Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze ustawienia ulubionych drużyn
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-08-2010, 23:00   Nasze ustawienia ulubionych drużyn

Pobawimy się troszeczkę w wirtualnych trenerów. Przedstawiamy w tym temacie ustawienia, z jakimi zagrałaby wasze ulubione drużyny, czy to z kraju, czy z zagranicy, gdybyście to wy byli trenerami. Możemy korzystać jedynie z zawodników, którzy są obecnie w klubie.

Wisła Kraków:
-----------------------Jovanić-----------------------------
------------------------------------------------------------
-----Brożek------Chávez----Díaz--------Cikos---------
------------------------------------------------------------
--------------------Sobolewski---------------------------
-----------Małecki----------------Kirm-------------------
----------------------Boguski-----------------------------
------------------------------------------------------------
------------------Brożek-----Ríos------------------------
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 14-08-2010, 11:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 13-08-2010, 23:29   

_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 14-08-2010, 11:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-08-2010, 23:29   

Juventus (4-1-2-1-2): Buffon - Motta, Chiellini, Bonucci, De Ceglie - Sissoko - Camoranesi, Marchisio - Diego - Del Piero, Trezeguet
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-08-2010, 11:49   

AC Milan . Podobne ustawienie do Wisły Kraków:

-----------------------Amelia-----------------------------
------------------------------------------------------------
---Zambrotta-Papastathopulos-T.Silva-Jankulovski--
------------------------------------------------------------
------------------------Pirlo-------------------------------
-----------Abate----------------Ronaldinho--------------
------------------------Pato-------------------------------
------------------------------------------------------------
--------------Borriello-----Adiyiahs----------------------
(ew. Huntelaar za Borriello)
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 14-08-2010, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 01-09-2010, 15:53   

Po dokonanych transferach Milanu:

-----------------------Amelia-----------------------------
------------------------------------------------------------
---Zambrotta-Papastathopulos-T.Silva-Jankulovski--
------------------------------------------------------------
------------------------Pirlo-------------------------------
-----------Ambrosini-------------Ronaldinho------------
------------------------Pato-------------------------------
------------------------------------------------------------
--------------Robinho-----Ibrahimović------------------
_________________
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 07-12-2011, 19:43   

Chciałbym, aby Real grał w takim zestawieniu:

--------------------Casillas-------------------

Ramos----Pepe----Carvalho----Marcelo

------------- Xabi Alonso ---------------

Di Maria ---- Kaka ---- Ozil --- C Ronaldo

Higuain

Jednak mało prawdopodobne, abym kiedykolwiek zobaczył taką własnie jedenastkę ;)
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 07-12-2011, 20:03   

--------------------Helton-------------------

----Jorge Fucile------Rolando------Nicolás Otamendi--------Álvaro Pereira-------


----Mariano González-----Fredy Guarín-----João Moutinho---- Cristian Rodríguez---


-------------------Hulk---------------------Varela----------

Według mnie najlepsza wyjściowa jedenastka Porto w tym sezonie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 07-12-2011, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-12-2011, 12:00   



Dla mnie obecnie najlepsze ustawienie Wisły Kraków. W pierwszej jedenastce nie zmieścili się u mnie tacy gracze jak Jaliens, Lamey, Jovanović, Jirsak czy Genkov. Sobolewskiego nie brałem pod uwagę, ponieważ od dłuższego czasu jest kontuzjowany i wg. mnie nie wróci już do formy ( zamierzał tym sezonem zakończyć swoją karierę, a tu taka kontuzja)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2011, 15:26   



Chciałbym, żeby Liverpool wychodził na mecze w takim składzie. Kuyt w zależności od sytuacji i wyniku grałby jako boczny pomocnik bądź jako trzeci napastnik. W środku ataku wysoki Carroll, Suarez nieco cofnięty, bo nie jest "wieżą" do postawienia na dziesiątym metrze i wrzutek na niego. Nie ma ikon klubu - Gerrarda i Carraghera, ale ważniejsze od żywych pomników jest to, jak drużyna ma prezentować się obecnie. W środku Lucas - objawienie zeszłego sezonu - i nowy nabytek, czyli Charlie Adam(zamiennie z Jordanem Hendersonem). Najwięcej wątpliwości oczywiście w linii pomocy, ale bez problemu wybrałem bramkarza, obrońców(Enrique świetnie wprowadził się do drużyny, a Johnson znowu błysnął golem z Chelsea , za to stoperzy są nie do ruszenia) i napastników(Bellamy na razie nie zagraża tej koncepcji).
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-01-2012, 19:36   



Moje ustawienie Górnika. Wygląda niechlujnie, ale już tłumaczę, skąd ten bałagan w ataku.
Nakoulma to bardziej ofensywny gracz od Gasparika. Gasparik to typowy pomocnik, tymczasem Nakoulmę bardziej rwie do ataku. Dlatego reprezentant Burkina Faso jest bardziej przybliżony do pozycji mojego lewego napastnika. Potrafi świetnie przedrzeć się dryblingiem, natomiast Zahorski gra bardziej statycznie, mniej się rusza. Gra jako środkowy napastnik, który jest przeunięty nieznacznie w prawo. Kiedy "Prezes" się rozpędza z akcją, Zahorski schodzi ze środka na prawo, zostawiając miejsce skrzydłowemu na jego akcję.
Może przybylski i Marciniak powinni grać bliżej siebie, ale przecież to tylko szkic :)
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 31-03-2012, 16:31   



Obecnie chciałbym, aby w drużynie Wisły Kraków zaszło wiele zmian. W przeciwieństwo do mojej jedenastki z grudnia wypadnie dwóch piłkarzy : Palijić i Biton. Miejsce Paljicia zajmie wszechstronny Diaz, a w miejsce Diaza przesunie się Czekaj. Na lewej obronie widziałbym młodziutkiego Adriana Stanka. W składzie jest 6 Polaków, bo nienawidzę sytuacji np. z Bełchatowa, gdy na boisku nie ma ani jednego polskiego piłkarza. Według mnie tacy piłkarze jak: Jovanić, Jaliens, Bunoza, Jovanović, Lamey, Nunez, paljić, Jirsak, Kirm, Genkov i Biton są do odstrzału. Michał Probierz ostatnio wprowadził do pierwszego zespołu 5 zawodników z Młodej Ekstraklasy, a jeszcze wcześniej jednego. Spolszczanie Wisły idzie więc w dobrym kierunku.

A jak wy widzicie ustawienie swoich drużyn ? Co zmienilibyście w swoich zespołach, jakie transfery byście wykonali ?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-03-2012, 17:13   



Tłumaczę strzałki: białe oznaczają, w którą stronę gracz najczęściej odchodzi od swojej pozycji. Nakoulma przechodzi czasem do ataku, Bemben potrafi dobrze wybiec i dośrodkować, Olkowski wtedy trochę bardziej asekuruje. Ten ostatni jest obrońcą/pomocnikiem, a nie ofensywnie grającym skrzydłowym, dlatego kieruję go trochę do tyłu.
Czerwone - wymiana pozycji. Bemben ma 36 lat i nie jest w stanie robić tyle, co młodsi koledzy, dlatego chwilami mógłby schodzić na środek - wtedy Marciniak na lewą obronę, a Danch na def. pomocnika. Czerwona strzałka Olkowskiego - praktycznie tylko przy zmianach, kiedy za Bembna wchodziłby ktoś ofensywny.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-04-2012, 20:01   

Nie uwzględniając kontuzji (1. Milan, 2. Wisła)

_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 07-04-2012, 10:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2012, 20:37   

Z całym szacunkiem do ciebie, ale to co robią Paljić i Kirm zasługuje na wywalenie ich ze składu w jak najszybszym czasie. Chyba, ze 8 miejsce w lidze cię satysfakcjonuje. Kurto odejdzie na 100 % w letnim okienku, a przecież Pareiko sprawuje się dobrze. Jovanović też się mało stara. W Milanie zamiast Cassano dałbym Robinho. Reszta ok.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-04-2012, 21:38   

Wolę oglądać Paljica, który coś tam gra niż Diaza, czy Lameya. Kirm może i ma słabszą formę, ale jako jeden z nielicznych łapie się do swojej kadry z piłkarzy Ekstraklasy. Po to zakładałem ten temat, żeby każdy mógł poruszyć swoją radosną twórczość.

8 miejsce jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Przy obecnych zawodnikach i dobie kryzysu mogę powiedzieć, że dopiero teraz mogę dookoła wszystkim udowodnić, że z drużyną jest się na dobre i na złe.
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2012, 23:52   

Mazi- to, ze jest się z klubem na dobre i na złe - nie oznacza, że można akceptować wszystko co się w tym klubie dzieje, np. 8 miejsce przy zawodnikach, którzy biorą największą kasę w Ekstraklasie, ja po meczu z Legią tak zachorowałem na gardło, ze w dniu swoich urodzin nie mogłem mówić, ale warto było dopingować zespół- mimo, że bramki nie strzelili- to według mnie jest bycie z drużyną na dobre i na złe. Ale 8 miejsca i Paljicia i Kirma ja nie akceptuje !
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-04-2012, 09:42   

Klub, a drużyna to w dzisiejszym futbolu dwa wymijające się określenia. Do tej pory myślałem, że "bycie na dobre i na złe" określa człowieka, który mimo rozterek jest z zespołem niezależnie od miejsca w tabeli, wygranego, czy też przegranego meczu czy coś w ten deseń. Mam rozumieć, że jak nie jestem na każdym meczu na R22 i nie dopinguję zespołu to też nie jestem z drużyną na dobre... i tak dalej?
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-04-2012, 10:30   

Wcale tak nie powiedziałem- masz w swoich postach rację, bo właśnie teraz, kiedy jesteśmy w kryzysie- jest czas na pokazanie, że jesteśmy z zespołem- czy wygrywa, czy nie. Tylko nie rozumiem twojej wypowiedzi: 8 miejsce jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Przy obecnych zarobkach piłkarzy i planach o Lidze Mistrzów, gdzie Basałaj stawiał va bank jest to nie do pomyślenia.

Tak poza tematem- kibicujesz jeszcze temu Widzewowi ? ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-04-2012, 10:44   

Widzew darzę wielką sympatią. Wybił się z niewielkiej dzielnicy, nikt w niego nie wierzył, a osiągnął wiele, czego mogą mu pozazdrościć najlepsze kluby z Ekstra. Swego czasu trzymał sztamę z naszą Wisłą. Lubię zespoły z charakterem, którego nie można odebrać łódzkiemu Widzewowi. Może trochę to dziwne, że lubię aż tyle zespołów z polskiej ligi, ale lepsze to niż kibicowanie Barcelonie i Realowi na raz (a takie przypadki dosyć często zdarzają się na porządku dziennym).
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-04-2012, 20:56   

Tak powinna wyglądać Wisła Kraków:



Innego zespołu sobie nie wyobrażam. Tylko Wilk i Pareiko starają się coś tu zrobić, a nawet Garguła pokazuje już, że ma to wszystko w dupie. Dzisiejszy mecz w Białymstoku i dobra gra Alana Urygi utwierdza mnie w przekonaniu, ze jednak Wisełka nigdy nie spadnie.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-04-2012, 21:32   

Wiesz, że to jest praktycznie nie możliwe. Zaraz otworzy się okienko, sprzedadzą zbytecznych, a ściągną kogoś kto nie łapie się w swojej drużynie, ale "ma potencjał". Fajnie by zrobili, gdyby wypożyczyli Kubę Błaszczykowskiego (oczywiście nie byłby to dobry krok dla samego zawodnika, ale chciałbym go jeszcze raz zobaczyć w koszulce Wisły).
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: