Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Polanski:Chcę mieć czas
Autor Wiadomość
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 09-02-2010, 21:06   Polanski:Chcę mieć czas

Franciszek Smuda za naszą zachodnią granicą szuka kandydatów do gry w reprezentacji Polski. Po Sebastianie Boenischu i Lukasu Sinkiewiczu ostatnio pojawił się w mediach "temat" Eugena Polanskiego. - Chcę mieć czas - mówi jednak zawodnik w rozmowie z gazetą "Futbol News".

"Franz" wybiera się do niemieckiego Mainz, gdzie na co dzień występuje Polanski. 20 lutego ma rozmawiać z piłkarzem po ligowym meczu z VFL Bochum.

- Możemy się spotkać. Ale niezobowiazująco - studzi emocje Polanski. Piłkarz przyznaje, że decyzja o grze dla Polski będzie dla niego bardzo trudna i musi mieć odpowiednio dużo czasu na jej podjęcie. Na pewno więc nie zagra w najbliższym towarzyskim spotkaniu Polaków z Bułgarią.

- To dla mnie zdecydowanie za wcześnie. Prędzej zagram w kwietniu, albo w maju. Wszystko zależy od tego, jak potoczą się pierwsze rozmowy ze Smudą - tłumaczy Polanski.

Sprawy papierkowe na pewno nie będą problemem. Zawodnik ma polskie obywatelstwo i na paszport nie musiałby czekać zbyt długo. - Zobaczymy, czy będzie mi potrzebny - zastanawia się piłkarz.

Urodzony w Sosnowcu 24-letni zawodnik wrócił ostatnio po sześciu miesiącach do gry po ciężkiej kontuzji stopy. Jest wychowankiem Borussi Moenchengladbach, z której w 2008r. przeniósł się do Getafe. W hiszpańskiej Primera Division rozegrał 26 meczów, po czym został przed obecnym sezonem wypożyczony do Mainz.


źródło:www.wp.pl
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 10-02-2010, 21:37   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-02-2010, 21:37   

Eugen Polanski + Sebastian Boenisch = sukces na Euro 2012.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-02-2010, 11:09   

Mazi1906 napisał/a:
Eugen Polanski + Sebastian Boenisch = sukces na Euro 2012.


A to niby z jakiej paki? Nazwiska nie grają, doskonałym przykładem mogła by być chociaż reprezentacja Czarnogóry w barwach której grają tacy piłkarze jak Mirko Vucinić, czy nawet Bułgaria z Berbatovem, Petrowem itd. Myślisz, że dwaj młodzi piłkarze wezmą na swe barki taki ciężar odpowiedzialności i te dwie osobowości poprowadzą naszą drużynę do zwycięstwa? Zresztą, kim takim jest ten Polanski? Gra w słabym klubie niemieckim, ma prawie 24 lata więc talent jego już bardziej się nie rozwinie, może tylko zdobywać doświadczenie. Obraniak też miał być zbawcą naszej reprezentacji i co? Pokazał coś? Kategorycznie NIE, nie zaprezentował niczego. Polanski owszem, pograł trochę w Getafe, ale jeżeli ten klub go wypożyczył to znaczy, że piłkarz nie mieścił się w kadrze. Boenisch to z kolei inna historia, w tym piłkarzu drzemie ogromny potencjał. Z tym, że jeden piłkarz nie oznacza mega sukcesu. Jeżeli w naszej kadrze mają grać piłkarze "polacy" to tylko ci najlepsi, tacy jak Filipe, Boenisch czy nawet Aquafreska. Nie ma sensu ładować w naszą kadrę piłkarzy z zagranicy o polskich korzeniach z myślą, że skoro on pochodzi z zagranicy to musi być dobry. Obraniak pokazał, że tak być nie musi i nie ma sensu powielać błędów. Moja propozycja to spróbować Polanskiego w reprezentacji U-23 i dopiero wtedy zdecydować o jego przydatoności w biało-czerwonych barwach.
Ostatnio zmieniony przez HugoL3 11-02-2010, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-02-2010, 15:27   

HugoL3 napisał/a:
Moja propozycja to spróbować Polanskiego w reprezentacji U-23 i dopiero wtedy zdecydować o jego przydatoności w biało-czerwonych barwach.


Ta reprezentacja U-23 to wielkie nieporozumienie. Grają od święta i kompromitują się, a ich ostatnia porażka z Anglią C to żenujący wyczyn. Rzekoma "przyszłość polskiej piłki" przegrała z angielskimi graczami 5. ligi 1:2.

HugoL3 napisał/a:
Jeżeli w naszej kadrze mają grać piłkarze "polacy" to tylko ci najlepsi, tacy jak Filipe, Boenisch czy nawet Aquafreska.


Tutaj częściowo się zgadzam.
Jestem przeciwny importowaniu do kadry graczy, którzy nawet nie mówią po polsku, bo to ma być reprezentacja Polski, ale jeżeli już robimy coś takiego, to rzeczywiście zajmijmy się tymi najlepszymi z prawie-Polaków.

Mazi1906 napisał/a:
Eugen Polanski + Sebastian Boenisch = sukces na Euro 2012.


Ale błysnąłeś. Ciekawe, co ci dwaj Niemcy zrobią bez dobrego kolegi na bramce i skutecznego zawodnika w ataku.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 11-02-2010, 17:39   

Maciex1995 napisał/a:
Ale błysnąłeś. Ciekawe, co ci dwaj Niemcy zrobią bez dobrego kolegi na bramce i skutecznego zawodnika w ataku.


Tradycyjne już moje powiedzenie - pożyjemy, zobaczymy... ;)
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-02-2010, 19:21   

Mazi1906 napisał/a:
Tradycyjne już moje powiedzenie - pożyjemy, zobaczymy... ;)


Z tym, że na początku bez ogródek stwierdziłeś, że ci dwaj piłkarze gwarantują sukces na Euro 2012. Na jakiej podstawie wyciągasz tak pochopne wnioski?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-02-2010, 22:30   

Na takiej że obydwaj w swoich klubach spisują się dosyć dobrze. Dodajmy do nich jeszcze kilku piłkarzy np. Robert Lewandowski czy Jakub Błaszczykowski i możemy dużo namieszać.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: