Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Sparingi reprezentacji
Autor Wiadomość
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 20-01-2012, 23:13   

Dokładnie tak jak piszesz Maciex1995 gramy z tymi rywalami. Z Andorą gramy 2 czerwca więc pare dni przed pierwszym meczem na Mistrzostwach. Pewnie chłopaki chcą potrenować sobie akcje ze słabszym rywalem przed turniejem...
Po Euro ponoć 15 sierpnia mamy grać towarzysko z Estonią w Talinie.
A od 7 września ruszamy w eliminacjach zaczynając od meczu z Czarnogórą na wyjeździe...
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Wysłany: 21-01-2012, 04:33   

_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-01-2012, 04:33   

Dawaj snajperxxxx kupuj bilet na Portugalie.

Jak już admin pisał, nie pisz na forum jak jesteś najebany ;) Post nie wnoszący nic do tematu.

Bubul
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 21-01-2012, 22:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 26-01-2012, 16:13   

30 stycznia rusza sprzedaż biletów na Polska - Portugalia.Sprzedaż rozpoczyna się o godzinie 20:12.Namawiam każdego z forum - pozakładajcie te karty i kupujcie bilety na meczyk.Otwarta sprzedaż (jeśli zostaną jakieś bilety)rusza 3 dni przed meczem 26 lutego.Ja się nie oglądam na nikogo i kupuje bilet w poniedziałek :p Aha bilety są w takich cenach:
1 kategoria - 60 zł
2 kategoria - 120 zł
3 kategoria - 180 zł
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 26-01-2012, 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2012, 11:47   

Ja prawdopodobnie wybiorę się na ten mecz. Czekam wciąż na informacje odnośnie gotowości stadionu narodowego na tego typu imprezy.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 09-02-2012, 11:48   

"Polski Związek Piłki Nożnej chciał przenieść mecz z Portugalią do Wrocławia. - Nie mogę pozwolić, że ktoś będzie mówił mi ostatniego dnia, że nie ma zgody policji - uzasadniał Lato. Spotkanie miał stracić Stadion Narodowy, w przypadku odwołania Superpucharu. Sternik polskiego futbolu nie pozostał jednak konsekwentny i oznajmił, że Biało-Czerwoni podejmą rywala w Warszawie." Jak to dobrze, że tak często zmieniają zdanie hehe.Teraz czekam jeszcze , aż Smuda zrobi to samo i powoła Boruca.
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 14-02-2012, 17:04   

Dziś kurier przyniósł mi bilety na Portugalie, a mini zlot corinthian znów h** strzelił, z forum chyba tylko HugoL będzie oprócz mnie:D
Może na mecz z Anglią w eMŚ się weźmiecie :P
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 15-02-2012, 11:40   

Smuda podał kadre na mecz z Portugalią:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny , Łukasz Fabiański

Obrońcy: Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski , Damien Perquis , Marcin Kamiński , Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec , Jakub Wawrzyniak, Sebastian Boenish

Pomocnicy: Dariusz Dudka , Adrian Mierzejewski, Jakub Błaszczykowski , Ludovic Obraniak , Sławomir Peszko , Sebastian Mila , Maciej Rybus , Eugen Polanski, Kamil Grosicki

Napastnicy: Robert Lewandowski, Ireneusz Jeleń

Nie ma Głowackiego ciekawe czemu :P ...Smuda go nie powołał i wzór mojej kadry jak na razie się sprawdza jeszcze tylko ten Boruc...
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 21-02-2012, 12:05   

"Policja i stołeczny ratusz wyraziły zgodę na rozegranie meczu Polska - Portugalia na Stadionie Narodowym. Potyczka dwóch uczestników Euro 2012 zaplanowana jest na 29 lutego.
Policja nie ma zastrzeżeń do organizacji towarzyskiego meczu na nowym obiekcie, bowiem wszelkie niedociągnięcia zostały naprawione."

Jeszcze tylko niech Bento ogłosi skład Portugalii (mam nadzieję,że przyjedzie trochę obecnych i byłych zawodników Porto - Pepe,Carvalho,Meireles,Bruno Alves,Rolando czy Fernando).
Wczoraj Hugol mi pisał na gg i okazało się ,że ma miejsce dokładnie sektor nade mną :) Także pamiątkowa fotka będzie i na narodowym :P
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-03-2012, 10:11   

Niezły mecz, ale zabrakło bramki. Ronaldo nie zdziałał wiele, bardziej zagrażał na Nani. Z kolei z drugiej strony zabrakło kontuzjowanego Lewandowskiego. Jeleń pokazał, że nie zapomniał jak gra się w piłkę, ale daleko mu do optymalnej formy. Mieliśmy kilka groźnych sytuacji, ale brakowało wykończenia... Szkoda, że nie udało się wygrać, ale 0:0 z Portugalią nie jest złym wynikiem.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 02-03-2012, 14:58   

Tym razem nie udało mi się spotkać z Hugolem na meczu ponieważ jak gadaliśmy rozładował mi się telefon, a mój kolega swój zostawił w hotelu...No cóż następnym razem na pewno się uda.Co do meczu był jak dla mnie całkiem ciekawy ze względu na obecność byłych i obecnych piłkarzy FC Porto min. Bruno Alves,Meireles,Rolando,Moutinho czy Quaresma,a było ich jeszcze kilku.Wynik dla Polski dobry gdyż rywal był faworytem.Zabrakło tylko bramek.Szkoda ,że w tv nie pokazali rozgrzewki piłkarzy Portugalii i strzałów czy popisów technicznych CR7.Spotkałem też kilku znanych - Szarmacha i Szaranowicza , ale nie mam fotki z nimi bo siadł mi telefon ;/ Mam natomiast autografy od nich.Jeszcze jedna ciekawostka przy wejściu na stadion dawali tak jakby program meczowy ze smyczą PZPN i jak na chytrość związku o dziwo za darmo hehe.Byłem też przed hymnem na telebimie i za pewne w tv hehe.Dziś zobaczę powtórkę.Stadion robi wrażenie.Później wrzucę kilka fotek na forum i swojego facebooka.
PS. Dziś Porto - Benfica. Oba zespoły mają tyle samo pkt.Porto ma 3 gole więcej.Link dla zainteresowanych dam przed meczem na southbox.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 02-03-2012, 15:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: