Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
  Wysłany: 29-01-2009, 14:04   Mecze

chodzicie na jakieś mecze? ja staram sie chodzić na spotkania klubu Omulew. Jakieś kilka razy byłem na meczach Wisły Kraków (urlop wakacyjny ^^) oraz byłego Stomilu Olsztyn a obecnego OKS
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
  Wysłany: 29-01-2009, 16:04   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-01-2009, 16:04   

Z meczów Górnika w ubiegłym roku ani razu nie zrezygnowałem. Wszystkie domowe i pucharowe zaliczyłem, w tym roku zamierzam podobnie. Ominąłem ze 2-3(na chyba 15 rozgrywanych) mecze ligowe Walki Zabrze występującej w III lidze.
_________________

 
 
 
czarasLP
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2009, 17:14   

Chodzę a raczej jeżdze (do Poznania mam ok. 80km) na mecze Lecha. W tym sezonie na razie tylko 4, jeden ligowy z Odrą i 3 pUEFa, ale napewno w tej rundzie będzie ich więcej, licze na to.
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 15:57   

Chodzę prawie na każdy mecz Asseco Prokomu Sopot (kosz).
A z piłki byłem w zeszłym roku na Arsenalu a w tym jadę do Barcelony w maju na mecz z Villarealem.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-04-2009, 20:49   

Lechia kontra Arka Ciekawszy mecz moim zdaniem i bliżej w dodatku : )
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 09-04-2009, 14:00   

Ja chodze na Anwil (kosz) a raz byłem na legii
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-05-2009, 22:11   

Właśnie wróciłem z Roosvelta 81, gdzie Górnik podejmował Lechię i muszę przyznać, że doping Górnika bardzo mi się podobał, o wiele bardziej, niż na meczu z polonią. Cały mecz z tym słynnym pier***nięciem, niewielkie przerwy na złapanie oddechu. A Lechia? Jedyne, co zaprezentowali to bluzgi, napinanie się i okrzyk "Lechia Gdańsk!" skandowany w kółko. Na uwagę zasługuje jedynie fakt, że na początku wywiesili tylko 2 flagi(albo i 3) Śląska Wrocław i flagę Wisły "Jaworzno", flagi biało-zielonych pojawiły się nieco później.
_________________

 
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: 09-05-2009, 14:34   

Ja dzisiaj miałem być na meczu Jantar-Bałtyk ale nie poszedłem.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-05-2009, 23:26   

A ja się tak bezczelnie pochwalę, że byłem na WSZYSTKICH oficjalnych meczach Górnika na Roosevelta w 2008 i 2009 roku. Po drodze zaliczyłem też kilka meczów Młodej Ekstraklasy i sparingów, a gdy terminy meczów nie pokrywały się - bywałem też na III-ligowej Walce Zabrze . Pamiętam, jak pod koniec ubiegłej rundy Walka o 14:30 grała z Ruchem Zdzieszowice, a o 18:00 grał już Górnik. Goście ze Zdzieszowic stawili się przy Jaskółczej w sile 40-50 osób(większość z szalami, czapkami czy innymi gadżetami) i wywiesili nawet jedną flagę na płocie, ale, co najważniejsze, usiedli na sektorach gospodarzy! W szalu Walki siedziałem kilka metrów obok ich młynku(bo na "młyn" to było za mało osób, nie wszyscy dopingowali) i strasznie się bałem, ale ekipa ogółem na plus, mieli ze sobą jeszcze flagę na kiju i bęben i przez ponad 90 minut nie było ŻADNYCH bluzgów na Walkę, policję, sędziów i PZPN. Mecz skończył się tuż przed 16:30, więc pobiegłem do domu, zmieniłem barwy na trójkolorowe, odpocząłem chwilę i wyszedłem na kolejny mecz. Ekipa ze Zdzieszowic chyba też stawiła się na Roosevelta, mają chyba nawet swój FC . Ogółem tamten wypad na 2 mecze na wielki plus.
Najpierw mecz Walki miał się zacząć o 13:00, ale został przełożony na 14:30 i musiałem się trochę spieszyć, by na Górniku zająć jeszcze dobre miejsce.
_________________

 
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 05-08-2009, 10:29   

Jak mi się uda,to zalicze wszystkie mecze Pogoni Szczecin w tym sezonie...chociaz nie,na 1 na pewno nie bede bo mam oboz ...

czasami tez jezdze na 3 ligowego juz niestety Chemika Police
albo Arkonię Szczecin..
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-11-2009, 09:59   

W tej rundzie miało być 11 wizyt na meczach Górnika, ale nie udało się. Ci, co zawsze, przeszkodzili w zabawie na ostatnim meczu. Nie zabezpieczyli meczu i obarczyli nas odpowiedzialnością, zamykając stadion. No nic, tylko przyklasnąć :brawo:
Ale to, co się dało, zobaczyłem - 10 meczów w rundzie też jest dobrym wynikiem ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-07-2010, 23:34   

Naucz się poprawnego pisania, bo czytanie tego bełkotu to męczarnia!
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-07-2010, 23:51   

Maciek po co tu się męczyć ;)
Najprawdopodobniej 21 albo 22 sierpnia pojadę do Łodzi na mecz Widzewa z Wisłą. Będzie to mój pierwszy mecz jeżeli chodzi o tak daleką podróż w celach kibicowskich ;)
_________________
 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Ulubiona drużyna: Liverpool
Zbierasz od: 2008r.
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-07-2010, 00:45   

Ja jednak rzadko chodze na mecze prawie ze wogóle nie bylem na meczach. Na ogół ogladam je w domu przed telewizorem przez to ze szkoda mi kasy albo w ostatniej chwili mi sie odechciewa ,ale jak widze jak stadiony sie budują to w najblizszym sezonie czesciej bede uczęszczal na mecze.:D
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-08-2010, 18:24   

Udało mi się zahaczyć w te wakacje mecz ekstraklasy. Lechia przeciwko Śląskowi. Po raz pierwszy jechałem tramwajem razem z kibicami hehe.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-08-2010, 20:02   

Mazi napisał/a:
Po raz pierwszy jechałem tramwajem razem z kibicami hehe.


Tym wyczynem zdobyłeś +10 punktów do Ligi Chuliganów i tytuł Hardkora. Od teraz na drzwiach od pokoju możesz wywieszać tabliczkę "Hkr Przemysław M...r".

W ostatnią niedzielę zaliczyłem drugi poważny mecz w tym sezonie(niepoważne to sparing i mecz B-klasowych rezerw Górnika). Mecz na średnim poziomie, w pamięć bardziej zapada świetna oprawa złożona z gigantycznej sektorówki i transparentu i całe morze confetti w asyście flag na kijach na początku drugiej połowy. "Niebiescy" już się oburzają, że pomysł na oprawę skserowaliśmy od nich, ale takim darciem japy z ich strony już dawno nikt się nie przejmuje - oni zawsze we wszystkim byli pierwsi. Mówią to przy każdej okazji - kiedy wprowadzamy jakąś nową pieśń, kiedy prezentujemy jakąkolwiek oprawę lub transparent, kiedy w Zabrzu wprowadzono tzw. Rywalizację Dzielnic, a nawet kiedy na WDŚ w 2008 roku wszyscy Żabole pojechali w jednakowych, trójkolorowych czapkach.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 30-08-2010, 21:40   

ja w tym roku bylem na naszych orłach czyli POLSKA - KAMERUN też było dobrze ale przede wszystkim chciałem zobaczyć jak biega 40 mln euro w postaci ETO :)
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-08-2010, 21:54   

Maciex1995 napisał/a:
Tym wyczynem zdobyłeś +10 punktów do Ligi Chuliganów i tytuł Hardkora. Od teraz na drzwiach od pokoju możesz wywieszać tabliczkę "Hkr Przemysław M...r".


Heh. Tylko ja zachowywałem się spokojnie ;) . Jak kibice Śląska i Lechii zaczęli bujać tramwajem i walić po szybach pięściami (nie wiem w jakim celu) to aż odezwała się we mnie pizza spożyta kilka minut przed wejściem do komunikacji miejskiej :P
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 24-10-2010, 19:45   

U nas na meczu z Krynicą od czasu odejścia Valusiaka(odszedł on z Unii do krynicy) zawsze jest fajnie :)Na pierwszym meczu nie byłem,ponieważ rozgrywał się on w Krynicy,ale 100 osób z Oświęcimia pojechało na ten mecz.Słyszałem ,że ponoć po meczu Valusiak pokazał naszym kibicom bardzo niefajny gest(pokazywał,aby mu obciągli).Oczywiście nasz młyn odegrał się na rewanżu w Oświęcimiu skandując takie piosenki jak:
h*j ci na imie,Valusiak ty sk***ysynie
Valusiak!Co?Ty K***O!!!
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 29-10-2010, 19:57   

Po Krynicy czas na naszego odwiecznego rywala-Tychy.
Komplet ludzi na stadionie(bodajże 4000) i kolejna rozwałka unitów.Mecz zaczął się normalnie aż do 12 minuty 1 tercji,kiedy to te k***y zaczęły śpiewać piosenki obrażające tradycję naszego klubu.Reakcja młynu była natychmiastowa.200 osób zaczęło biec przez trybuny i atakować Tychy.Wyrwano kilka krzesełek i walka między kibicami była bardzo zajęta,aż do czasu,gdy któryś debil z ochrony wywalił cały aerozol gazu pieprzowego.Kibice zaczęli uciekać,jedną kobietę z meczu odebrała karetka.Oczywiście po meczu nasze "gwiazdory" nie dały spokoju tyszanom i zaczęła się zadyma,szybko przerwana przez policję.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: