik przegrywał. W większości młodzi chłopcy nie podnieśli się po porażkach do końca. Po paru meczach do bramki wszedł znacznie lepszy Sebastian Nowak. Wyciągał takie piłki, że to się w głowie nie mieści czasami. Po przerwie zimowej jest niepodważalnym numerem jeden i co? Gra lepiej od Vaclavika, cała obrona zachowuje się pewniej(a może to przez brak Hajty, który dużo mówił, a mało robił?) i drużyna gra znacznie lepiej. To moim po części skutek transferu Banasia, który nie dość, że gra w obronie, to jeszcze strzela bramki, ale dobry fachowiec za plecami to jednak komfortowa sytuacja.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 05-12-2009, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2009, 23:48   

maciex1995 napisał/a:
, to Kotorowski radził sobie w Lechu nieźle, ale Smuda postanowił go zastąpić Turiną.


kotor to solidny bramkarz myślę, że lepszy nawet od turiny. niestety niedawno dał ciała w bodajże półfinale pucharu polski i pogrzebał swoje szansę na 1 skład przynajmniej ja tak to widzę
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-07-2009, 09:53   

Lech pozyskał nowego bramkarza Grzegorza Kasprzika z Piastu Gliwice i już Krzysztof Kotorowski na 99,9% nie będzie występował w podstawowym składzie Kolejorza.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-07-2009, 11:17   

Kasprzik to bardzo dobry bramkarz i co najważniejsze - też Żabol ;) Oby dobrze mu się wiodło w Poznaniu.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-08-2009, 11:34   

Moim ulubionym bramkarzem z Polski jest... Kuszczak. Lubię go, w moich oczach jest pewniejszy od Fabiańskiego. Może popełnia głupie błędy, ale bardzo go sobie cenię.

Dudzio jak bronił teraz w Peace Cup :D Nieźle, może powinniśmy go powołać? :mrgreen:
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-08-2009, 12:10   

Też lubię Kuszczaka, ale Holender woli Załuskę, Fabiańskiego, McBoruca a nawet bramkarzy z naszej ligi. Niestety, Tomek również w klubie traci pozycję - był okres, w którym mówiono, że jego szanse na grę w pierwszym składzie wynoszą 50%, tak jak Van Der Saara. Teraz bliżej mu do pozycji bramkarza numer 3 niż bramkarza numer 1 :/
_________________

 
 
 
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 04-10-2009, 11:30   

masz racje teraz w manu 2 jest foster a wracajac do tematu to moim ulubionym z polski jest fabianski
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-10-2009, 14:33   

elvis napisał/a:
Moim ulubionym bramkarzem z Polski jest... Kuszczak. Lubię go, w moich oczach jest pewniejszy od Fabiańskiego. Może popełnia głupie błędy, ale bardzo go sobie cenię.


Słyszałem, że pierwszym bramkarzem w kadrze Smudy(przynajmniej na razie) ma być właśnie Kuszczak. Zaskakująca decyzja, bo ostatnio grał w kadrze dość dawno temu, a teraz z miejsca ma stać się pierwszym. A przecież w Manchesterze broni ostatnio coraz mniej i nie olśniewa w tych występach tak, jak na początku, kiedy bronił wszystko, co się dało.
_________________

 
 
 
Przemek444 
Zielona podstawka
Superman

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: 2007
Wiek: 30
Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 01-11-2009, 09:33   

Moim ulubionym jest Pawełek. Gdyż lubię Wisłę Kraków. ;) ;) ;)
_________________
Mimo, że moja kolekcja jest b. mała, jestem z niej dumny.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-12-2009, 16:34   

Pawełek? O, mój Boże, dla mnie to najsłabszy punkt Wisły, krakowianie powinni oddać go do jakiegoś klubu w rodzaju Odry, GKS-u Bełchatów, Piasta albo innej bezbarwnej drużyny i w końcu zatrudnić kogoś kompetentnego.

A Kuszczak, którego od dawna darzyłem sympatią, ostatnio znowu wysoko się wybija, niedawno zaliczył kilka bardzo dobrych występów w drużynie Manchesteru United , mówi się znowu, że ma szansę na regularną grę w pierwszym składzie i Anglicy ponownie "odkrywają" jego talent. W reprezentacji też zaprezentował się nieźle i wygląda na to, że Tomek znowu wychodzi na prostą.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: