Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Prezes PZPN
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-11-2011, 18:47   Prezes PZPN

Wszyscy już słyszeliśmy o nagraniach, na których prezes PZPN Grzegorz Lato mówi w kontekście budowy nowej siedziby PZPN o prowizjach, stawkach, procentach, "bańkach". Nie wiadomo, z kim rozmawia, ale można się domyślić, że to poważne sprawy. Czy uważacie Latę za winnego? Jest już skończony? Co ze Zdzisławem Kręciną, który podobno uchylił trochę więcej z tych tajemnic?
Co myślicie o całej aferze w PZPN? Kto zostanie, a kto odejdzie i kim zostanie zastąpiony?

Lato tłumaczy, że o procentach mówił "tylko dla żartu". Jak wyobrażam sobie to zdanie w ustach naszego kochanego prezesa, to jestem przekonany, że... coś może być na rzeczy. Tłumaczenie wydaje mi się absurdalne. Wierzycie w zapewnienia Laty?

Zachęcam do dyskusji na gorący temat!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 02-02-2013, 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Wysłany: 29-11-2011, 12:36   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 02-02-2013, 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 29-11-2011, 12:36   

"Najzdrowszym rozwiązaniem byłaby dymisja zarządu i rozpisanie nowych wyborów, ale i one najpewniej przyniosłyby zamianę "Lenina" na "Stalina" i optymizm byłby tylko na początku" Zbigniew Boniek jak dla mnie najlepiej to skomentował.Moze powinni wybrac tylko jednego prezesa i dwoch pomocnikow a nie tak jak jest teraz ze pół rodziny pana Laty i innych gadów tam zasiada biorac krocie za nic nie robienie.Wiadomo ciezko bedzie cos zmienic wiec musimy sie cieszyc z tzw. malych szczesc jakie wywalczymy i wyplyniemy na nie ktore zmiany w PZPN jak chodzby "orzełek".
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-11-2011, 20:30   

Oczywiście zarówno Lato, jak i Kręcina uratowaliby swoje honory rezygnując z posady. Jednak ani Lato ani Kręcina tego nie zrobi, a polska piłka dalej będzie leżała w tym gównie, gdzie ciągle wybucha jakaś afera ...
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 11:09   

Lato musi podać sie sam do dymisji i to jak najszybciej.Jeżeli sam się poda zachowa jakies resztki godności i honoru,a myśle że i tak jest kwestią czasu aż wybuchnie cos poważniejszego lub inne gówno w tym stylu i bedzie musiał odejść wtedy juz z całkowitym brakiem szacunku."Byłeś legendą,zostałeś sprzedajną mendą"
A tak swoją drogą macie jakieś propozycje kto by mógł go zastąpić,ktoś komu nie zawróciło by to aż tak w głowie ? Moim zdaniem taką osobą jest Boniek ale on powiedział że nie chce mieć z PZPN nic wspólnego kiedyś proponowamo mu to stanowisko ale odmówił i może słusznie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 01-12-2011, 11:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 14:13   

Boniek był chyba głównym kontrkandydatem Laty w wyborach, prawda?
Szkoda, że teraz raczej się nie zgodzi kandydować. Myślę, że dobry byłby Listkiewicz, ale czy jest na to jakaś szansa? Wątpliwe.

Dobrze byłoby, gdyby dostał szansę ktoś młody, a nie kolejny beton działający w PZPN od czasów PRL-u.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 14:21   

Wiesz jak to jest kazdy nowy kto by tam przyszedł - młody,stary,gruby,chudy dorwał by sie do koryta i zapomnieli by co mieli robic.O ile sie nie myle na PZPN nie ma wpływu państwo jest to jakby instytucja samodzielna więc trzeba by było zmienić ja na bardziej "społeczną" żeby ktoś mógł ich kontrolować i rozliczać z danych zadań...A tu przychodzi prezes i ustala sobie sam pensje w wysokości 50 tys. zł miesięcznie - adekwatnie do pracy jaką wykonują to jest na prawde absurd i nie wiem czy sie śmiać czy płakać.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 01-12-2011, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 14:37   

Chętnie zobaczyłbym w zarządzie kogoś takiego jak Jerzy Dudek, Tomasz Wałdoch itd. Nie jako prezes PZPN - za wysokie progi - ale jako ktoś, kto może doradza, kto widzi wszystko z perspektywy zawodników, kto nie jest umoczony w bagnie afer. Poza tym Dudek jest bardzo rozpoznawalny, medialny i to mógłby być duży plus dla związku.
Ale ile to by kosztowało? Niby Dudek za występy w Liverpoolu i Realu ma już wystarczająco dużo kasy, ale może nie zgodzić się na pracę za grosze.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 01-12-2011, 22:44   

Ciekawie by było gdyby Jan Tomaszewski byłby prezesem PZPN.:D
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 23:48   

Jeszcze większe gówno zapewne.Według mnie Tomaszewskiemu i tu przepraszam za wyrażenie na starość najzwyczajniej odjebało.Chce sie pokazac po prostu jak najwiecej w mediach i gada nie raz takie głupoty,że rece opadają.Czytajac tytuł tematu przyszedł mi mały wierszyk do głowy hehe "Zaczyna się zima,odszedł Kręcina"
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-02-2012, 20:03   

Szkoda, że zaprzepaszczono taką szansę na odwołanie Laty. Poszła głowa jednego z największych "betonów" w PZPN, ale prezes niestety został. Moim zdaniem to utwierdzi dziada w przekonaniu, że jest nietykalny. Bardzo źle się stało, że tej sprawy nie udało się dociągnąć do końca... Podobnie było z akcją Koniec PZPN - udało się wybić z ich postulatami, ale niestety nie doprowadzili do zrealizowania swoich postulatów.
Z czasem będzie coraz trudniej - beton twardnieje i jest coraz trudniejszy do skruszenia!
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 10-04-2012, 17:39   

Mówi się, że Lato może wytrwać do końca kadencji(październik), żeby uniknąć skandalu tuż przed Euro. Co sądzicie o takiej opcji?

Nienawidzę go, ale myślę, że to nie jest złe rozwiązanie, ale czy np. nie będzie wygwizdywany na każdym polskim stadionie podczas Euro?
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-04-2012, 18:41   

Powiem tak - pana Latę jako piłkarza bardzo cenię za jego osiągnięcia. Jednak od momentu kiedy zaczął kierować PZPN'em moja sympatia do jego osoby wygasła. Tak samo w przypadku obecnego selekcjonera naszej reprezentacji. Smuda był wielkim trenerem za czasów kierowania Widzewem i Wisłą Kraków. Po ostatnich wydarzeniach (mówię tu o Sławku Peszce i Marcinie Wasilewskim) stracił już jak dla mnie resztki swojego autorytetu.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-06-2012, 21:15   

Lato teraz wypiera się swoich słów - kiedyś mówił, że jeżeli nie awansujemy do 1/4 finału, to on odejdzie. Teraz zmienił zdanie, nie przypomina sobie tamtej wypowiedzi, broni się rękami i nogami.

Ten człowiek z gwiazdy i idola stał się ZEREM. W polskiej piłce nie ma obecnie większego buraka. I pomyśleć, że parę lat mogli wybrać Bońka...
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-06-2012, 23:09   

Mogli, ale nie wybrali. Dla mnie zerem był od dawna. Tylko Maciek, wiesz ile on zarabia ? Za same Euro ( organizacja, mecze, przygotowania itd. ) ma zarobić 8 milionów złotych. Kto by rezygnował z takiej kasy ? Sporo Master Modeli się za to kupiłoby. W każdym razie to, że mając w składzie Mistrzów Niemiec, najlepszych piłkarzy w 3 lidze Europy, a bramkarz Arsenalu Londyn ( podstawowy ) u nas jest tylko rezerwowym i nie potrafimy zająć choćby 3 miejsca w najsłabszej grupie ani wygrać meczu to wina tylko i wyłącznie Panów z PZPNu z Latem i Smudą na czele. Sztab szkoleniowy naszej kadry też się nie popisał. Franciszka " bez zmian" Smudy już nie ma, ale Lato- ENDLESS SUMMER !
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-02-2013, 12:28   

Zmieniłem nazwę tematu, bo Grzesiu na całe szczęście już odszedł.
Już w poprzednich wyborach uważałem, że prezesem musi zostać Boniek. Okazuje się, że miałem rację. Choć "Zibi" sprawuje władzę dopiero od listopada, to przez te 3 miesiące zrobił dużo, by kibice pokładali w nim nadzieję na lepsze jutro. Dzisiaj wpadłem na coś takiego:
http://www.igol.pl/article,58985.html

Co o tym sądzicie? Wyjdzie z tej współpracy coś owocnego czy tylko bajer dla poprawienia PR, który nic nam nie przyniesie?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: