Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Sparingi reprezentacji
Autor Wiadomość
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-10-2011, 22:39   

Osobiście wybieram się na ten mecz i wręcz nie mogę się doczekać :)
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Wysłany: 31-10-2011, 08:49   

_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 31-10-2011, 08:49   

Niespodzianki nie będzie, ale możemy wywalczyć remis ;D nie mogę już się doczekać meczu ;)
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 31-10-2011, 10:45   

Ja mam bilet na ten mecz juz w domu.Hugol jakie masz miejsca ? ja mam TRYBYNA : B SEKTOR:109 RZĄD :2 MIEJSCE:9. Za bilet dałem 6 dych.Hugol jak bys chcial to napisz mi na PW wysle Ci moje gg i przed meczem bysmy sie spotkali sobie pogadali na zywo o meczu itd wiesz moze fota pod nowym stadionem dwóch kolekcjonerów :D aha dostałem dzis info ze na stadionie narodowym Polacy zmierza sie z Portugalia wiecie cos o tym ???
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 31-10-2011, 10:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 31-10-2011, 10:49   

Chętnie bym się wybrał ale zadaleko mecz obejrze w tv.
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 31-10-2011, 12:06   

Na stronie Klubu Kibica RP pojawila sie fajna opcja "kibicu odnajdz sie".Jesli kto z was byl np na meczu Polska Niemcy moze sie na stonie klubu kibica odnalesc oto np ja (w białym kólku zaznaczylem w paincie) :D po meczach z Włochami itd pewnie bedzie taka sama opcja.





sory za jakosc najwieksze jakie moglem kliknijce w fote to sie powiekszy
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 31-10-2011, 12:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-11-2011, 22:30   

Widzę, że mógłby zebrać się większy zlot forumowiczów, szkoda że nie wiedziałem wcześniej :( W 3 osoby można byłoby chociaż zrobić symboliczną fotkę na pamiątkę pierwszego(jedynego?) zlotu MyC. No, ale trudno. Teraz za późno na takie żalenie się.

Polscy piłkarze są w coraz lepszej formie zarówno jako drużyna narodowa, jak i w swoich drużynach klubowych, z kolei Włosi jakoś nie mogą się pozbierać, żeby ponownie stworzyć taką ekipę jak na MŚ2006. Tutaj da się ugrać więcej niż tylko "przegraliśmy, ale wyszliśmy z twarzą!". Liczę na bramkowy remis, chyba wszyscy bylibyśmy zadowoleni z takiego wyniku, Oczywiście nie zakładam, że Włosi ten remis uratują jak ostatnio Niemcy, bo wtedy ciężko będzie szukać u nas szczęśliwych z wyniku...
No i liczę na to, że wyjdzie polska drużyna, a nie Perquis, Obraniak, Polanski i Matuszczyk jednocześnie. Chociaż tych dwóch ostatnich - urodzonych w Polsce, a nawet w moim woj. Śląskim(Matuszczyk, tak samo jak ja, w Gliwicach) - mogę przeboleć, gorzej Francuzów. Pewnie Perquis znów będzie pierwszym, na którego zaklnę.

Szczęsny - Piszczek, Wasilewski, Dudka, Wawrzyniak(?) - Peszko, Mierzejewski, Murawski, Obraniak, Błaszczykowski - Lewandowski

Mimo wszystko, bez Obraniaka nie potrafię ich ustawić, chyba że dodam Brożka do ataku i nie będzie rezerwowego napastnika(Peszko? Może tak, ale kto wtedy na skrzydło?).
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2011, 20:08   

Polska- Włochy 1:1

Możemy pokusić się o dużą niespodziankę, jestem wręcz pewny, że Włosi tego meczu nie wygrają ;) Mam nadzieję, że będziemy ładnie prowadzili piłkę, a nie tylko biegali za piłkarzami gości. Liczę już standardowo na trójkę z Dortmundu ;)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 06-11-2011, 21:16   

http://www.pilka.sport24....ka-i-urugwajem/

Skład Włoch na mecz z Polską.Co myslicie ?Ja uwazam ze bedzie ciezko.Sa takie gwiazdy min. jak Buffon Pirlo Chiellini Giovinco Balotelli Abate De Rossi Aquilani Pazzini.Z Hugolem wstepnie jestem ugadany zeby pogadac przed meczem i zrobic pamiatkowa fote ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 06-11-2011, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-11-2011, 19:50   

Gracjan mnie przekonał, żeby jechać do Wrocka na ten mecz i... nie ma biletów. Zostało trochę tych za 120 zł i resztki za 180. Za dużo, liczyłem na bilet za 60 złotych.
Może ta karta kibica RP to jednak tylko "mniejsze zło"...
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-11-2011, 10:38   




Pamiątkowe zdjęcia z wczoraj :) Przewidywana powtórka, tym razem w Warszawie na meczu POLSKA - Portugalia, także zachęcamy do przyjazdu :D
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-11-2011, 11:45   

Polska-Portugalia w lutym? Tym razem trzeba pomyśleć wcześniej i wybrać się na to :)

Wczoraj przeciętna gra, 2 błędy na własnej połowie(strata oraz fatalne krycie), bramkarz przy obu golach się nie popisał. Drugi gol był ze spalonego, ale nie można liczyć tylko na przychylność sędziów - trzeba grać i strzelać gole, tylko wtedy się wygrywa!
Kiedy Błaszczykowski szykował się do wykonywania karnego, byłem prawie pewien, że tym razem nie trafi. Myślałem jednak, że strzeli w drugą stronę... To dlatego Buffon jest uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy świata, a nie ja :)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 12-11-2011, 15:11   

Atmosfera na meczu z Włochami piknik...Mam nadzieje ze w Warszawie kibice Legii sie zorganizuja i bedzie konkretny doping.Widzimy sie na meczu.
_________________

 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 13-11-2011, 20:03   

Dali dupy, po meczu z Niemcami chcieliśmy co najmniej tak samo dobrego meczu. A tu padlina. Błaszczykowski chciał się popisać strzałem w środek i ośmieszyć Buffona, a ośmieszył sam siebie.
Sytuacja przy pierwszej bramce to komedia. Nie potrafimy wyprowadzić piłki ze swojej połowy przez kilka prób z rzędu.
HugoL, nie za duże te zdjęcia? Muszę przewijać stronę, żeby znaleźć przycisk wyślij.
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 07-12-2011, 15:30   

Wczoraj Portugalska federacja potwierdziła i przyjęła zaproszenie na mecz towarzyski z Polską 29 lutego 2012 w Warszawie.Dyrektor Portugalskiej federacji powiedział , że czują się zaszczyceni iż to ich reprezentacja zagra w inauguracyjnym meczu międzypaństwowym na stadionie w Warszawie.Powiedział że w zamian za to wyśle na mecz z nami najlepszy skład min.Ronaldo,Nani,Meireles,Carvalho itd.Ja kupuje bilet od razu jak pojawią się w sprzedaży,HugoL bilet pewnie tez sobie raz,dwa załatwi.Więc Maciek nie masz się nad czym zastanawiać wyrób sobie karte i zamawiaj bilet ;) Może Mazi się skusi i wtedy można już w lutym zrobić "mini zlot corinthian".
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-12-2011, 18:26   

Pomyślę nad tym meczem, tylko wydaje mi się, że wyjdzie mi w chuj drogo :D Jakieś 60 zł za bilet i tu dopiero się zaczyna, bo dochodzi:
- transport
- nocleg
- żarcie i picie
Plus przyda się trochę kasy na jakieś "niespodziewane" koszty.


Co do karty kibica PZPN... Raczej nie wyrabiam, chociaż może w międzyczasie przekonam się do niej. Jak na razie nie trafia do mnie ten wymysł PZPN.


Niedługo kadra gra krajowym składem z Bośnią i Hercegowiną. Wśród powołanych jest kilka niespodzianek - graczy, którzy wracają do kadry, chociaż wydawało się to nieprawdopodobne, jak np. Mila czy Danch.
Jak myślicie, Smuda wynajdzie kogoś w tym spotkaniu?
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-12-2011, 12:14   

Raczej nie. Smuda wielu piłkarzy powoływał, choć wcześniej mówił, że nie chce ich w kadrze. Chce po prostu mieć alibi, że wszystkich wypróbował i wybrał najlepszych. Ale takich piłkarzy jak Artur Boruc, Patryk Małecki czy Cezary Wilk można by powołać jeszcze raz. Szczególnie teraz kiedy są w dobrej formie. Dla mnie Wilk jest idealnym piłkarzem, aby wejść z ławki i dać naszej drużynie dużo na Euro. Jednak w wielu wywiadach Franz mówił, że 23 najlepszych na Euro już ma i ewentualnie zrobi jakieś przetasowania, jeżeli ktoś nagle wybuchnie dużą formą.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 11-01-2012, 19:21   

Na początku lutego rusza sprzedaż biletów na Polska - Portugalia w Warszawie mecz odbędzie się 29 lutego.Z forum na meczu bede ja i Hugol może jeszcze ktoś sie skusi ? Może Maciek ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 11-01-2012, 19:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-01-2012, 15:49   

Haha, jak będę miał niespodziewanie dodatkową stówkę na taki wyjazd, to chętnie :D Podniesiemy to do rangi zlotu forum i nareszcie dokonamy tego, o czym mówi się od 5 lat :P

Nie wie ktoś, czy PZPN planuje jeszcze jakieś sparingi po Portugalii, ale przed zgrupowaniem "ostatecznym"? Dobrze by było, gdyby coś zagrali w marcu albo kwietniu, żeby pokazać, w jakiej formie są w ostatnim półroczu przed turniejem.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 14-01-2012, 16:05   

Będą grali z Maltą lub San Marino po Portugalii pewnie dla tego , żeby nastrzelać bramek i przed turniejem podnieść morale.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-01-2012, 18:41   

Przed Euro grają z Łotwą, Słowacją i Andorą. To będzie koniec maja i początek czerwca. O żadnych innych meczach nie słyszałem.

Czyli chyba trzeba jechać na Portugalię, bo więcej ciekawych meczów nie będzie(ze Słowacją gramy w Klagenfurcie) :D
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: