Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Sparingi reprezentacji
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-02-2010, 21:22   Sparingi reprezentacji

Żeby nie rozdupiać tematu w Wydarzeniach, zakładam oddzielny wątek tutaj.
W nieodległym czasie nasza reprezentacja ma w planach kilka bardzo ciekawych meczów. Najbliższy mecz z Bułgarią(m.in. z Berbatowem, Stilianem Petrowem i Martinem Petrowem w składzie) może nie jest jakimś ogromnym wydarzeniem, ale potem będzie się działo.
Na czerwiec ustalony jest mecz z Hiszpanią. Hiszpanie chcą ostatecznie przetestować formę przed Mundialem, dlatego można się spodziewać, że ich selekcjoner nie wystawi trzeciego lub czwartego składu na to spotkanie. W sierpniu(dokładnie 13. sierpnia) kadra ma zaplanowany sparing z Włochami w naszym kraju(prawdopodobnie Kraków), a 9. lub 12. października - w terminach UEFA - rywalem reprezentacji Polski ma być Francja lub Holandia - ten mecz ma się odbyć na otwarcie wyremontowanego stadionu w Poznaniu.
Potem, z okazji otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie, reprezentacja ma się zmierzyć z Niemcami. Nie znam terminu, w którym ma się odbyć mecz, ale wydaje mi się, że ma to być jesień 2011 roku. Również w 2011 roku mogą(nie muszą) być rozegrane w Polsce dwa miniturnieje(coś podobnego do tajlandzkiego Pucharu Króla), na które PZPN miałby zaprosić jakieś silne reprezentacje. To może się udać, zważywszy na fakt, że przed Euro 2012 wiele reprezentacji będzie chciało zobaczyć, na jakich arenach przyjdzie im grać. Oczywiście pod warunkiem, że zakwalifikują się do tego turnieju...
I co na to powiecie? Nareszcie reprezentacja znalazła jakichś silnych sparingpartnerów, co :) ? Organizacja Euro bardzo nam pomaga w szukaniu sparingpartnerów, sami dobrze widzicie. Jak myślicie, które z tych planów wypalą, a które nie i jakie jeszcze mecze powinny się odbyć przed organizowanymi w Polsce i na Ukrainie Mistrzostwami Europy?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 04-03-2010, 21:10   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-03-2010, 21:10   

Polacy zagrali dobry mecz, choć stworzyli rywalom parę dobrych sytuacji pod bramką. Bułgarzy dostawali okazje bramkowe, a nie wypracowywali je sobie. Były straty piłki, ale Polacy częściej atakowali i choć nie oddawali wielu strzałów, ich gra mi się podobała. Świetny mecz zagrał Kuba Błaszczykowski, w ataku błyszczał Robert Lewandowski, dobrze zaprezentował się Obraniak. Parę razy świetnie pokazał się Dudka, ale to w dużej mierze zasługa doskonałych dośrodkowań Błaszczykowskiego, który zagrywał Dariuszowi niemal na czubek buta.
Dużo było narzekania na granatowe koszulki reprezentacji. Dla mnie to nic złego, to tylko komplet wyjazdowy... A czy Holandia nadal ma w swojej fladze kolor pomarańczowy? Od lat tej barwy już nie ma we fladze holenderskiej, a piłkarze grają jednak jako Oranje; Włoska flaga nie zawiera koloru niebieskiego, co nie przeszkadza Włochom grać w niebieskich kompletach. Anglicy nie mają w swojej fladze koloru czarnego ani granatowego, a te kolory często przewijają się w strojach ich reprezentacji. Wyjazdowe komplety FC Barcelony, FC Liverpoolu, Arsenalu czy Manchesteru United bardzo często nie mają nic wspólnego z kolorami w ich herbie. A więc w czym problem? Nie rozumiem tej paniki!
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-03-2010, 16:38   

Maciex1995 napisał/a:
Włoska flaga nie zawiera koloru niebieskiego


Z kolei włosi traktują kolor niebieski jako kolor nieba, jest to dla nich coś jak dla nas Orzeł.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-08-2010, 22:31   

Znowu kompromitacja. Polacy przegrali w Szczecinie 0:3 z przeciętną reprezentacją Kamerunu i jeszcze raz pokazali swój "kunszt". Nie tylko wynik jest fatalny. Sama gra naszej kadry wyglądała bardzo słabo. Przed Franciszkiem Smudą jeszcze wiele, wiele pracy z tymi piłkarzami... Miałem nadzieję, że w końcu zaczną grać na solidnym poziomie, ale ten sparing tylko mnie utwierdził w przekonaniu, że nie warto przejmować się tą bandą partaczy.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-08-2010, 22:59   

Maciex1995 napisał/a:
Nie tylko wynik jest fatalny. Sama gra naszej kadry wyglądała bardzo słabo.


To chyba to samo. Jeżeli gra się słabo to zazwyczaj wynik nie satysfakcjonuje.
_________________
 
 
Cech fan 
Zielona podstawka
Petr Cech rządzi!

Ulubiona drużyna: Polonia Bytom
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 15
Skąd: polska
Wysłany: 12-09-2010, 20:09   

Polska kadra doczeka się niedługo nowych gwiazd! :D
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-09-2010, 21:39   

Sorki za to, że ostatnio mniej piszę, ale niestety - ciężkie jest życie licealisty.

Mam prośbę - mógłby tu ktoś napisać najbliższe mecze naszej reprezentacji wraz z terminarzem oraz najlepiej (jeżeli jest to już ustalone) ze stadionem, na którym odbędzie się sparing.


PS. Prośba kierowana do osób mających klawiaturę z polskimi znakami oraz znającymi podstawy ortografii ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-09-2010, 21:41   

http://www.90minut.pl/rep_term.php?id_sezon=77

Kilkanaście sekund szukania.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-10-2010, 19:14   

Co sądzicie o grze biało-czerwonych w ostatnich 2 sparingach na kontynencie amerykańskim?
Dla wprowadzenia:
Pierwszy mecz to spotkanie z USA. Wiele o nim nie mogę powiedzieć. Rozpoczynało się o 2 w nocy polskiego czasu. Postanowiłem poczekać i obejrzeć, ale skończyło się tak, że obudziłem się na łóżku o 4:30 i to w ubraniu. Mecz skończył się remisem 2:2, podobno bardzo dobrze zagrali Błaszczykowski, Matuszczyk i Boruc. Nie widziałem meczu, więc nie poprę ani nie obalę tezy, że bramki padły po błędach obrony, ale z kosmosu taka opinia się chyba nie wzięła...
Drugi z meczów został rozegrany w normalniejszej godzinie - spotkaniu w Montrealu przeciwko Ekwadorowi zaczęło się o 22 naszego czasu. Polacy dobrze grali przez 20 minut, potem wyglądało to przeciętnie. Straciliśmy 2 gole w pierwszej połowie, jednego sędzie nie uznał. Ten uznany padł przy wyjątkowej bierności bloku defensywnego. Tytoń był bezradny, ale mam wrażenie, że on w reprezentacji broni to, co trzeba obronić, a nie robi nic ponadprogramowo - nie wyróżnił się jeszcze żadną wielką interwencją. W drugiej połowie nadal Polacy grali kiepsko, ale kiedy obrońcy Ekwadoru bardzo się postarali, Ebi Smolarek wreszcie wepchnął piłkę do bramki. Wszyscy chcielibyśmy, żeby bramka padła po ładniejszej akcji, np. w sytuacji, kiedy Wołąkiewicz strzelił w poprzeczkę, a dobijający Lewandowski trafił po strzale przewrotką w nogi obrońcy. Nie narzekajmy jednak - gdyby nie ta bramka, przegralibyśmy. Potem Obraniak strzelił ładnie na 2:1(gdzie do diabła byli ekwadorscy defensorzy?!? Przy wszystkich 4 golach tego meczu można im wmówić jakiś błąd!), ale po raz kolejny obrońcy zawalili krycie i Benitez wyrównał po strzale głową z kilku metrów. Mecz mógł się podobać na początku, kiedy Polacy byli aktywni w ofensywie, ale potem(zwłaszcza w drugiej połowie) zrobiło się na tyle nudno, że ledwo dotrwałem do końca. Następnego dnia rano nawet nie byłem pewien, czy było 2:2, bo w końcówce meczu byłem już ledwo przytomny... Oczywiste jest, że gdyby mecz był emocjonujący, nie przysypiałbym, więc dłuższy komentarz jest zbędny.

Zachęcam do dyskusji.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 09-11-2010, 03:25   

Ja dzisiaj stalem sie posiadaczem biletu na mecz naszej reprezentacji z Wybrzezem Kosci Sloniowej ktory odbedzie sie w Poznaniu (nawet zajebistych miejsc bo trybuna I miedzy lawkami rezerwowych 4 rzad od murawy)i w zwiazku z tym mam pytanie bedzie ktos z forum na tym meczu? mozna by bylo pogadac przed meczem lub w przerwie jak cos na PW pisac pozdro
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-11-2010, 17:25   

Gracjan napisał/a:
bedzie ktos z forum na tym meczu?


Wiesz ja miałem jechać na ten mecz, ale 17-ego wypada mi inna impreza (urodziny dziewczyny) więc w 99,9 % tak już zostanie ;)

A z ciekawości - po ile bilety?
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-11-2010, 17:49   

Chyba od 20 do 60 złotych... Taniej niż na wiele meczów w polskiej lidze :Oo:
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 09-11-2010, 18:17   

Maciek ma racje 20,30,40,60 zł na stronie pzpn.pl mozesz zamowic (juz nie wiele zostalo na tych dobrych miejscach) i placisz przelewem lub karta online oni Ci na meila przysylaja plik ktory sciagasz i sam sobie drukujesz bilet jest na nim twoje imie nazwisko kod kreskowy pesel jakis tam numer osobiscie pierwszy raz tak zamawialem bilet ale obeszlo sie bez problemu i mam bilet za 60 zł pozdro
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-11-2010, 18:32   

Ehh. Gdzie te czasy, że stało się kolejkami po bilety a później wkładało się je w antyramy albo do albumów do kolekcji ;)
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-11-2010, 20:23   

Przecież bileciki dalej można nabyć w kasach stadionu...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-11-2010, 15:56   

Nie wiem, jak reszta, ale ja mam od pewnego czasu dosyć stania w kolejkach :angry:

Ciekawe, jak polska reprezentacja wypadnie na tle drużyny z wieloma renomowanymi piłkarzami. Nie wiem, czy w WKS będą grali najwięksi gwiazdorzy, czyli np. Drogba czy Toure, ale "nie ma tego złego" - jeśli zagra ich rezerwowy skład, to może wreszcie coś wygramy :evil:
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 10-11-2010, 16:03   

Z tego co wiem to Drogba mial malarie ale juz dochodzi do siebie w meczu z Liverpoolem pojawil sie nawet w drugiej polowie wiem natomiast ze na pewno przyjedzie Eboue ,Kalou, Gervinho ale Drogba tez powinien byc moze nie w pierwszym skladzie ale pewnie pojawi sie na pare minut na boisku natomist co do kadry polski to zabraknie na bank Jelenia, Żewłakowa , Dudki , Boruca ( w bramce zobaczymy Fabianskiego i Tytonia (Tyton pewnie od drugiej czesci gry) a w sklad graczy powolanych wchodza miedzy innymi : Obraniak,Lewandowski, Kuba,Majewski nio nie wiem zostaje czekac do środy i trzymac kciuki !


Wlasnie znalazlem sklad WKS na mecz z Polska i Drogba jest w podstawowym skladzie :) oto link


http://www.90minut.pl/new...z-z-Polska.html
Ostatnio zmieniony przez Gracjan 10-11-2010, 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 30-11-2010, 17:28   

Kilku uzytkowników forum wie ze wybrałem sie na towarzyską potyczke Polski z Wybrzeżem Kosci Sloniowej zamierzam wrzucic kilka fotek z tego meczu z miejsca gdzie siedzialem ;) w poscie wyzej (ktory pisalem jeszcze przed meczem) napisalem ze wystapi Drogba i Kalou ale Ci ktorzy ogladaja mecz wiedza ze 24h przed meczem trener Wybrzeza oglosil ze DWAJ WYZEJ WYMIENIENI nie przyjechali nawet do Poznania...No ale trudno bylo natomiast kilka innych gwiazd z kadry Wybrzeza min. Kolo i Yaya Toure,Eboue,Zokora,Boka,Fae,Gervinho.W kadrze Polski tez nie zabraklo graczy grajacych w znanych europejskich klubach min.Fabiański,Obraniak,Błaszczykowski,Lewandowski,Murawski czy nawet Ebi Smolarek :) mecz zakonczyl sie zwyciestwem naszej kadry 3-1 po bramkach "lewego" i Obraniaka natomiast dla Wybrzeza strzelil klubowy kolega Obraniaka - Gervinho.Musze przyznac gdy zobaczyłem "gotowy" stadion Lecha byłem w szoku w pozytywnym znaczeniu tego słowa.Teraz zostaje czekac na otwarcie stadionu w Warszawie i towarzyska potyczke z Niemcami :) Slyszalem rowniez ze na otwarcie w Gdansku zagramy z Francja a we Wrocławiu z Anglikami no ale nie ma co spekulowac zobaczymy jak to bedzie.

OBRANIAK:



TOURE przy rzucie wolnym:



rozgrzewka WKS:



Raca :D :



ja :D :



stoje tam na schodach w oddali :D :



stadion na zewnatrz :



trybuny "młyn" ;) :




Wszystkie fotki robiłem z miejsca w którym ogladalem mecz.
Ostatnio zmieniony przez Gracjan 30-11-2010, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-11-2010, 19:30   

Foto nr. 4 - widzę znajome terany (napis Szczytno na fladze Polski). :P
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-11-2010, 19:34   

Gracjan napisał/a:
Raca :D :


Wielki Brat patrzy, pewnie będzie zakaz stadionowy i kara więzienia dla odpalającego(tym bardziej, że nowoczesne stadiony mają więcej kamer niż Alcatraz) :evil:
Stadion w Poznaniu wygląda świetnie, ale czekajcie aż zbudują nową Allianz Arenę w Zabrzu :D Będzie wyglądał tak(o ile budowlańcy nie spartaczą): http://stadiony.net/proje...ika_zabrze_2008
Masz jeszcze jakieś ciekawe fotki? Chodzi mi tu tylko o zdjęcia ciekawsze niż plecy Obraniaka ;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: