Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Europejska UEFA
Autor Wiadomość
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-11-2010, 16:13   

Maciex1995 napisał/a:
A teraz z przymrużeniem oka. W ciągu ostatnich lat:
Barcelona wygrała z Interem, który wygrał Ligę Mistrzów w poprzednim sezonie
Manchester United wygrał z Barceloną
Manchester City wygrał z Manchesterem United
Lech Poznań wygrał z Manchesterem City
Górnik Zabrze wygrał z Lechem Poznań
Zagłębie Sosnowiec wygrało z Górnikiem Zabrze
Wniosek? "Za granicą"(dla Ślązaków Sosnowiec leży jeszcze bardziej za granicą niż np. Berlin. Niemcy to "swoi", a gorole z Zagłębia są uważani za najgorszych ze wszystkich goroli) mamy najlepszą drużynę w Europie!


Taką bajeczkę można napisać o wielu europejskich klubach i nie tylko...

Żeby nie było, że offtop - jak narazie w LE Juventus ma marne 4 punkciki, a w zgłoszonej kadrze widnieją tylko dwa nazwiska obrońców zdolnych do gry w tym roku, chyba, że sprawa Legrottaglie i Chielliniego się wyjaśni. Podobnie zresztą ze skrzydłowymi - Lanzafame, Martinez i Krasić są kontuzjowani, nie wiadomo ile będzie pauzować Serb, ale pozostała dwójka na boisko wróci najwcześniej w styczniu. De Ceglie i Traore - zawodnicy lewonożni grający na lewej obronie bądź lewej pomocy również są wykluczeni z gry na okres 3 miesięcy. Atak? Del Piero i Amauri, przy czym Amauri w swej obecnej dyspozycji rzadko kiedy wygrywa pojedynki główkowe - a to z reguły był atut tego zawodnika. Zwycięstwo Lecha jest jak najbardziej możliwe i osiągalne, co mnie tylko smuci...
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 03-12-2010, 09:45   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 03-12-2010, 09:45   

Chyba będę pierwszą osobą która poruszy temat spotkania Lech - Juve na tym forum. Najprawdopodobniej każdy z nas oglądał mecz, jak nie na żywo to w TV. Więc nie muszę za bardzo opisywać wyniku, statystyk piłkarzy, pogody etc. Jednak zastanawiam się, dlaczego Franciszek Smuda nie chce powołać Arboledy do reprezentacji. Był Olisadebe, był (a może i nadal jest) Roger, dlaczego nie spróbować obrońcy Kolejorza? Jak słyszałem podczas meczu dzieci gracza Lecha Poznań świetnie mówią po polsku podobnie jak on sam. Nie jest to najważniejszy argument żeby zostać powołany do reprezentacji, ale przecież wszyscy doskonale wiemy że Arboleda jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym obrońcą Ekstraklasy. Piszczek - Arboleda - Perquis - Boenisch czy to nie brzmi wspaniale? W końcu mielibyśmy obronę nie do przebicia.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2010, 15:10   

Mazi napisał/a:
czy to nie brzmi wspaniale?


Nie. Arboleda z tego co wiem z roku na rok gra coraz gorzej i nie jest już takim kozakiem jak kiedyś. Od biedy może być, młody to on nie jest, za szybki także. Pozatym, najważniejsze - nie ma polskiego obywatelstwa.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-12-2010, 16:33   

A może tak?
Schmeichel - Boenisch, Perqius, Arboleda, Koscielny - Ebi, Obraniak, Roger - Johnson, Olisadebe, Aquafreska

Zacznijmy wychowywać polskich piłkarzy do swojej reprezentacji, bo takie branie do siebie graczy wszystkich narodowości do niczego nie prowadzi :!:
Lech - brawo za wynik meczu z Juventusem i za awans. Nie wierzyłem w nich i znowu się myliłem w przypadku tej drużyny. Mimo wszystko, nie wróżę im awansu w następnej rundzie LE :evil:
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-02-2011, 16:37   

Maciex1995 napisał/a:
Mimo wszystko, nie wróżę im awansu w następnej rundzie LE :evil:

Zgadłem :evil:
Lech nie dał rady Bradze i przegrał na stadionie Sportingu 0:2. Oba gole padły przed przerwą i w drugiej połowie nie udało się odwrócić losów dwumeczu jedną bramką. To nie było takie samo granie, jak na fatalnym boisku Lecha...
Pojedynek Liverpool - Lech byłby czymś ekstra, ale i tak nie wierzę, że dostałbym się na jakiekolwiek miejsce na stadionie w Poznaniu.

A Liverpool wymęczył 1:0 ze Spartą Praga na swoim boisku, strzelił jednego gola po 180 minutach dwumeczu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 25-02-2011, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 17-03-2011, 23:05   

FC PORTO pewnie pokonało w dwumeczu CSKA Moskwa 3-1 (0-1 wyjazd i 2-1 u siebie) dzieki czemu awansowało do ćwierćfinału.
W piatek losowanie par ćwierć i poł finałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 18-03-2011, 13:56   

sory ze post pod postem ale chyba w obecnej sytuacji forum mi to ujdzie a po drugie dopiero dzis rozlosowano pary oto one:

FC PORTO - Spartak Moskwa
Benfica - PSV
Villarreal-Twnte
Braga-Dynamo Kijów

az 3 druzyny z Portugalii w ćwierćfinale....Oczywiście faworytem tych rozgrywek jest dla mnie PORTO !!!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 18-03-2011, 13:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-03-2011, 17:00   

Liverpool dał dupy w LE. Bycie fanem tej drużyny to nie jest łatwa sprawa.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-08-2011, 22:00   

Śląsk 1:3 Rapid Bukareszt
Legia 2:2 Spartak Moskwa

No i chyba obie ekipy odpadną :/ Śląsk zawalił sprawę w pierwszym meczu. Z kolei Legia zagrała ambitnie i wywalczyła niby dobry wynik z silnym rywalem, ale rewanż w Moskwie to lepsza perspektywa dla Spartaka, tym bardziej w obliczu 2 goli strzelonych w Warszawie.
Jak myślicie, czy któryś z naszych zespołów się uratuje i będzie grał dalej w LE?
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 19-08-2011, 22:03   

O śląsku już nawet nie myśle nawet sam trener orest lenczyk powidział zeby było ładne widowisko i zagrać o honor.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-08-2011, 21:34   

Legia obiła Spartaka, doprowadzając do 3:2 w ostatniej minucie i gra w fazie grupowej LE! Rosjanie prowadzili 2:0, ale w ostatniej minucie zwycięskiego gola zdobył... Janusz Gol!

Czyli grają ci, na których stawiałem najmniej - wyżej ceniłem szanse Wisły i Śląska, które odpadły.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-08-2011, 23:34   

Wisła nie odpadła :evil: Dalej gra w europejskich pucharach tylko gdzie indziej. Marzyłbym dostać Legionistów w grupie, jednak to chyba niemożliwe, gdyż prawdopodobnie będą losowani z tego samego (ostatniego) koszyka. Ale może się mylę 8)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 26-08-2011, 14:11   

No i jestesmy po losowaniu LE jak dla mnie polskie zespoly wcale zle nie trafily mogly trafic gorzej (np.grupa A gdzie jest Tottenham i Rubin) dla Legii ciezki mecz bedzie z PSV natomiast Wisłe czeka ciezka przeprawa w meczach z Twente i Fulham.Mysle jednak ze oba polskie zespoly nie sa do konca bez szans i przynajmniej jeden z nich wyjdzie z grupy.Bubul ty masz pewnie karte kibica Wisly i masz pewnie pierwszenstwo w kupnie biletow mam do ciebie sprawe jak ruszy sprzedaz czy byl bys w stanie zalatwic bilet na mecz z Fulham byl bym wdzieczny.pozdro

wszystkie grupy:

Grupa A
Tottenham
Rubin Kazań
PAOK Ateny
Shamrock Rovers

Grupa B
FC Kopenhaga
Standard Liege
Hannover 96
Worskla Połtawa

Grupa C
PSV Eindhoven
Hapoel Tel Aviv
Rapid Bukareszt
Legia Warszawa

Grupa D
Sporting Lizbona
Lazio Rzym
FC Zurich
FC Vaslui

Grupa E
Dynamo Kijów
Besiktas Stambuł
Stoke City
Maccabi Tel Aviv

Grupa F
Paris Saint-Germain
Athletic Bilbao
FC Salzburg
Slovan Bratysława

Grupa G
AZ Alkmaar
Metalist Charków
Austria Wiedeń
Malmoe FF

Grupa H
Sporting Braga
Club Brugge
Birmingham City
NK Maribor

Grupa I
Atletico Madryt
Udinese Calcio
Stade Rennes
FC Sion

Grupa J
Schalke 04
Steaua Bukareszt
Maccabi Hajfa
AEK Larnaca

Grupa K
Twente Enshede
Fulham
Odense BK
Wisła Kraków

Grupa L
RSC Anderlecht
AEK Ateny
Lokomotiw Moskwa
Sturm Graz.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 26-08-2011, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-08-2011, 00:13   

Po pierwsze: Mimo, że posiadam Kartę kibica, nie mam pierwszeństwa na zakup biletu. Pierwszeństwo mają posiadacze karnetów, a ja nie mam obecnie możliwości (choćbym chciał) chodzić na każdy mecz Wisły, więc wybieram mecze, które mnie interesują najbardziej i na, które mam dużą okazję iść.
Po drugie: Jeżeli mecz odbędzie się w Gdańsku lub we Wrocławiu to nie wiem czy pójdę. A stanie (myślę, że na Fulham może być rekordowo długa kolejka) w kolejce wyłącznie dla ciebie mogło by być problemem.
Po trzecie: Kupić bilet dla ciebie mógłbym się postarać, jednak nie wiem, czy bez dokumentu to przejdzie. Większość kasjerów, raczej nie sprawdza dokładnie wiarygodności danych, ale mają chyba prawo do sprawdzenia, a jak sprawdzą,a ja nie będę miał twojego dokumentu to powiedzą mi takie są procedury i spadaj.
Po czwarte: Za stanie w kolejce 5 godzin wziąłbym symboliczne 5 złotych ;)
Napisz na GG to się zgadamy. Niczego nie obiecuję ;) 8)

Aha, i żeby nie odbiegać od tematu powiem, że dla mnie najtrudniejszym rywalem w grupie jest zdecydowanie Twente. Z Duńczykami musi być po prostu 6 pkt i nie ma mowy o innym wyniku. Z Fulham można się pokusić o zwycięstwo na Reymonta i remis na wyjeździe. Do tego można dorzucić 1 pkt w starciu z Twente i będzie git. Co do Legii to myślę, że mogą zrobić na prawdę dużą niespodziankę. Ligę Europejską prawdopodobnie wygra Tottenham , gdyż to obecnie najsilniejsza drużyna w stawce. Wisła mogłaby się pokusić o półfinał. Dość ciekawie wygląda również grupa L oraz F ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-08-2011, 00:28   

PAOK Ateny? A nie Saloniki?

Jak zwykle jestem pesymistą, kiedy myślę o szansach polskich klubów, ale przecież poprzednio kiedy polskie ekipy pokonywały kolejne przeszkody i kończyły przygode wiosną, też przed każdym meczem skazywałem ich na pożarcie.
To spójrzcie jeszcze na grupy D i G...
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 27-08-2011, 01:34   

NIE ZAPOMINAJCIE ze do stawki dołaczy 8 zespołow z trzecich miejsc LM takze nawet może obronic trofeum PORTO... :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 27-08-2011, 01:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-08-2011, 00:56   

Patrząc na grupę Legii po raz pierwszy, wydawałem wyrok na odpadnięcie w trybie natychmiastowym. Za drugim razem widzę faworyta - PSV - i 3 drużyny na jednakowym poziomie.
Albo się skompromitują albo będą grali na wiosnę. Z Legią tak jest od zawsze. Nie ma stanów pośrednich. Z Rapidem i Hapoelem można, a nawet powinno się wygrać. Z PSV trzeba pokalkulować i walczyć o 1 pkt.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-12-2011, 16:15   

Wisłą i Legia przeszły! O awansie Legii już wiemy dawno, ale Wisła to sensacja. Odense doprowadziło w ostatniej minucie do remisu z Fulham, dzięki czemu Anglicy zdobyli 1 a nie 3 pkt i nie utrzymali przewagi nad Wisłą, która wygrała 2:1 z rezerwowym składem Twente. Wyobrażam sobie wkurwienie w Londynie...

Tak, jak przewidziałem wczoraj w rozmowie z Gracjanem na GG - dzisiaj w gazecie zobaczyłem już nagłówek "Manchestery w Polsce?". Dowiemy się w piątek - najgorsze losowanie to byłaby drużyna sportowo na średnim poziomie wśród potencjalnych rywali - wtedy nie ma większych szans na awans, a marketingowo to nie będzie bardzo atrakcyjny rywal. Liczyłbym na kogoś najsłabszego albo jakąś potęgę.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 16-12-2011, 13:35   

Znamy również pary 1/16 finału i potencjalne pary 1/8 LE :


FC Porto - Manchester City

Ajax - Manchester United

Lokomotiv - Athletic Bilbao

Salzburg - Metalist Harkov

Stoke City - Valencia

Rubin Kazan - Olympiacos

AZ - Anderlecht

Lazio - Atletico Madryt

Steaua Bukaresti - Twente

Viktoria Pilzno - Schalke 04

WISŁA - Standard Liege

Braga - Besiktas

Udinese - Paok

Trabzonspor - PSV

Hannover 96 - Club Brugge

LEGIA - Sporting Lizbona


To City jadą do domu hehe ;) Legia ma trudniejszego rywala od Wisły,ale mam nadzieje ,że oba zespoły awansują.

Potencjalne pary :

Salzburg/Metalist - Rubin/Olympiacos

LEGIA/Sporting - Porto/City

Steaua/Twente - Pilzno/Schalke

WISŁA/Standart - Hannover/Club Brugge

Stoke/Valencia - Trabzonspor/PSV

AZ/Anderlecht - Udinese/Paok

Lazio/A.Madryt - Braga/Besiktas

Man.Utd./Ajax - Lokomotiv/Bilbao
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 16-12-2011, 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-12-2011, 14:41   

FC Porto - Manchester City
Ajax - Manchester United

Jak dla mnie najsilniejsze pary. Ajax odpadnie z ManUtd, ale w drugiej parze... sam nie wiem i nie umiałbym obstawić.

"No to Legia odpada" - pomyślałem od razu, ale ta drużyna stale zaskakuje. Wyeliminowali utytułowanego Spartaka(po zwycięstwie na wyjeździe!), nie dała się wyeliminować niezłym drużynom w fazie grupowej, więc teraz też może będzie niespodzianka.
Za to Wisła trafiła na jednego z najsłabszych możliwych rywali i musi to wykorzystać, ale znając tę drużynę - nie można być pewnym, że w ogóle zagrają na równym poziomie z Belgami.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: